Sari la conținut

CLUBUL din TULCEA


cristi-mic
 Share

Postări Recomandate

Salutare baieti, pacat ca se intampla toate astea... Imi pare rau ca nu ati reusit sa ajungeti la party-ul nostru cand am fost in Constanta.....noi v-am invitat...

Forumul nu aduce nimic bun, absolut nimic bun. La o bere fata in fata se pot lamuri foarte multe.

Va pot recomanda un topic despre cluburi...

 

 

 

RESPECT

Ne cerem scuze ,dar invitatia voastra a coincis cu cea a prietenilor de la Seawolves la intalnirea lor ,si sper sa nu va suparati dar am ales sa petrecem impreuna cu ei ,bineinteles tot in Constanta .Chiar au venit si de la voi cativa baieti pentru putin timp .Dar nu este timpul pierdut ,poate ne intalnim la intrunire si ne spalam pacatele in beutura .

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 99
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator rock46hunt
cum adica manelisme...? dar ce, ala e club de manelisti...?

 

Da ce,carabuleo,nu stiai?....manelisti frate...manelisti! :P

RESPECT

Editat de rock46hunt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand eram mic, ma trimitea mama la farmacie sa cumpar aspirina,...si ca sa nu uit repetam intr-una... aspirina, aspirina si, cand ajungeam in fata farmaciei ma intalneam cu Gigel... care

ma-ntreba : un` te duci?

ma duc la farmacie sa cumpar.... si uitam, deh copil, ce sa-i faci. Trebuia sa ma duc acasa sa-mi scrie mama pe hartie. Acum vad un aspect asemanator... numai ca astia sunt tineri...care,

cand pleaca de-acasa repeta RESPECT,RESPECT, dar uita pe drum si ca sa nu uite,.... scriu peste tot... RESPECT, RESPECT.........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne cerem scuze ,dar invitatia voastra a coincis cu cea a prietenilor de la Seawolves la intalnirea lor ,si sper sa nu va suparati dar am ales sa petrecem impreuna cu ei ,bineinteles tot in Constanta .Chiar au venit si de la voi cativa baieti pentru putin timp .Dar nu este timpul pierdut ,poate ne intalnim la intrunire si ne spalam pacatele in beutura .

RESPECT

 

Sigur ne intalnim maestre si ne facem pilaf :unsure: promit sa dau primele shooturi de tequila

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
Sigur ne intalnim maestre si ne facem pilaf :) promit sa dau primele shooturi de tequila

 

 

RESPECT

 

Domnule Lope,ce stii tu despre clubul din Tulcea?

Sint curios,astept sa faca unul pe el acum...vazand ce intrebare am pus!

Apropos...daca nu stiai,termeni: RESPECT SI ASFALT USCAT sint asociati cu motococalarii.

Sa intelegem,noi cei de la Tulcea ca esti motococalar?

Si stii asa de multe despre ce este aici?

Parerea mea personala este ca doar iti place sa te dai rotund...dar nu esti sa stii!

Si inca ceva...invatal pe amicul tau cum se bea tequila...nu stie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropos...daca nu stiai,termeni: RESPECT SI ASFALT USCAT sint asociati cu motococalarii.

Sa intelegem,noi cei de la Tulcea ca esti motococalar?

Si inca ceva...invatal pe amicul tau cum se bea tequila...nu stie...

 

Foaie verde... Sanatate si voie buna... Nu iti inteleg aversiunea asupra mea... dar te astept la Cta. sa dansam pe Guta daca vrei.

Iar tequila se bea cu gura...

 

Nu-ti mai zic respect ca tu trebuie sa-l castigi chiar daca ai o varsta...

 

PS: Rebels, tine-ti fruntea sus si privirea inainte.

 

A fost ultima oara cand am postat aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt

A fost ultima oara cand am postat aici

 

 

esti prea tare ptr noi astia din capatul de sud-est al tarii....

e mai bine ca ai ales sa nu mai postezi aici...este loc pe forumul cu acces limitat REBELS of DANUBE Tulcea No.1 Riders Club

Forum dedicat Motociclistilor Atv-istilor si Scuteristilor (Forumr public si acces limitat ). http://danube-rebels.myforum.ro/index.php

asa ca incearca acolo si i-al si pe guta cu tine,sa aveti si gurile la voi sa puteti bea tequila...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt

Sa va prezint si membri clubului moto tulcean:_________MEMBRII CLUBULUI________

 

>>MEMBRII FONDATORI<< http://danube-rebels.myforum.ro/viewtopic.php?t=77

 

Gutu Felix (FELIX)

Iancu Dan (ROCKET1982)

Mocanu Titi (TITI.MOCANU)

 

 

>>CONSILIUL DE CONDUCERE (SENIOR REBELS)<<

 

Poida Silviu (AMATORU)[Presedinte]

Catanoiu Lucian (LUCIAN_HONDA)[Vicepresedinte]

Avram Valentin (THE FUCKER)

Stefan Militaru (STEFAN)

 

 

>>ACTIVE REBEL<<

 

Arsene Florin (FLORIN)

Ferenczi Iosif Dragos (URSU)

Grosu Florin (JANDARMU')

Grumeza Cristian (GCBulldog)

Musat Daniel (ARES)

Nita Mihai (MIHAY)

Petcu Milica (GUNNY)

Rusu Lucian (RUSKY)

Seucan Dragos (ZGUBY)

Stoian Catalin (SNIPER)

 

 

>>JUST REBEL<<

 

 

>>WANNABE REBEL<<

 

Radu Lucian (LUCY)

 

 

>>GROUPIE REBEL<<

 

Bulgaru Simona (CAT_WOMAN)

Crangasu Catalin (BUTCHERBEAST)

Poida Ionica (NELA)

Zubate Mihaela (INGRID)

 

 

>>PROSPECTI<<

 

Bogatu Marius

Marinescu Radu-Ciprian

Radu Catalin

Unguru Florin

 

 

 

Cam multi....astia sint toti...unde sint restul??? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Ssssuuuuper...

post-13981-1244999631_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca multi se intreba care-i treaba cu circul asta in tulcea cu motociclistii...indiferent daca ei sunt cu adevarat sau nu..ei bine as dori in urmatoarele randuri sa va lamuresc pe cat posibil de ca sta treaba asa : in primul rand dorinta de a face bascalie si caterinca provine imediat ce s-a aflat ca in tulcea a aparut un club infiintat si condus de niste indivizi aparuti subit in acest stil de viata numit motociclism, dornici de a reprezenta peste tot (pe forumuri si intruniri) pe toti cei care mai mult sau mai putin sunt bikeri cu pedigree...in conditiile in care majoritatea celor care au fost "curtati " sa adere la acest club nu au fost de acord...ba mai mult imediat dupa infiintare , clubul spunea in gura mare unde si cum se fac intalnirile saptamanale (lucru scris pe forum) ale "motociclistilor din tulcea".... in al doilea rand aceasta "actiune" a celor care au infiintat acest club ,nu putea decat sa se loveasca de puternica opozitie a celor ce reprezinta in mod "neoficial" grosul multimii . in concluzie daca dl poida , presedintele clubului, a avut energia de infinta clubul, nu vad de ce n-ar rezista si replicilor din partea opusa.. in al treilea rand, clubul ala chiar e format numai din incepatori si novici( cu foarte mici exceptii), deci chiar ce s-a scris nu e departe de adevar... practic nu stiu cui explicam aceasta situatie dar vad ca persoane care stiu perfect adevarul tot posteaza cu un mare semn de intrebare ce se intampla si de ce...?

eeee...uite de aia sa ne distram si noi acum ca avem cu cine!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UN MIC AMANUNT DE SPECIFICAT PENTRU BUNA INFORMARE A SPECTATORILOR :

postarile gruparii de gherila sunt de fapt tot ale incontestabilului -rock46hunt. :bounce:

 

Atat ,va urez vizionare placuta a fascinantelor telenovele expuse cu atat patos .Respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
UN MIC AMANUNT DE SPECIFICAT PENTRU BUNA INFORMARE A SPECTATORILOR :

postarile gruparii de gherila sunt de fapt tot ale incontestabilului -rock46hunt. :bounce:

 

Atat ,va urez vizionare placuta a fascinantelor telenovele expuse cu atat patos .Respect!

 

 

nu cumva vrei sa mergem la politie...piriciosule!

mai prost ca tine nu s-a vazut pina acum in tulcea...esti mincinos,pina si pe forumul asta minti:

amatoru

View Member Profile

Add as Friend

Send Message

Find Member's Topics

Find Member's Posts Jun 12 2009, 09:03 AM Post #24

 

 

Incepator

 

 

Group: Membru

Posts: 244

Joined: 2-December 06

From: TULCEA

Member No.: 14.485

Moto: yamaha midnightstar 1300

Numar: tl 13 wtf

Club: REBELS of DANUBE

 

 

 

MEMBRII CLUBULUI "REBELS OF DANUBE" AU HOTARAT SA NU MAI DEA CURS INCERCARILOR MURDARE A UNOR CATIVA INDIVIZI DE A NE ATRAGE IN CIRCUL LOR GRATUIT , NU TREBUIE SA DAM SOCOTEALA NIMANUI ,FIECARE AR TREBUI SA-SI VADA DE OGRADA LUI ,SI VA ROG SA NE INTELEGETI DACA NE CANALIZAM ENERGIA IN ALTE SCOPURI FARA SA AVEM REACTIE LA ACESTE COPILARII. PENTRU CEI CE VOR SA NE CUNOASCA CU ADEVARAT ,NE POT GASI PE FORUMUL CLUBULUI ,SAU PE DRUMURILE PATRIEI .

RESPECT!

 

 

 

--------------------

 

 

 

 

 

 

 

tu cine dracu esti,sau nu esti membru in acel club moto...credeam ca esti presedintele lor!

oricum stii ca esti facut...te astept la mine,de data asta o sa ai poarta deschisa!

te las,fraer de duminica ce esti!s-o ai in tine!

Editat de rock46hunt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mult stimate si iubite domnule presedinte (ca asa iti place sa ti se spuna),

Bre (ca asa se zice la tzara), matale nu-l mai acuza pe rock46hunt ca e singurul din spatele gruparii de gherila. Pentru buna ta informare (si a spectatorilor acestui subforum) e bine de stiut ca in spatele user-ului Gruparea de Gherila stau vreo 20 de motociclisti de-aia adevarati, pe care ai reusit sa-i enervezi cu pretentiile tale (alea de a reprezenta comunitatea moto din Tulcea). Si absolut toti sint de acord cu ce se scrie despre tine si clubacii tai. Iar cind vei dori sa mergi iar la Politie sa ne pirasti, fa plingerea la adresa tuturor. Sau vino sa plingi la fiecare la poarta. Cum doresti matale.

PS Uitasem: RESPECT, bre !

Editat de cristi-mic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UN MIC AMANUNT DE SPECIFICAT PENTRU BUNA INFORMARE A SPECTATORILOR :

postarile gruparii de gherila sunt de fapt tot ale incontestabilului -rock46hunt. :bounce:

 

Atat ,va urez vizionare placuta a fascinantelor telenovele expuse cu atat patos .Respect!

 

 

Stiind ca tu,poida silvian, presedintele acelui club de mincinosi si fatalai, esti neajutorat si nu poti intelege,noi gruparea de gherila,vrem sa-ti spunem ca sintem toti ceilalti care nu fac parte din mizeria ta de club de mincinosi...

Fara sa-ti dai seama minti in continuare...din cauza faptului ca esti nesimtit...si scrii fara sa ai dovezi...demonstreaza ce este adevarat ce ai scris mai sus,referitor la rock46hunt.

daca poti sa o faci esti tare,dar sincer noi nu vedem cum,doar sa ne minti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
Vizitator rock46hunt

A demisiona sau a nu demisiona... :lol:

 

Cu placere observ cum, "Multii" membri ai clubului moto Tulcean hotarasc sa-si i-a talpasita din acel ONG.

 

Cel mai tare este faptul ca presedintele lor si-ar fi dat demisia dar nu a fost acceptata , citez din conversatia cu vicepresedintele acestui club:el a vrut dar nu i sa aprobat.... ca nu au fost deacord restul si nu sa aprobat...paio e posibil sa i se aprobe vedem azi ca el insista...

 

Tot vicepresedintele declara:cred ca in seara asta imi dsau demisia si eu...acum o scot pe nela ca sia dat demisia...

 

De aici va las pe voi sa trageti concluzia...eu am tras-o de la inceput! :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FATALAI....nici macar o demisie nu sint in stare sa-si dea ca lumea. La ce sa te astepti de la un cioparist cu lupi si bandana cu scheleti Kama Sutra ?

Mesaj completat

FATALAI....nici macar o demisie nu sint in stare sa-si dea ca lumea. La ce sa te astepti de la un cioparist cu lupi si bandana cu scheleti Kama Sutra ?

Hai noroc, taran insetat de functii si putere !

post-48992-1251956099_thumb.jpg

Editat de gruparea de gherila
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt

Pai eu unul ma astept sa se razgindeasca si sa ne arate cum se merge in grup...cica ai place tare mult in grup...

Si am mai auzit ca el foloseste psihologia de grup...adica pupa-n fund grupul de pupincuristi :ph34r:

Mama,mama...cite dreptate a avut si starnescu asta...doar i-a spus ca n-o sa mai doarma linistit,chiar i-a dat si doua obtiuni...

Una peste alta,chiar nu ma intereseaza ce viitor au ei ca club si ca persoane,doar imi place ca sint ambitiosi si se tin tari!

Nu mai vine odata craciunul ala,abia astept sa-i vad...ce colinde si pungute,dupa aceea flori de 8 martie in centru...sa vada lumea motociclisti piriti din tulcea.

Da la spitalul de batrini au mai fost,asa ziceau,ca vor sa mearga si acolo sa le arate batrinilor ce motoare au ei!

Vai ce club tare,mai tare decit granitul din gardul meu...pina si o inghetata ar fi rezistat mai mult! :lol:

In concluzie acest club cu pretentii,nu a reusit sa faca ce si-a propus,deoarece sau mintit singuri si recunosc ca ma bucur alaturi de gruparea de gherila ca nu au reusit sa realizeze nimic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...