Sari la conținut

Malagutti F12 Phantom LC TDS Digit


M@TRIX
 Share

Postări Recomandate

www.scuter-centre.ro au giannelli si techinigas

 

si altele , ca pret orientativ http://www.easyparts.nl/showarticles/0-121/Tuning-Parts.html

 

Mai e o firma din Rm. Valea , gamamoto , care aduce Leo Vince si trimite prin curier

ms mult,stiam ca gamamoto aduc Leo Vince ca am mai luat piese de la ei,pe siteu ala scute-centre.ro chiar m-am uitat dar nush ce sa zic,pare cam neactualizat si nush sunt baieti seriosi?Ai comandat cva de la ei sau stii pe cnva care a mai luat cva de la ei ca sa nu ma trezesc cu vreo teapa...cum mai erau baieti care ziceau ca aia de la piese-scutere.ro le-au trimis alte piese in loc de cele comandate si dupa o faceau pe prostii,asa am vazut la astia toba arrow faina pt F12 dar nu prea imi vine sa comand dupa ce am auzit de fazele alea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 129
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu de la scuter-centre mi-am luat , dar nu prin curier , a luat-o cineva de la ei de la magazin pt mine :smoke:

Eu de oriunde as lua nu are cn sa se duca dupa ia sau ...trebuie sa o primesc prin curier.man da-mi add la matrix_ciprian daca vrei sa te mai intreb putin de tobe,niste comparatii intre modele etc.MS mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are ceva daca mergi fara toba la scuter? inafara de zgomotul enervant?

Din cate stiu la motoarele 2T toba joaca si rol de Supape deci nu e bine fara toba,daca am gresit,va rog sa ma corectati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms mult,stiam ca gamamoto aduc Leo Vince ca am mai luat piese de la ei,pe siteu ala scute-centre.ro chiar m-am uitat dar nush ce sa zic,pare cam neactualizat si nush sunt baieti seriosi?Ai comandat cva de la ei sau stii pe cnva care a mai luat cva de la ei ca sa nu ma trezesc cu vreo teapa...cum mai erau baieti care ziceau ca aia de la piese-scutere.ro le-au trimis alte piese in loc de cele comandate si dupa o faceau pe prostii,asa am vazut la astia toba arrow faina pt F12 dar nu prea imi vine sa comand dupa ce am auzit de fazele alea...

Am cumparat eu de la scuter-centre prin fan curier si totul a fost ok.Sunt de incredere si foarte rapizi.Suna-i si vorbeste cu ei :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai comandat cva de la ei sau stii pe cnva care a mai luat cva de la ei ca sa nu ma trezesc cu vreo teapa...cum mai erau baieti care ziceau ca aia de la piese-scutere.ro le-au trimis alte piese in loc de cele comandate si dupa o faceau pe prostii,asa am vazut la astia toba arrow faina pt F12 dar nu prea imi vine sa comand dupa ce am auzit de fazele alea...

 

si eu am comandat de la scuter centre un burete malossi si mi l-au trimis prin fan curier.....in 2 zile mi-a fost acasa :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
imi place foarte mult casca ce o porti in filmare...ce sa zic,tineo tot asa :o

Fii serios la faza cu casca,acolo nu e de purtat casca,nu fac nimic atat de periculos, incat sa am nevoie de casca,si plus de asta, eu am o casca foarte proasta:(, mai veche(made in china)care are o viziera neclara si care se mai si abureste pe deasupra...in primavara mi-am propus sa-mi iau o casca calumea dar pana atunci...

 

Slabut...

Ba "Vip"Cristian ia ia tu pulamultiani si pune un clip cu tine, in care sa vad si eu cum te dai,asta daca ai pe ce te da.Dupa ce faci ce ti-am recomandat,poti sa te bagi si tu in seama,pana atunci,ciocu' mic."Faptele nu vorbele te fac sa fii mare."

Editat de M@TRIX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fii serios la faza cu casca,acolo nu e de purtat casca,nu fac nimic atat de periculos, incat sa am nevoie de casca,si plus de asta, eu am o casca foarte proasta:(, mai veche(made in china)care are o viziera neclara si care se mai si abureste pe deasupra...in primavara mi-am propus sa-mi iau o casca calumea dar pana atunci...

 

 

Ba "Vip"Cristian ia ia tu pulamultiani si pune un clip cu tine, in care sa vad si eu cum te dai,asta daca ai pe ce te da.Dupa ce faci ce ti-am recomandat,poti sa te bagi si tu in seama,pana atunci,ciocu' mic."Faptele nu vorbele te fac sa fii mare."

 

 

Ba pulalaule tu cum vorbesti asa cu mine?

Aia faceam cand eram la gradinita...oricum esti slabut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia gata ba!

Asa ba,gilerica ia fa urat la ei:)),iar tu cocalar "vip", intai sa ai pe ce sa te dai si dupa sa comentezi,ca si eu am cont facut de dinainte sa imi iau scuter,da nu ma bagam in seama aiurea pe site.

 

ca de obicei se gaseste cate un destept pe fiecare topic....

 

matrix puteai sa il iei si tu mai usor pe Cristian nu direct cu injuraturi

Man, nu e genu meu sa fac circ si plm,da asta intai sa mearga pe un scuter macar, si dupa aia sa comenteze,de cum se dau altii si etc...

 

ca de obicei se gaseste cate un destept pe fiecare topic....

 

matrix puteai sa il iei si tu mai usor pe Cristian nu direct cu injuraturi

Man, nu e genu meu sa fac circ si plm,da asta intai sa mearga pe un scuter macar, si dupa aia sa comenteze,despre cum se dau altii si etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa ba,gilerica ia fa urat la ei:)),iar tu cocalar "vip", intai sa ai pe ce sa te dai si dupa sa comentezi,ca si eu am cont facut de dinainte sa imi iau scuter,da nu ma bagam in seama aiurea pe site.

 

 

Man, nu e genu meu sa fac circ si plm,da asta intai sa mearga pe un scuter macar, si dupa aia sa comenteze,de cum se dau altii si etc...

 

 

Man, nu e genu meu sa fac circ si plm,da asta intai sa mearga pe un scuter macar, si dupa aia sa comenteze,despre cum se dau altii si etc...

 

Am mai multi km cu spatele decat tine si tu cand mergi pe o roata cu scuteru ala dup-aia sa comentezi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cristian daca nu stie sa mearga pe o roata nu e voie sa comenteze?

Man,lasa-l sa vorbeasca,sa se simta si el bine,e cocalar din ala terminat care nu a mers in viata lui pe un scuter,si a auzit si el ca e la "moda" sa mergi "pe o roata".Si cocalare, tu nu ai de unde sa stii ce pot eu si ce nu.Hai,gata, ca nu mai am chef sa-mi pun mintea cu toti inaptii si idiotii din romania.Daca mai aveti cva de postat, cautati sa fie mai Ontopic ca sa zic asa,ca nu mai am chef de cearta si kkturi...

Editat de M@TRIX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man,lasa-l sa vorbeasca,sa se simta si el bine,e cocalar din ala terminat care nu a mers in viata lui pe un scuter,si a auzit si el ca e la "moda" sa mergi "pe o roata".Si cocalare, tu nu ai de unde sa stii ce pot eu si ce nu.Hai,gata, ca nu mai am chef sa-mi pun mintea cu toti inaptii si idiotii din romania.Daca mai aveti cva de postat, cautati sa fie mai Ontopic ca sa zic asa,ca nu mai am chef de cearta si kkturi...

 

Si ce te fute pe tine grija daca am mers sau nu pe un scuter, ca oricum esti paralel nu esti nascut pentru asa ceva.

Mai bine ia-ti o bicicleta si o casca!!

Editat de VipCristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ce te fute pe tine grija daca am mers sau nu pe un scuter, ca oricum esti paralel nu esti nascut pentru asa ceva.

Mai bine ia-ti o bicicleta si o casca!!

VREAU UN ADMIN PE TOPICU ASTA.PUNCT.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ce te fute pe tine grija daca am mers sau nu pe un scuter, ca oricum esti paralel nu esti nascut pentru asa ceva.

Mai bine ia-ti o bicicleta si o casca!!

te distrezi?

ce ai tu cu omu' ... daca nu te dai pe o roata inseamna ca nu esti nascut pt scutere?

in curbe se vede talentu, nu intr`o roata :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...