Sari la conținut

Airoh Âşi Ogio


Postări Recomandate

Poate cineva să-mi spună (topic sau PM) cine aduce mărcile astea în România?

De preferință importator/dealer oficial/autorizat.

Mii de mulțumiri.

 

www.motoadventure.ro/

www.garageitalia.ro

www.paulas-bikershop.com la astia poti vedea si ce au pe stoc: integrale si flip-up

Editat de paul_biker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mark, e o promotie la castile de care zice atilas, costa 1000 lei.

Multumiri tuturor.

Mă indoiesc ca au Stelt (ceea ce vreau) la 1000 lei ...

 

Daca stie cineva ceva de Ogio ... sau rog dealerii care mai activeaza pe aici sa ma contacteze pe privat daca pot aduce Ogio.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

seseko, nu te mai indoi.este exact vorba de seria stelt cu grafice de 2008 la 990 lei. in limita stocului lor.oricum, vad ca esti din timisoara, deci nu prea te ajuta promotia de care zic eu.

la cheful de joia trecuta vali a anuntat ca au deja 10 si mai asteapta 20 de casti airoh stealth si ca pretul va fi sub 10 mil..dar daca esti asa toma necredinciosu" intra pe site,ia nr de tel si suna la ei sa te convingi..ps berea oricum o dai.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1000RON in conditiile in care ai ce sa alegi este o oferta corecta.

 

Dar in situatia in care ce mi-am comandat eu de pe net (este adevarat, n-am avut 10 modele intre care sa aleg) a costat fix 815 RON cu transport inclus si la magazin este 1500 :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[quote name='gizmo' date='Dec 9 2008, 12:29 PM' post='1613674(este adevarat, n-am avut 10 modele intre care sa aleg)

sa nu intelegi gresit..era vorba de 10 bucati nu 10 modele diferite..erau expuse cateva,dar nu am dat atentie ptr ca nu am inebunit sa dau 10 mil pe o casca..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[quote name='gizmo' date='Dec 9 2008, 12:29 PM' post='1613674(este adevarat, n-am avut 10 modele intre care sa aleg)

 

sa nu intelegi gresit..era vorba de 10 bucati nu 10 modele diferite..erau expuse cateva,dar nu am dat atentie ptr ca nu am inebunit sa dau 10 mil pe o casca..

 

sunt si mai ieftine de 1000 RON pe ebay :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai am sunat ieri la motoadv ... cel putin mie nu mi-a spus nimeni de nicio promotie de stelt'uri la 1000 lei.

Este drept ca am intrebat de stelt cervantes replica iar acolo pretul a fost de ~1500 lei.

Anyway, intre timp am mai sapat pe net si am vazut noul model stelt monster, care mi-a placut si acum p-ăsta'l vreau.

 

În schimb Ogio nimeni nimic. Se pare că eBay este singura Âşansă în acest caz.

Editat de seseseko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate cineva să-mi spună (topic sau PM) cine aduce mărcile astea în România?

De preferință importator/dealer oficial/autorizat.

Mii de mulțumiri.

vezi ca are la motomania la vali cu 10 mil buc airoh 2008 cel 1000 gr!

 

merci. nu le am cu ebay. prefer sa iau de aici.

dar le am eu!cum te simti cu piciorul??pina la primavara esti gata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumiri din nou tuturor.

Oricum este trist că importatorul oficial/autorizat, care teoretic ar trebui sa aibe pârghiile comerciale cele mai eficiente, are pretul mai mare decat alt dealer care nu este in relatii "oficiale" cu producatorul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumiri din nou tuturor.

Oricum este trist că importatorul oficial/autorizat, care teoretic ar trebui sa aibe pârghiile comerciale cele mai eficiente, are pretul mai mare decat alt dealer care nu este in relatii "oficiale" cu producatorul.

atata timp cat clientul are de castigat nu vad care ar fi problema..fiecare cu afacerea lui..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai asta-i problema, ca de cele mai multe ori clientul pierde.

se duce la reprezentanta foarte increzator ca acolo-i cel mai bun pret si ete ca nu-i asa.

asta e o mare problema a multor reprezentante din romania, au prea multi intermediari sau pur si simplu au adaosuri nesimtite.

Editat de Rebelul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai asta-i problema, ca de cele mai multe ori clientul pierde.

se duce la reprezentanta foarte increzator ca acolo-i cel mai bun pret si ete ca nu-i asa.

asta e o mare problema a multor reprezentante din romania, au prea multi intermediari.

ai dreptate,dar eu ma refeream la faptul ca in situatia de fata(motomania)clientul ramane cu 5 mil in buzunar..ca la firma importatoare te costa 15 mil.. :D ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte corect si frumos din partea vanzatorului(motomania).

 

cu ocazia asta poate deschide ochii mari si importatorul! lucru care nu cred ca o sa se intample.

pai crede-ma ca in momentul in care vine unul si spune ca la motomania sunt casti garla cu 30% mai ieftine decat la reprezentanta nu mai calca nici draq pe acolo..si de unde s-au adus odata garantat se pot aduce si a 2-a oara..cred ca pretul asta va fi stiky la valeo&co..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...