Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nope nu-mi mai lipseste nimic (decat plasticul).. am deja tot echipamentul, dar deh.. pana acu' n-am purtat pantalonii in poligon (acolo sunt facute pozele)

Am avut grija de asta inainte sa imi cumpar motocicleta si incet incet, mai cu economii, mai cu renuntat la alte lucruri mi-am luat tot echipamentul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pt urari wallower :bow:

 

ok ok ma gandeam eu ca o sa vreti ceva poze :lol:

 

post-13980-1165615753_thumb.jpg in poligon la primele ore pe motor

post-13980-1165615806_thumb.jpg

post-13980-1165615888_thumb.jpg

post-13980-1165615943_thumb.jpg

buna, bine ai venit, noroc , succes si asfalt uscat...la vara! :bow: ...avem si ceva in comun...marca honda si...oglinzile :lol: a trebuit sa le schimb pe cele originale caci erau rotunde si nu-mi erau pe plac!!!post-14269-1165916477_thumb.jpg... :bow: ...si ai grija!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nenea levese, nu ma pot abtine sa nu te intreb si aici

cu ce ocazie ma chestionati pe mine daca stiu sau nu cum arata o motocicleta??? daca vreau sa citesc si sa ma documetez inainte de a-mi cumpara o motocicleta e ceva rau???

in caz ca n-ai obeservat nu m-am bagat in discutiile in care nu-mi era locul si nici n-am activat foarte mult pe forum, plus ca pentru un incepator (ca vad ca ai carnet din 2006) nu e cazul sa te dai rotund, c-o iei la vale...

Editat de Arthemis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nenea levese, nu ma pot abtine sa nu te intreb si aici

cu ce ocazie ma chestionati pe mine daca stiu sau nu cum arata o motocicleta??? daca vreau sa citesc si sa ma documetez inainte de a-mi cumpara o motocicleta e ceva rau???

in caz ca n-ai obeservat nu m-am bagat in discutiile in care nu-mi era locul si nici n-am activat foarte mult pe forum, plus ca pentru un incepator (ca vad ca ai carnet din 2006) nu e cazul sa te dai rotund, c-o iei la vale...

da, ai dreptate :bow: ...am sa vand motocicleta si am sa predau permisul la politie!!!...iar daca ma dau rotund,probabil chiar sunt!totusi nu ai vrea sa ma citezi? sa vada lumea cum ma dau eu rotund,cum te chestionez ca un securist?iar incepator poti fi si dupa zece ani daca n-ai chemare!!!...de bine de rau...incepator asa conduc un motor de 1800 cc si 350kg daca intelegi ceva din datele astea,nu am avut nici o sec tendinta sa o scap sau sa ma las.am facut 9000km in sezon in conditiile in care am stat pe tusa doua luni.un "incepator"cu auto m-a luat pe sus in timp ce stationam la stop!!! am scapat cu bine dar mi-a si testat statutul de incepator, altul cred ca nu mai iesea pe strada dupa o chestie ca asta.totusi abia am asteptat sa fac motorul sa o iau de la capat!!!cred ca am deprins abc-ul ,desi de invatat , inveti toata viata.

 

 

.....un incepator ...rotund...pentru...un membru simpatizant...al motociclismului...

 

ps...totusi...daca te gasesc pe marginea drumului aflata in dificultate...nu voi ezita sa te ajut...ca sa inveti cate ceva si din spiritul motociclistilor, nu numai ce moto e mai tare si ce culoare se poarta anul asta!!! :bow: post-14269-1165950950_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io, fara intentia de a ma baga aiurea in discutii, am cu totul alta intrebare: De ce, domnul levese, pui poze cu tine la fiecare post? Cu atat mai mult in topicul de prezentare al fetelor. Chestia cu poza mai e si optionala.

 

Bine ca nu m-au facut moderator ca taiam in carn... ma rog, KB vii p-aci! :bow: .

 

FOLOSTITI BUTONUL INIDCAT IN IMAGINE, ala de sub datele unui user sau "unei" useritze (ce cretinoid suna termenul asta) - acest p_pm.gif buton adica- pt mesaje personale va rog! E Chiar in chenarul fiecarui post cate unul. Aici se ureaza cel mult "bun venit si spor(t) la forumit".

post-3218-1165953185_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io, fara intentia de a ma baga aiurea in discutii, am cu totul alta intrebare: De ce, domnul levese, pui poze cu tine la fiecare post? Cu atat mai mult in topicul de prezentare al fetelor. Chestia cu poza mai e si optionala.

 

Bine ca nu m-au facut moderator ca taiam in carn... ma rog, KB vii p-aci! :bow: .

 

FOLOSTITI BUTONUL INIDCAT IN IMAGINE, ala de sub datele unui user sau "unei" useritze (ce cretinoid suna termenul asta) - acest p_pm.gif buton adica- pt mesaje personale va rog! E Chiar in chenarul fiecarui post cate unul. Aici se ureaza cel mult "bun venit si spor(t) la forumit".

bravo sergent navarro!...vb pe privat...cum se face, nu?

Editat de levese68
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io, fara intentia de a ma baga aiurea in discutii, am cu totul alta intrebare: De ce, domnul levese, pui poze cu tine la fiecare post? Cu atat mai mult in topicul de prezentare al fetelor. Chestia cu poza mai e si optionala.

 

Bine ca nu m-au facut moderator ca taiam in carn... ma rog, KB vii p-aci! :bow: .

 

FOLOSTITI BUTONUL INIDCAT IN IMAGINE, ala de sub datele unui user sau "unei" useritze (ce cretinoid suna termenul asta) - acest p_pm.gif buton adica- pt mesaje personale va rog! E Chiar in chenarul fiecarui post cate unul. Aici se ureaza cel mult "bun venit si spor(t) la forumit".

Thomas&Navara

Parca sunteti fetitele alea complexate si urate care stau in prima banca de la scoala :bow: Ce zbierati ma asa?

Editat de Braccio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Braccio :bow: :lol: . Navarro nu navara ca nu-s nissan.

In rest-singura problema- ma zgarie pe retina replicile eftine de agatzat :bow: . Macar daca as avea ceva de invatzat (urarile de bun venit- not included in categoria asta) :bow: . Vreau doar sa-mi mai clatesc ochii cu ceva poze si posturile de genu' alora in discutie sunt ca panourile publicitare imense in mijlocul peisajului frumos din natura. ( In general... :lol: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bow: 40 de anisori,permis pt A de cateva luni si posesoare a unei motociclete.

Nu e gluma!

 

Toata stima :lol:

 

@Braccio, in wkend "je" munceste sambata iar apoi pleaca la schi in Fagarash :bow: O sa ma gandesc la tine de-acolo de sus. :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bow: 40 de anisori,permis pt A de cateva luni si posesoare a unei motociclete.

Nu e gluma!

ATENTIE !!! ACEASTA NU E O TENTATIVA DE "AGATZAMINTE & STUFF"!!!...

...bine ati venit doamna in lumea motociclistilor!!!...incercati sa deprindeti tehnica pilotajului corect si sigur, decat sa va pierdeti vremea ...cu altele!!!...aici e destul de greu sa te exprimi, ca si cum ai intra in direct cu ANDREI GHEORGHE...iti taie microfonul imediat!!!...vorbiti cu atentie maxima ....sa nu se interpreteze...

...inca o data...bine ati venit!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cele 947 de reply-uri si cei 3 ani de existenta a acestui topic, s-au trezit mai an badica Elvis si Tov.Braccio sa inceapa cu bâzele :bow: Daca suferiti de ceva, tratati-va in particular, nu aici.

Si gata cu O.T.-ul.

gata domnu' thomas!!!...nu ascultam noi de tine? tu ai ultimul cuvant!!!...o sa ne tratam , o sa ne luam pastilele,ne vom duce la schi...in fagaras,sa ne destindem ...gata , asta a fost ultima replica O.T.!!!...bine ...ar mai fi treaba cu BADICA :bow: ...un om batran , garbovit de ani, coplesit de boli...si de respectul moderatorilor...incapabil sa schieze, cum fac cei ...in putere!!! :bow: ...dar ...las de la mine!!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care asfalt domne, n-ai vazut ca fata e pasionata de namol. :lol:

Bine ai venit mona!

 

 

 

Asta-i un "demo".....

 

helou helou..ma numesc diana sunt din bucuresti si am aproape 19 ani :moron: ..am "boala"asta de mica..imi plac super sporturile si touringurile..nu am moto inca iar de A sper sa dau in martie in secret :blbl: (daca afla ai mei ma omoara) :lol: ..mi-as dori enorm un motor dar singura solutie este sa mi-l iau bin banii mei..sau doneaza cineva? :-L ..ce sa mai zic..cam atat despre mine..pentru informatii suplimentare...aveti adresa de mess :bow: ..asfalt uscat tuturor :lol: P.S aici o poza cu mine cu niste catei..ca daca moto nu am :baldy: :baldy: .....aa si smokey scz pt topicurile noi..nu am stiut unde sa postez..sorry :bow: :bow: :baldy:

 

 

Bine te-ai alaturat ! Sper ca dulaii din poza sunt de plush, nu-i asa ?

 

Daciana Stanciu, 29 de ani, Bucuresti-Dristor.

A (din cauza unui pariu) si B (din necesitate) din 2004.

Nu am motocicleta, vreau un trike enduro sa ma pot plimba cu el pe coclauri (asta spre disperarea unui prieten, care e chopperist convins).

Bine v+am gasit! :eek:

Bine ai venit Daciana ! Poate ma lamuresti si pe mine intr-un "matter" : de ce fug fetele de chopper-e catre adrenalina? (viteza/enduro)...Sunt foarte putine fete care merg in oras pe "canapea" (chopper) si multe care merg pe viteza....O fi sunetul ? O fi imaginea ? O fi pericolul ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu merg in germ intr-o grupa, si fetele ne tin in loc, abea se misca cu 60 la ora, saracele abea se misca sa iasa in drum...cele mai bune fete sunt alea pe care le scoatem noi pe "sozius" si care stau cuminti acolo tot drumu :bow:

 

sozius spun nemtii locului din spate :bow:

Editat de crazyahmed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu merg in germ intr-o grupa, si fetele ne tin in loc, abea se misca cu 60 la ora, saracele abea se misca sa iasa in drum...cele mai bune fete sunt alea pe care le scoatem noi pe "sozius" si care stau cuminti acolo tot drumu :bow:

 

sozius spun nemtii locului din spate :bow:

 

AICI E UN TOPIC DE PREZENTARE AL FETELOR MOTOCICLISTE DE PE FORUM.......asa ca te rog, treci pe "SOZIUS"!!!!!!!!! :bow:

 

T.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Zidarul, ca si Doctorul",

"Croitorul, ca si Inginerul",

 

 

Ce "mishto" scrieti voi substantivele!

Pe-acilea, pe pe la noi,se abreviaza pana si consoanele,daramite sa mai poti admira o doamna care

tine in maini si-ntre picioare un motor!

Bravo lor,Doamnelor!

Sunteti binevenite,chiar de mergeti un pic mai incet!

Editat de costingr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...