Sari la conținut

PT IUBITORI DE MZ


tudosoiu_tudor
 Share

Postări Recomandate

SALUT TUTUROR MOTOCICLISTILOR AM UNMOTOR DE MZ ETZ PREPARAT CHOPPER SI AM PROBLEME CU CUTIA DE VITEZE LA TREAPTA A3A E CA SI CAND AR FI UN PINION UZAT AMI SCAPA IAR AMI PRINDE DECI NU POT SA O FOLOSESC A3A DATIMI SI MIE UN SFAT NUSTIU CE SAI FAC EXACT

post-44339-1229105478_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUT TUTUROR MOTOCICLISTILOR AM UNMOTOR DE MZ ETZ PREPARAT CHOPPER SI AM PROBLEME CU CUTIA DE VITEZE LA TREAPTA A3A E CA SI CAND AR FI UN PINION UZAT AMI SCAPA IAR AMI PRINDE DECI NU POT SA O FOLOSESC A3A DATIMI SI MIE UN SFAT NUSTIU CE SAI FAC EXACT

 

frate...ti s-a blocat tastatura pe MAJUSCULE??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P
bai "Stress" daca tot ai intentii piromane da-ti tie foc ,omul a cerut o idee daca nu ai asa ceva lasai pe alti sa isi dea cu presupusul.

 

 

tu nu vezi ca asta-i dus cu pluta? poti sa-i explici tu ce-ai vrea, el tot mezeuri chopperite viseaza si alti frankensteini! sa nu mai vorbesc de faptul ca a fugit de limba romana ca de dracul! o fi bozgor de ala nationalist dar nu la el in tara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa nu mai vorbesc de faptul ca a fugit de limba romana ca de dracul! o fi bozgor de ala nationalist dar nu la el in tara?

foarte urat din partea ta! asta da spirit de motociclist!!! :smoke:

Editat de Nagy_Arpad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P
foarte urat din partea ta! asta da spirit de motociclist!!! :smoke:

 

ce e asa de urat in faptul ca macar limba romana ar trebui s-o stie un cetatean al acestui stat? :D

 

bai stres eu cred ca tu esti la categoria bicicleta ca sa nu mai zic ca esti un sosoi inputit[made galati] eu sunt din jud CALARASI bai carici pansat asa ca vezi de jucaria cu pedale si trei roti...... :D

 

 

ia un rudotel sau ce plm se ia in cazul tau si lasa-ne.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai stres esti un sosoi inputit[made galati] eu sunt din jud CALARASI bai carici pansat

 

crezi ca e relevant faptul ca esti dintr-o zona anume? esti mai meserias ? :smoke:

eu vad ca mai mult la injuraturi te pricepi ,si vroiam sa-ti cer ceva sfaturi dar acu las-o moarta .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ami cer scuze poate sunt anteles gresit dar nu ma refer decat la jignirile nemotivate a le lui stress care are ca pasiune barfa si bagatul an seama la misto nici de cum ceva legat de viata moto.....? :smoke:

 

are cineva spirit de echipa ,vointa,seriozitate,si technica pt preparat vechituri.......? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ami cer scuze poate sunt anteles gresit dar nu ma refer decat la jignirile nemotivate a le lui stress care are ca pasiune barfa si bagatul an seama la misto nici de cum ceva legat de viata moto.....? :D

 

are cineva spirit de echipa ,vointa,seriozitate,si technica pt preparat vechituri.......? :D

vechiturile au fost preparate la vremea lor in fabrica,tu prin cea ce faci iti bati joc de ele,mai degraba le ciopartesti,haiduceste cum sti tu... :D :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ami cer scuze poate sunt anteles gresit dar nu ma refer decat la jignirile nemotivate a le lui stress care are ca pasiune barfa si bagatul an seama la misto nici de cum ceva legat de viata moto.....? ;)

 

are cineva spirit de echipa ,vointa,seriozitate,si technica pt preparat vechituri.......? :wave:

Ce zici tu e total ambigu,din ce scrii aici as intelege ca de fapt faci angajari si cauti forta de munca. De fapt ce doresti, concret?

 

L.E. Gata. m-am edificat de pe un alt topic.

Editat de Jorjel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ami cer scuze poate sunt anteles gresit dar nu ma refer decat la jignirile nemotivate a le lui stress care are ca pasiune barfa si bagatul an seama la misto nici de cum ceva legat de viata moto.....? :wave:

 

are cineva spirit de echipa ,vointa,seriozitate,si technica pt preparat vechituri.......? ;)

 

frate... no offence dar cum pana mea sa fie cineva serios cu tine cand tu vii si incepi sa spui numai bazaconii?

este "În", "Înteles", "Îmi" etc. Daca erau numai cateva greseli care se pot trece cu vederea poate nu erai asa de criticat, dar tu nu stii cum se scriu cuvinte simple. Traiesti in Romania. Sunt o gramada care nu au macar bunul simt sa invete macar sa scrie cum trebuie, la ce te-ai putea astepta? La nimic din partea celor care scriu pe aici, oameni pasionati cu adevarat, oameni care stiu sa se exprime si mai ales, stiu macar sa scrie corect . ;)

Editat de danutza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..ce motor? pe stanga sau pe dreapta?

:D cel din mijloc... la cele dispuse lateral baga el cum poate ranga in cutie si piscaleste la craboti... :wave: defapt.. cred ca are mai multe mz-uri preparate,pentru fiecare are cate un topic,ori le-a preparat pe toate pe un cadru .. ;) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...