Sari la conținut

haiducie haiducie...pe MZ


tudosoiu_tudor
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 97
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

- foaie verde de islazu' / io' ma urc pe miz cu krazu' / ca rebut de MADE HAND ii / vai's'amar de [.....] lui / de haiducu' anticrist / cu MZ'u extremist ....!!! / hai sa traiaeste toate haiducurile............ ;) :D dupa o oaie cruda si gretoasa ... merge.. :wave: :lol: ;)

 

Foaie verde shi-o aluna

Eu tzi-am spus ca nu-i a buna

Ne-am pus haiducii n`cap

Shi-o sa ne faca de [cuvant urat]

 

 

Shase.... a venit Zane

profesore.. tu nu stie /ca sa face poezie / nu ai rima la sfarsit/ haiducile'o descoperit / acuma vine pe mz-uri /si galop ca niste zmeuri / si este tare hotariti /sa ne vede rastigniti //[sau ciopartiti] nu mai pot.... 'io nu mai prind revelu'.....

Editat de kraz-trial
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mare adevar graieshti.... eu nu shtie nimika..... ashtept mentorul sa ma invetze la poezie.... poate imi da shi un sfat cum sa imi choparesc motoru`....

Io sper macar Craciunul sa il prind...... da` in ritmul asta.... slabe shanse.... ;) :wave:

 

 

a venit maiestu,,,,dom' profesor ascultati.........

 

 

Foaie verde sta sa cada.........ZANE-I PROST FACUT GRAMADA!!!

la anu' si la multi ani,sa imi dati pe cioper bani,c-am depus efort si stres,CA SA MA HAIDUCARESC!!!

foaie verde doru-n ciuci,NIKA CHIAR L-A FACUT MUCI!!

foaie verde de profesor,geografia se invata pe RS-u de acasa!!comunistele nu-mi plac,oparitii mi-au venit de hac!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haiducie haiducie,,,,,,pe MZ e veselie,nu prea inteleg eu rostul da ma roade-n poponeata sa ve spun ce am de spus,oitele s-au mutat pe-o pajiste mai firava,unde zane si-o lua n-barba,ce sa mai sa ma mai fac,pentru ca zane si-a luat ,din mia de ieuroi stransi pentru un pitigoi,un bambuin cocalar ce ii zice pardosar!!

 

;) :wave: ,numai pot ma dor obrajii de la atata ras haiducesc-pe moment mezeiesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pune-ti frate pofta-n cui n-astepta de UNDE NU-I!!numai bun de dus cu pluta sa-ti manace altu ciorba,nmai bun de dus cu sacu' si-o dai in plin de dracu,cu stilul tau AUUUUUU fistichiu,de-a scoate din raht rachiu,sa bea da sa bea pan-or ramane lati ,toti proletari insetati,ce fara cap fara busola ai dat cu muci-n fasole!!

 

haiducie haiducie,cu MZ-u pe felie,si cu prazu in rucsac,scos proaspat de la-niernat,ca tudor o mai trai,si destept si el va fi!!PAM-PAM!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai scriu una ca tr sa plec ....... ;) .. foaie verde de mohor/ haiducu-i gladiator/si s'apuca de tractor/da din cheie acu de zor / zane mare ucenic/ da din cheie 'da ..nimic / tre' sa mearga la discuit /cu UTB-u' ciopartit/ ;) ... nu-i asa buna , da' ma grabesc, bafta la inspiratie :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haide puiul mami......nu face din MZ armasar!!tu singur l-ai construit-saracit de stress,esti chit!!ai aprindere de mobra sa te caci in ea de cobra!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai scriu una ca tr sa plec ....... ;) .. foaie verde de mohor/ haiducu-i gladiator/si s'apuca de tractor/da din cheie acu de zor / zane mare ucenic/ da din cheie 'da ..nimic / tre' sa mearga la discuit /cu UTB-u' ciopartit/ ;) ... nu-i asa buna , da' ma grabesc, bafta la inspiratie :wave:

 

 

foaie verde sobolan,Emo,rapper,manelar,zane mic lindic ce-o fi,tudorel cam cocalr,tractorist MAMALIGAR,pe cioperul romanesc zane-i mester haiducesc!! prea taree

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haide puiul mami......nu face din MZ armasar!!tu singur l-ai construit-saracit de stress,esti chit!!ai aprindere de mobra sa te caci in ea de cobra!

cica ne-a oparit haiducu'.... sigur la oo,acu sa vina sa pudreze.... ;) OPARITI ...atatia termeni sti si el ca becali... zdrente si boschetari,, a si hahalero...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haide puiul mami......nu face din MZ armasar!!tu singur l-ai construit-saracit de stress,esti chit!!ai aprindere de mobra sa te caci in ea de cobra!

cica ne-a oparit haiducu'.... sigur la oo,acu sa vina sa pudreze.... ;) OPARITI ...atatia termeni sti si el ca becali... zdrente si boschetari,, a si hahalero..

 

vezi ca mai e si GAOZARO....sau e de la base asta???HAI CE-MI PLAC GLUMELE MELE-AHA AHA AHA AHA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu inteeg rostul la a treia poza! e un forum de motociclete, nu?

la ce te-ai gandit cand ai atasat-o?

Metoda de ridicare a mobrei cazute....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba da voi cine sunteti si ce cautati aici?

Ia strangeti-va jucariile si mutati-va la alt bloc, aici e de comuniste, va recomand sa va mutati la cioperisti si cruiseristi ca doar asta se vor fiarele din poze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) -foaie verde si hai hui /

paste tudor turma lui / ca acum a promovat / din haiduc - cioban cu cap / sade el ca cocalaru' /si cu zane BA! boitaru' / dati zane roata bre / da' dati tu in [...] me / de nimica nu esti bun / ai [....] mz-u' 'al bun / sa ma lasi cu rs cu tot / ca si tu esti prost da tot / tie nu-ti plac comuniste / belesti ochii prin reviste / ca 'io barem am facut / cu mz-u' ce-am putut / l-am [.....] ,l-am ras[....] / am carpit cum am putut / uite iaca ci'o iesit / un miz cum n-am mai pomenit / d'aia li la toti nacaz / ca-i mai tare ca un craz / are vo' 8 mi de cai / hmm.. da' tu la rs cati ai? / ce te 'intere ba limbric / nu vezi ca ascult hop hip / ia vezi ca mai suparat / una'ti dau... puti a rahat / :wave: foaie verde da pa jos / vez' ca 'io 's periculos / :D pam pam ..../// pare mai buna decat hai hai, prea veke asta ..... :lol: ;)

Editat de kraz-trial
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...