Sari la conținut

haiducie haiducie...pe MZ


tudosoiu_tudor
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 97
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salut pt toti haiduci cu mezeuri preparate de haiducie [ex foto],astept replici,concluzi,idei si dovezi in rest asfalt si drum bun. :smoke:

 

 

daca mai scrie si aici @stress-u, indiferent ce va scrie mare dreptate va avea...

 

altceva nu mai comentez...

spor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P
daca mai scrie si aici @stress-u, indiferent ce va scrie mare dreptate va avea...

 

altceva nu mai comentez...

spor!

 

 

pai acum chiar ca nu prea inteleg... chopperele astea de le viseaza el sunt pt. haiduci? aia nu mai exista de ceva timp... cat despre "american chopper-ul" lui vai doamne! n-are nici o treaba cu american chopper! io tind totusi sa cred ca omul e cam beat si moare de plictiseala...

 

p.s. totusi nu ma pot abtine:

post-37-1229427935_thumb.jpg

Editat de stress_L&P
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai acum chiar ca nu prea inteleg... chopperele astea de le viseaza el sunt pt. haiduci? aia nu mai exista de ceva timp... cat despre "american chopper-ul" lui vai doamne! n-are nici o treaba cu american chopper! io tind totusi sa cred ca omul e cam beat si moare de plictiseala...

 

p.s. totusi nu ma pot abtine:

 

 

Antinevralgic cu vodka.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut pt toti haiduci cu mezeuri preparate de haiducie [ex foto],astept replici,concluzi,idei si dovezi in rest asfalt si drum bun.

am impresia ca tu esti nefutut ti s-au urcat la cap hormonii si ai pierdut simtul controlului

nu mai umple forumul cu topicuri tampite MA HAIDUCULE

mai bine dute in padure ca acolo le e locul la astia ca tine departe de lumea civilizata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut pt toti haiduci cu mezeuri preparate de haiducie [ex foto],astept replici,concluzi,idei si dovezi in rest asfalt si drum bun. :smoke:

 

omu'.....dute DRACULUI CU D MARE in padure CULEGE CU MATA FRAGI SI MURE SI LASANE IN DUREREA NOASTRA!!fitar degetele de ras sa iti fie ca nu sunt in stare sa tina o cheie in mana!!

sau mai este o posibilitate.....

sa pui o poza cu fratitu' si tu sa fii de fapt......UN PUTOI MIC ANALFABET!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut pt toti haiduci cu mezeuri preparate de haiducie [ex foto],astept replici,concluzi,idei si dovezi in rest asfalt si drum bun. :D

Mai prietene, pentru binele tau, de ce nu incerci niste laxative poate te linistesti ! :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Antinevralgic cu vodka.......

[of topic] ... tot ca la zane18? :D poate tu l-ai starnit cu 'VREAU VOSHOD' :D toate bune man,mai vb si pe alte topicuri... :smoke: [on topic] ....pai daca si haiducii si-ar fi ciopartit in halul asta caii,cu siguranta starneau admiraitie[ :D ]din paretea boierilor acelor vremi. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P
eu nu inteeg rostul la a treia poza! e un forum de motociclete, nu?

la ce te-ai gandit cand ai atasat-o?

 

 

n-a gandit nimic! :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai, dar vad ca v-ati luat tare de om. Haide sa consideram ca omul poate nu e roman si de aia nu scrie corect... Poate tudosiu tudor e doar nickname. Sa ne purtam ca in curtea de justitie, unde se acorda prezumtia de nevinovatie. Am observat ca de la inceputul scrierilor lui pe acest forum a fost luat in plin....Am observat si eu posturile lui, dar nu am raspuns la toare...unde ma pricep scriu.... Daca dupa un timp situatia nu se schimba ,apoi fiecare e indreptatit sa zica ce vrea.....Sper sa ramana cu noi si sa il ajutam in problemele lui....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alea-s chopere pt haiduci? 'io am crezut ca-s pt boieri... :smoke: .. poza aia cu haiducul care e dus la osanda,ai facut-o in padure? ce versuri ar fi scris vali sterian in 'amintiri cu haiduci 'daca-r fi vazut cioparteala asta? sau phoenix? ............... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu inteeg rostul la a treia poza! e un forum de motociclete, nu?

la ce te-ai gandit cand ai atasat-o?

poi e simplu... e amuzanta... eu am ras vreo 5 minute cand am vazuto :smoke:)=))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde-s pistoalele,unde-s pumnalele,cai si flintele HAIDUCILOOOOORRR!

o canta-o in timp ce merge pe "chopperul haiducesc"???

:D MAN,esti tare[fara ironii] da zi si ceva la phoenix,plz.. :D bafta :smoke:

 

ps ..da' cu ala murea de foame,speria boierii cu caricatura aia... si tarani... si femeile :P :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

crezi ca este in stare sa iasa cu el afara???poate doar fredonand!!unde-s pistoalele.......lai lai lai laiiii la la lai lai lai laaai lai lai....promit ca in urmatoarele minute postez si una cu phoenix!dar am un lapsus....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EEEEEEEEEEEEEE HAIDUC, SI E VESTIT,AAAANDRI POOOOOPA CEEEEEL VOINIC,cine trece valea seaca,cu hangerul fara teaca,si cu pieptul dezvelit,andri popa cel vestit,andri popa tu-do-rel,ee??mere pe mz?ca la caravana!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

crezi ca este in stare sa iasa cu el afara???poate doar fredonand!!unde-s pistoalele.......lai lai lai laiiii la la lai lai lai laaai lai lai....promit ca in urmatoarele minute postez si una cu phoenix!dar am un lapsus....

:D mi-au dat lacrimile[de ras] beton,da' de faoie verde na-i amintit nimic... hai ca ma duc si pe la zane sa vad ce-i nou pe acolo,vreau phoenix,plz,cand ma intorc... :smoke:

 

ps. mi-au alunecat degetele,am apasat pe A in loc sa apas pe nimic :D

 

EEEEEEEEEEEEEE HAIDUC, SI E VESTIT,AAAANDRI POOOOOPA CEEEEEL VOINIC,cine trece valea seaca,cu hangerul fara teaca,si cu pieptul dezvelit,andri popa cel vestit,andri popa tu-do-rel,ee??mere pe mz?ca la caravana!!

si cargo si cargo,plz

 

foaie verde de mezeu/n-are nimeni ca al meu... auuuuuuua,auaaaaaaaaaaaaa :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...