Sari la conținut

Accident Intre Crangasi Si Militari?


spike
 Share

Postări Recomandate

M-a sunat prietena mea si mi-a spus ca in zona lacul Morii dintre Crangasi si Militari era o motocicleta de viteza cazuta si o balta mare de ulei.

La fata locului erau politisti care faceau masuratori.

 

Stie cineva mai multe? Cine era?

 

Sper sa nu fie ceva grav.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Politaii nu prea fac masuratori daca nu se lasa cu victime... :lol: Sa speram ca e macar un accident mai usurel, cu vatamare, nu cu deces.

Doamne ajuta!

Editat de f_zoltan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut marti la scurt timp dupa accident pe acolo. Motocicleta era un CBR alb cu ceva stikere pe ea. Nr. era B89 CBR. Proprietarul am inteles ca se numeste Doru. Ce s-a intimplat: Motocicleta venea pe banda 1. Un Opel Astra argintiu cu nr. B ?? ZER care mergea pe banda 2 a depasit prin dreapta o masina si a lovit motocicleta pe care nu a vazut-o. Opelul avea doua zgirieturi pe aripa dreapta spate. Moticicleta a fost proiectata pe trotuar in dreptul panoului publicitar "T.A.T.U." si s-a dus tirish vreo 25 de metri. apoi a cazut inapoi pe carosabil in dreptul panoului pe care scrie mare: Reduceti viteza, pericol de accident!

am inteles ca salvarea il luase deja pe Doru si il dusese la spital. Un prieten al lui Doru a spus ca are un picior rupt. Sper se fie doar atit si sa-i dea Dumnezeu sanatate. Oricum cascati voi ochii pt ca soferii de masini nu o fac. Eu conduc si una si alta si stiu bine ce inseamna. Bafta MAX!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai naibii, nu mai invata odata ca mai suntem si noi in trafic!!! :lol:

 

Multa sanatate motociclistului si poate intra sa ne povesteasca si noua ce s-a intamplat si ce a patit conservarul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insanatosire grabnica!

 

M-am saturat sa vad conservarii cu cata indiferenta schimba benzile fara sa se asigure si sa semnalizeze... asa brusc. Macar sa intoarca naibii capul daca nu vad "unghiul mort" si daca nu le pasa de noi, macar sa le pese de timpul pierdut cu hartiile si altele! :ok:

Sper sa nu mai auzim de chestii din astea si sa ne amuzam de ele peste ani cand vom ajunge toti la batranete plin de riduri, impotenta si senilatate! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...