Sari la conținut

Motociclisti Aradeni prezentati-va


Marius-Vinga
 Share

Postări Recomandate

kato ca tot o dai cu cearta referitor de offtopic de ce nu ii scrii in privat la PM???

 

Am postat oficial sa se stie de catre toti urmatoarele:ca nu sta la Polivalenta ci langa teatru!Sa vina el cu precizarea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 326
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ba stau la polivalenta, m-am mutat din toamna, motoru sta la teatru :laugh:

 

Anyway, ar fi bine daca un admin ar sterge toate topicurile in afara de cele cu prezentari. Ce ziceti?

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba stau la polivalenta, m-am mutat din toamna, motoru sta la teatru :laugh:

 

Anyway, ar fi bine daca un admin ar sterge toate topicurile in afara de cele cu prezentari. Ce ziceti?

Se pot sterge dar numai daca cei care au scris se adreseaza adminului la rubrica ,,report" De acord!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare desi m-am mai prezentat acuma ani si ani o mai fac odata.Updateurile nu strica:

Dani ma numesc 19(anu asta) motocicleta: Kawasaki VN750, Simson Sport,Simson Sr2e x2(pe care multi il stiti) si...poze:

 

 

post-22612-1233145077_thumb.jpg post-22612-1233145179_thumb.jpg post-22612-1233145216_thumb.jpg post-22612-1233145282_thumb.jpg post-22612-1233145332_thumb.jpg

post-22612-1233145384_thumb.jpgpost-22612-1233145427_thumb.jpg

Editat de Black Wolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba stau la polivalenta, m-am mutat din toamna, motoru sta la teatru :laugh:

 

Anyway, ar fi bine daca un admin ar sterge toate topicurile in afara de cele cu prezentari. Ce ziceti?

 

La admini li se rupe de topicurile noastre am incercat de vreo 2 luni sa fac ceva sa se stearga off-topicurile si nimic.Asta e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare desi m-am mai prezentat acuma ani si ani o mai fac odata.Updateurile nu strica:

Dani ma numesc 19(anu asta) motocicleta: Kawasaki VN750, Simson Sport,Simson Sr2e x2(pe care multi il stiti) si...poze:

 

Hai ma ca esti jupan cu 4 motorete :laugh: cu care ne vedem prima oara anu asta ? Hai ca si eu sper ca anu asta apare si a doua bitzigla la mine in garaj da.. tot nu te ajung. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VAD ca in continuare altii CHIAR NU AU INTELES ACEST TOPIC.... FAC COMENTARII IN PLUS INUTILE.... pt ce ai facut comentul de mai sus?...PUTEAI sa ii trimiti un PM sau sa daca chiar vroiai sa vada toata lumea..era deschis topicul mesaje vb discutii.... dar in acest fel se vor face din nou sute de pagini in care daca vrei sa gasesti pe cineva mai bine te lasi pagubas.......

 

ESTE MARE NEVOIE DE UN ADMIN PE ARAD...

Editat de JVC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VAD ca in continuare altii CHIAR NU AU INTELES ACEST TOPIC.... FAC COMENTARII IN PLUS INUTILE.... pt ce ai facut comentul de mai sus?...PUTEAI sa ii trimiti un PM sau sa daca chiar vroiai sa vada toata lumea..era deschis topicul mesaje vb discutii.... dar in acest fel se vor face din nou sute de pagini in care daca vrei sa gasesti pe cineva mai bine te lasi pagubas.......

 

ESTE MARE NEVOIE DE UN ADMIN PE ARAD...

:laugh: Se pare ca uni chiar posteaza pentru a avea cit mai multe posturi,fara a tine cont ca pe forum sunt si citeva sute de motociclisti sau "prieteni cu motociclisti" total dezinteresati de discutile lor, fara sens.Baieti exista si obtiunea PM sau daca vreti sa pareti mai interesanti ,ca aveti citeva sute de posturi,incercati in topicurile de discutii generale sau prin alte judete.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

Ma numesc Vlad toti prietenii imi spun Cici, Cici vine de la numele de familie Cicirean detin o motocicleta Husqvarna 350 TE din '96, din pacate am doar permis pentru categoria B , cu motocicleta mai mult prin padure pe la Vladimirescu si din cand in cand cu Doru de la Soimos, bafta :blink:

 

Eu

http://img159.imageshack.us/my.php?image=95062090fd3.jpg

 

http://img516.imageshack.us/my.php?image=85612325wa7.jpg

 

http://img16.imageshack.us/my.php?image=42424149cu5.jpg

 

Un mic arab :crack: 4 fun :blink:

http://img22.imageshack.us/my.php?image=28498282wi5.jpg

 

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sall to all.....numele e bogdan, de vreo 15 ani de zile ma dau pe hard enduro iar dupa o absenta de pe strazi de 8 ani(permis anulat!!)...AM REVENIT, permis recuperat........motorul?.....am mai multe de cross iar de strada sper sa-mi iasa ghidusia si sa-mi iau un bandit(inca in tratative!!)....abia astept sa ma dau....ma ia cu friguri cand ma gandesc :crack: (revin cu poze, nu merge upload-ul!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sall to all.....numele e bogdan, de vreo 15 ani de zile ma dau pe hard enduro iar dupa o absenta de pe strazi de 8 ani(permis anulat!!)...AM REVENIT, permis recuperat........motorul?.....am mai multe de cross iar de strada sper sa-mi iasa ghidusia si sa-mi iau un bandit(inca in tratative!!)....abia astept sa ma dau....ma ia cu friguri cand ma gandesc :crack: (revin cu poze, nu merge upload-ul!)

 

scz ca intreb, dar 8 ani fara permis ?! :| lai omorat pe presedinte cu masina, sau dc ti`au anulat permisu 8 ani

oricum bine ai revenit :blink:

Editat de AR 88 ROL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.....n-am omorat pe nimeni.....8 ani s-au facu in felul urmator: 18 luni a durat procesul+ 5 ani de,, anulare'' is 6 ani jumate.....(in mod normal trebuia sa mi se scada cele 18 luni din pedeapsa, dar suntem in romanica, si se poarta!!) dup acare mi-a trebuit inca un an si ceva sa reusesc sa fac iar scoala, examene, permis ...alea-alea...treburi de pustani....dar pana la urma am iesit cu un permis brand new....asa ca, o sa am mare grija de el.... :crack: ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.....n-am omorat pe nimeni.....8 ani s-au facu in felul urmator: 18 luni a durat procesul+ 5 ani de,, anulare'' is 6 ani jumate.....(in mod normal trebuia sa mi se scada cele 18 luni din pedeapsa, dar suntem in romanica, si se poarta!!) dup acare mi-a trebuit inca un an si ceva sa reusesc sa fac iar scoala, examene, permis ...alea-alea...treburi de pustani....dar pana la urma am iesit cu un permis brand new....asa ca, o sa am mare grija de el.... :crack: ....

 

pff, ce sa zic, asfalt uscat fara neplaceri dinastea..:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

putini ma cunosc....

multi nu.....

Pop Teodor, Arad, Micalaca, 233

Am o trotineta pe care sper sa o schimb anu asta.... da nu se stie ce reusim

HONDA CBR 600f

in curand o sa ne vedem pe strazi

 

 

poze

post-34732-1233858270_thumb.jpg

post-34732-1233858312_thumb.jpg

post-34732-1233858326_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

putini ma cunosc....

multi nu.....

Pop Teodor, Arad, Micalaca, 233

Am o trotineta pe care sper sa o schimb anu asta.... da nu se stie ce reusim

HONDA CBR 600f

in curand o sa ne vedem pe strazi

Te stiu din vedere, eu stau pe langa orizont la 714 :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceau la voi , ma numesc Szalma Robert Eduard ( Berty ), am 20 de ani si sunt din Arad , Arad`ul Nou!

Am o Honda XL 600 V TransALP din 92 ... detin carnet moto din Oct.2007 !

ID de mess: lutziferoi

 

Cateva poze cu mine ...

 

post-26086-1234039308_thumb.jpg

post-26086-1234039322_thumb.jpg post-26086-1234039352_thumb.jpg post-26086-1234039372_thumb.jpg

post-26086-1234039389_thumb.jpg post-26086-1234039407_thumb.jpg post-26086-1234039424_thumb.jpg

post-26086-1234039573_thumb.jpg post-26086-1234039592_thumb.jpg post-26086-1234039606_thumb.jpg

post-26086-1234039792_thumb.jpg post-26086-1234039624_thumb.jpg

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
.....n-am omorat pe nimeni.....8 ani s-au facu in felul urmator: 18 luni a durat procesul+ 5 ani de,, anulare'' is 6 ani jumate.....(in mod normal trebuia sa mi se scada cele 18 luni din pedeapsa, dar suntem in romanica, si se poarta!!) dup acare mi-a trebuit inca un an si ceva sa reusesc sa fac iar scoala, examene, permis ...alea-alea...treburi de pustani....dar pana la urma am iesit cu un permis brand new....asa ca, o sa am mare grija de el.... :friends: ....

 

cam nasoala treaba.Oricum bine ai revenit printre noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ples Catalin KTM 620 Supercomp SM Micalaca 303

 

:kiss: Si blonda,tot motociclista sau ramane acasa cand te dai tu cu mobra?Ca ce ai tu nu merge cu 2 persoane.Bun venit printre noi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...