Sari la conținut

Motociclisti Aradeni prezentati-va


Marius-Vinga
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 326
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Baieti,daca nu ati remarcat ,acesta este un topic in care lumea se prezinta ,pentru a ne cunoaste cit de cit.Asa ca nu mai bateti cimpii,ca nu s-a pus la bataie nici un premiu pentru numarul de posturi "Off-topic".Daca vreti sa discutati aiurea doar sa va inmultiti numarul de posturi exista un topic de "mesaje-discutii",dar fi-ti convinsi ca experienta nu se face la calculator printr-un numar mare de posturi ,ci pe sosea .Asa ca, ASFALT USCAT.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salutare...

Nou venit pe acest forum..Cipri ma numesc,am 23 de ani si sunt din Ineu.

Deocamdata nu am motor da sper ca pana in primavara sa ma alatur voua pe sosele si sa ne cunoastem mai bine.

P.S : Asta nu inseamna ca nu am fost ''infractor'' pe 2 roti de mic copil. :D))

Asfalt uscat desi ploua afara !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...

Nou venit pe acest forum..Cipri ma numesc,am 23 de ani si sunt din Ineu.

Deocamdata nu am motor da sper ca pana in primavara sa ma alatur voua pe sosele si sa ne cunoastem mai bine.

P.S : Asta nu inseamna ca nu am fost ''infractor'' pe 2 roti de mic copil. :D))

Asfalt uscat desi ploua afara !!!

BINE TE-AM GASIT.,CE MOTOR VREI SA ITI CUMPERI?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BINE TE-AM GASIT.,CE MOTOR VREI SA ITI CUMPERI?

Sincer nu m-am hotarat inca.Fiind incepator(si nu cu foarte multi bani in buzunar),tind spre un DR 600,Kawasaki KLE sau un CBR.Cu DR m-am dat destul de mult timp pentru ca au niste prieteni de aici si am putut sa vad cum se comporta si chiar imi place.Cred ca toata iarna am vreme sa hibernez si sa ma decid ce si cum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...

Nou venit pe acest forum..Cipri ma numesc,am 23 de ani si sunt din Ineu.

Deocamdata nu am motor da sper ca pana in primavara sa ma alatur voua pe sosele si sa ne cunoastem mai bine.

P.S : Asta nu inseamna ca nu am fost ''infractor'' pe 2 roti de mic copil. :D))

Asfalt uscat desi ploua afara !!!

 

In sfarsit si un Ineuan pe aici

Bine ai venit, sa iti iei motor misto(te pot ajuta cu placere daca vrei), si adal si pe Ganescu pe aici

 

Minea-Ineu(de vreo 20 de ani Minea-Arad)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit si un Ineuan pe aici

Bine ai venit, sa iti iei motor misto(te pot ajuta cu placere daca vrei), si adal si pe Ganescu pe aici

 

Minea-Ineu(de vreo 20 de ani Minea-Arad)

L-as aduce cu placere daca ar vrea...mare pacat de ZR7-le lui,sta la garaj,vara asta nu a prea iesit cu el mai mult din cauza oboselii(rom+bere) :D :)

Multumesc pt ajutor,te voi contacta cand voi fi hotarat ce motor sa imi iau si ce bani o sa am .Pana atunci sanatate maxima si sa nu aveti evenimente nedorite .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-as aduce cu placere daca ar vrea...mare pacat de ZR7-le lui,sta la garaj,vara asta nu a prea iesit cu el mai mult din cauza oboselii(rom+bere) :D :)

Multumesc pt ajutor,te voi contacta cand voi fi hotarat ce motor sa imi iau si ce bani o sa am .Pana atunci sanatate maxima si sa nu aveti evenimente nedorite .

 

 

 

cu zr7 lu ganescu am facut mai multi kilometri in 3-4 zile cat a fost la mine decat a facut el de cand il are (l-am luat de la el cateva zile pana a primit racheta mea gume altele)! o viata distrusa de alcool! trist....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu zr7 lu ganescu am facut mai multi kilometri in 3-4 zile cat a fost la mine decat a facut el de cand il are (l-am luat de la el cateva zile pana a primit racheta mea gume altele)! o viata distrusa de alcool! trist....

l-am intalnit odata, dadea tarcoale la mine la motor zicand ca si-ar da ZR7-le pe un Transalp :) , mie imi pare un om super de treaba, nu parea sa aiba probleme cu alcoolul :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

l-am intalnit odata, dadea tarcoale la mine la motor zicand ca si-ar da ZR7-le pe un Transalp :) , mie imi pare un om super de treaba, nu parea sa aiba probleme cu alcoolul :D

Este un om super ok,dar pacat ca a apucat pe calea asta.Noi toti de aici speram sa revina pe drumul bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

l-am intalnit odata, dadea tarcoale la mine la motor zicand ca si-ar da ZR7-le pe un Transalp :) , mie imi pare un om super de treaba, nu parea sa aiba probleme cu alcoolul :D

Off topic

Alai tipu cu care am stat atuncea de vb la Goldis in fata.Imi amintesc de el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer nu m-am hotarat inca.Fiind incepator(si nu cu foarte multi bani in buzunar),tind spre un Kawasaki KLE

Este un tip din Siria , cu userul pe forum "ticokle". El are un Kawasaki KLE de vanzare. Am inteles ca il da cu 1000 euro, pentru ca e plecat mai nou prin Spania si nu are timp de moto. Acuma e in tara , am vb azi la telefon cu el.

 

Daca vrei i-a legatura cu el , ii motor fain , intretinut ! Si ii la bani foarte buni ... Bafta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti,daca nu ati remarcat ,acesta este un topic in care lumea se prezinta ,pentru a ne cunoaste cit de cit.Asa ca nu mai bateti cimpii,ca nu s-a pus la bataie nici un premiu pentru numarul de posturi "Off-topic".Daca vreti sa discutati aiurea doar sa va inmultiti numarul de posturi exista un topic de "mesaje-discutii",dar fi-ti convinsi ca experienta nu se face la calculator printr-un numar mare de posturi ,ci pe sosea .Asa ca, ASFALT USCAT.

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol:

 

 

Mai ... toate topicurile , se duc pe poooola , asa ca , nu va mai stresati , daca vreti sa traiti mult . Mai bine , hai sa ne iubim . :rolleyes: NU , NOI INTRE NOI , NEBUNILOR !!!!!!!!!!!!! Vorbesc asa , spiritual :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai ... toate topicurile , se duc pe poooola , asa ca , nu va mai stresati , daca vreti sa traiti mult . Mai bine , hai sa ne iubim . :rolleyes: NU , NOI INTRE NOI , NEBUNILOR !!!!!!!!!!!!! Vorbesc asa , spiritual :D

 

Tzia fost greu azinoapte am impresia :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
exact, tipu de o zis ca Suzuki-ul lui Paul e de substantza maro :( nah gata ca am luat-o offtopic rau de tot.

 

Poftim ? :) :kiss: :P

Mesaj completat

Poftim ?

 

acuma stiu despre cine ii vorba si Swartelf-ule nu o spus ca ii de "substanta maro" o spus ca nu ii plac lui ca nu is fiabile si ca prefera un enduro ,oricum ii de treaba :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

salut, m-am hotarat sa ma prezint si pe acest topic, mai ales ca se duce darq si topicul asta

 

Flavius Morar

 

Micalaca (langa alimentara Delta)

 

0730 611 977

 

ID - morar.flavius

 

Kawasaki Ninja ZX 9-R

 

AR-01-SBK

 

 

RESPECTATI DENUMIREA TOPICULUI !!! :D

post-21066-1261556123_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...