Sari la conținut

Intrunirea De La Sibiu


alex
 Share

Cum a fost la Sibiu?  

37 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

nu am tacut subit ci abia acum am vazut raspunsul organizatorilor...

1 nu as fi considerat un lucru arau dac cand as fi luat biletul mi sat fi spus ca tre sa platesc separat pt masina,acest fapt nu era afisat nicaieri

2 chestia cu spatziul generos nu tzine deoarece totzi care au fost acolo au vazut cat spatziu liber a ramas ,cel putzin in partea unde am stat eu cu cortul era loc sa pui 3 autobuze

3 nu am venit cu masina am venit cu motorul,iar despre amica mea a avut motivele ei sa vina cu masina ,crede-ma ar fi vrut sa vina si ea cu motorul dar nu sa putut

4masina dupa ce am reusit sa o bag in chemping a stat pana duminica nemiscata,nu am deranjat pe nimeni

5 tu daca ai veni la bucuresti cu masina ai lasa-o afara???? asata ca satzi raspund deoarece e strict problema mea ce fac sau nu fac cu masina mea

6 nu tzi se pare ca atrecut cam mult timp de atunci???? eu sincer sa fiu am si uitat cum a fost la sibiu ,sper ca la anu sa fie mai bine desi probabil ca o sa ma gandesc de doau ori inainte sa vin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faza cu masina a fost de prost gust, clar, mai ales ca nimeni nu a schitzat nici o intentzie de a da vreun bilet sau vreun sticker ceva pentru amaratzii aia de 100 de mii. Acelasi prost gust s-a manifestat si la SIAB, cu aceeasi surpriza de 80 de mii intrarea si 100k parcarea. Asta e romania, diferentza de cateva procente intre regiuni e chiar neglijabila....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu difrentza ca la siab scria mare peste tot pa cand la sibiu te duceai luai bilet si cand incercai sa intri te oprea in dreptul portzii incercand satzi explice ca desi ai platit intrarea trebuie sa mai platesti ceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si pe mine m-a cam omorat faza cu masina.. Am venit cu tot familionul si din pacate n-au incaput toti pe motor :P

N-am vazut nicaieri afisat ceva in legatura cu plata separata pt masina! Inteleg motivele organizatorilor insa este bine sa informezi lumea in avans pt ca sa nu existe surprize de genul asta. Iarasi au mai fost preturile care erau de-a dreptul barbare insa pt cei care doreau exista optiunea de a merge la "cumparaturi" in oras.

Din pacate nu prea exista locatii la noi in tara care sa permita organizarea unui intruniri de acest gen. Nu este vina nimanui! Oricum, in nici un caz a organizatorilor! Au inchiriat ce s-a gasit.. Nici la Sibiu, buc, etc.. Singura locatie care pare sa fi fost cea mai apropiata de standardele cerute a fost cea de la Brasov. Noroc chior!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

In primul rand MIG nu era organizatorul el este prieten al clubului si ne-a ajutat mult.

Ca veni vorba anul trcut am primit "Sugestii" ca si de la voi sa nu mai lasam masini ca nu a fost loc.

Anul asta am incercat sa stavilim un pic intrarea cu taxa asta. Ca nu am afisat e adevarat si ne cerem scuze da eu am inpresia ca aici se ascunde ALTCEVA unii vor neaparat sa gaseasca nod in papura.

NU AI FOST OBLIGAT SA INTRII CU MASINA A FOST ALEGEREA TA!

Cu mancarea a fost ca peste tot pentru ca si noi depindem de Patronul de acoloca si altii . Da poate vrei sa stii de TZepele ce le-am luat in Buc cu mancarea ani la rand cand s-au furat mobile casti echipament cand a cantat IRIS numai pt noi ca nu mai era picior de bucurestean la 1 noaptea si exemplele pot continua.....

Nu am zis nimic pt ca stim cat de greu se face o intalnire!

Apoi daca te distrezi sau nu cred ca depinde si de tine nu numai de organizatori.

Organizati voi una mai buna si ne scoatem palaria.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intodeauna ne legam de nimicuri. :) Dar la partea buna nu se gaseste nimeni sa comenteze :P .Personal m-am simtit bine si la Tm :( unde ereai in padure si nu existau conditii si la SB B) unde a plouat cu galeata si la BC :D unde a cantat Pepe si la Buc. :P unde am muncit pe rupte o luna.Cei care comenteaza inseamna ca nu au avut prieteni cu care sa stea la masa. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai pertinenta opinie de aici mi se pare a lui Nitescu. Si de altfel, nu vad de ce s-a continuat topicul asta atata timp, doar pentru ca din lipsa de ocupatie si/sau dorinta de a avea post-uri la activ unii au intretinut disputa.

 

Inca o bere pentru prietenii de la masa :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de acord. multa gargara pentru nimic. discutii despre aspecte irelevante ca: intratu cu masina, taxa de participare, muzica, etc.

pentru mine problema se pune simplu: E SAU NU E STREAPTEASE ????? A FI SAU A NU FI !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-au spus multe pe topicul acesta, sugestii, critici constructive sau mai putin potrivite sau obiective. :P :D

E clar ca la fiecare intalnire au fost lipsuri sau anumite chestii disconfortante pentru unii dintre noi.

Am fost doar la 4 intalniri anul acesta si as putea scrie o groaza de pagini pe tema aceasta.

Insa as putea scrie romane despre intalnirile din anii trecuti.

Un lucru e clar: cine vine cu critici de astea inseamna ca nu a mai participat in trecut pe la intalniri. Dupa ce au scris ca fiind o adevarata fatalitate anumite aspecte, nu stiu cum ar fii supravietuit acum 3-4 ani. :D :P

Si inca o treaba: distractia si buna dispozitie nu se impune de nimeni, nu se poate comanda. ea apare intr-un anumit context in functie de situatie, locatie, atmosfera si mai important de anturajul in care esti.

Un sfat prietenesc domnului Senator Araya si altor in situatia lui: fratilor, nu mai bateti atata drum pana la Sibiu, veti fii clar dezamagiti... intotdeauna... Vom avea in schimb 2 cafele slabe in plus... B)

Si by the way de parada. Da, e o chestie faina, e o mandrie :) , e interesant. Insa eu personal nu voi mai participa la nici o parada. Nu sunt amator dupa mers in grup cu 20-30/h la 90 si grade temperatura motor pentru nimika toata.

Iar daca nu cunoasteti Sibiul, va spun ca nu prea vaz io pe unde s-ar putea organiza aceasta parada. Trust me guys. :(

 

The End

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bhairava vezi ca iti trimit pe mail niste poze cu stripteasu de la Sibiu:)) :P

n-au ajuns.

eventual upload pe ftp.golannet.ro/upload ?

 

daca sint alea de pe site, le am, 10x pentru intentiile admirabile :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
de acord. multa gargara pentru nimic. discutii despre aspecte irelevante ca: intratu cu masina, taxa de participare, muzica, etc.

pentru mine problema se pune simplu: E SAU NU E STREAPTEASE ????? A FI SAU A NU FI !

PENTRU TINE MAESTRE mai am da nu pot sa le public......

post-13-1070994480_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de acord. multa gargara pentru nimic. discutii despre aspecte irelevante ca: intratu cu masina, taxa de participare, muzica, etc.

pentru mine problema se pune simplu: E SAU NU E STREAPTEASE ????? A FI SAU A NU FI !

PENTRU TINE MAESTRE mai am da nu pot sa le public......

Da, o fost de pomina streap`u de la Sbiu. Asa ceva ( si pe gratis! :) :P ) nu s-a mai vazut pe la vreo intalnire. Au fost ciumegastare gagicile ( nesimtitele! :P ).

Am incercat din rasputeri sa-mi acopar ochii cu mainiile dar eram ocupat sa le tin in urechi... :D :D

Cica unii s-au si masturbat. Intre ei... :( :D B) :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...