Sari la conținut

Nipru


bach
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 98
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fosta si actuala fiara :cheers:

 

 

 

Actuala inca nu se stie ce drum prinde, daca ramane sau nu la mine, inca nu se arata nici un act sa o pot pune in circulatie.... ramane de vazut, sper sa nu fiu nevoit sa o dau pe bucati

post-21334-0-40139500-1330085864_thumb.jpg

post-21334-0-78542200-1330085877_thumb.jpg

post-21334-0-11440200-1330085890_thumb.jpg

post-21334-0-52351800-1330085910_thumb.jpg

post-21334-0-76546700-1330085924_thumb.jpg

post-21334-0-75763700-1330085943_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

revin cu o rugaminte.motocicleta asta am vandut-o prin toamna lui 2006 unui baiat din Brasov cred,sau de pe langa (nu mai stiu).nu gasesc act de v-c.cumparatorul venise cu alt baiat ce spunea ca are o Yamaha R6.motorul avea( are) nr:GL-90-LOW. daca stiti ceva sau cunoasteti omu,as vrea s-o Cumpar indiferent de stare.actele sunt inca pe numele meu,pt.ca nu a mai luat legatura cu mine si nu-mi aduc aminte sa fi trimis certificat fiscal.tel:0762 679 952 sau lidi_moto@yahoo.com .multumesc

post-66271-0-90809800-1330967544_thumb.jpg

post-66271-0-33718700-1330967582_thumb.jpg

post-66271-0-22800000-1330967607_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poti face o plangere la politie pe motiv ca vrei sa o radiezi, asa a facut un amic cu o dacie, a dat-o cum ai facut tu cu moto si cand a vrut sa o radieze nu i-a mai dat de urma, si a facut frumos o plangere la politie, politia a dat masina in urmarire si la o sapt a fost sunat ca a fost gasita masina prin nush ce sat uitat de lume, politia i-a luat numerele si talonu si amicu meu s-a dus si a rezolvat treaba cu omu care era actualul proprietar al masinii, poti incerca si tu asa :cheers:

Editat de schumydan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baiatu mi-a cumparat motorul,nu ca s-a urcat pe el si mi-a furat-o.in acte eu is proprietar,dar cum sa zic la politie ca n-o mai gasesc?as vrea sa imi spuna politia adresa omului rolleyes.gifda' nu sa-i fac vreo belea.nu stiu....poate isi aduce aminte cineva de prin Brasov.repet.am vandut-o in toamna lui 2006.poate o fi mers cu ea macar atunci.imi aduc aminte ca abia isi luase permisul(parca).i-o fi fost frica sa mearga cu ea(era oarecum dificil la inceput sa o conduci,avea 245\17 de auto pe spate,180\17 de moto pe fata)si o fi lasat-o in paragina.nu conteaza cum arata acum ,vreau s-o cumpar.sa aiba cadru,carter, seriile si numarul( GL-90-LOW)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e vorba de furat, la politie poti sa zici ca ai dat-o si nu au fost perfectate actele si platesti impozit la ea tu nemaiavand motorul din 2006, actualul proprietar al moto nu va pati nimic doar in cazul in care vrei sa depui plangere impotriva lui

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

O dnepr buna cu atas nu-mi dati si mie??? Da buna ca nu prea am timp sa mesteresc la ea!!! Vine barza si nu am cu ce sa plimb mamica si bebelu! daca vreti cash cash va dau daca vreti combinatii (honda vtr 1000 f firestorm 98 suzuki intruder vs800 din 92 atv bashan 400 scuter bashan 49 cc, dacia 1310 cred ca din 86 nu mai stiu, opel corsa 1l 2002 4 usi, barca laguna 480 motor honda 4t 25 cai 2009, biciclete, motor honda 4 t 40 cai pt barca, si mai sunt dar nu le mai tin minte!!! oricum astept o dnepra buna! sau spuneti-mi voi unde pot sa montez in mod profi un atas pe intruder vs800 sau honda vtr 1000 f din 98. Multumesc si spor la treaba!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu' Adolf....imi cer scuze ca intervin si sa nu crezi ca ma tin scai de tine pe unde postezi.

Daca vrei o moto in mintile ei cu atas + alte alea....vorbeste cu userul Dany_oldmoto si o sa-l pomenesti ce motoreta iti da.

succes. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu' Adolf....imi cer scuze ca intervin si sa nu crezi ca ma tin scai de tine pe unde postezi.

Daca vrei o moto in mintile ei cu atas + alte alea....vorbeste cu userul Dany_oldmoto si o sa-l pomenesti ce motoreta iti da.

succes. :cheers:

Nu-i bai! ma bucur! Pe topicul care l-am deschis "Montare Atas" M-am saturat de comentarii fara rost gen ( siguranta mamicii siguranta de apartament s.a.m.d.)ma bucur cand se raspunde la subiect! I-am dat pm lui dany, sper sa-mi si raspunda! Merci!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i bai! ma bucur! Pe topicul care l-am deschis "Montare Atas" M-am saturat de comentarii fara rost gen ( siguranta mamicii siguranta de apartament s.a.m.d.)ma bucur cand se raspunde la subiect! I-am dat pm lui dany, sper sa-mi si raspunda! Merci!

Suna ca e mai usor sa iei legatura cu el ...si insista...ca marfa este de calitate

:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O dnepr buna cu atas nu-mi dati si mie??? Da buna ca nu prea am timp sa mesteresc la ea!!! Vine barza si nu am cu ce sa plimb mamica si bebelu! daca vreti cash cash va dau daca vreti combinatii (honda vtr 1000 f firestorm 98 suzuki intruder vs800 din 92 atv bashan 400 scuter bashan 49 cc, dacia 1310 cred ca din 86 nu mai stiu, opel corsa 1l 2002 4 usi, barca laguna 480 motor honda 4t 25 cai 2009, biciclete, motor honda 4 t 40 cai pt barca, si mai sunt dar nu le mai tin minte!!! oricum astept o dnepra buna! sau spuneti-mi voi unde pot sa montez in mod profi un atas pe intruder vs800 sau honda vtr 1000 f din 98. Multumesc si spor la treaba!!!

 

Putem face o combinatie cu o moto la schimb sau lovele,dar dureaza 1,2 luni lejer, ca am alte moto ce trebuie sa le termin urgent.

 

Domnu' Adolf....imi cer scuze ca intervin si sa nu crezi ca ma tin scai de tine pe unde postezi.

Daca vrei o moto in mintile ei cu atas + alte alea....vorbeste cu userul Dany_oldmoto si o sa-l pomenesti ce motoreta iti da.

succes. :cheers:

 

:cheers:

 

Suna ca e mai usor sa iei legatura cu el ...si insista...ca marfa este de calitate

:bounce:

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Putem face o combinatie cu o moto la schimb sau lovele,dar dureaza 1,2 luni lejer, ca am alte moto ce trebuie sa le termin urgent.

 

 

 

:cheers:

 

 

 

:cheers:

Nu-s disperat ca am cu ce sa merg pana atunci! 2 luni e bine daca iese ce trebuie!!! Unde e locatia ta? Trebuie vrun avans ceva ca sa te apuci de treaba? ai ceva poze reprezentative cu dneprele care-au iesit din mana ta? Merci?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...