Sari la conținut

Maneta ambreiaj si pedala schimbator


Gnraloo
 Share

Postări Recomandate

Vezi la magazin. Majoritatea nu au pe stoc si dureaza cam 2 saptamani pana iti aduc. Poti sa dai un telefon totusi... Eu cand am scapat motorul si s-a rupt maneta am avut noroc sa gasesc la magazinul din Cotroceni. Una din manetele din stoc se potrivea. Ar fi bine daca te duci acolo sa iei si maneta veche sau ce a ramas din ea. Cu schimbatorul de viteze... nu stiu ce sa iti spun.

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi la magazin. Majoritatea nu au pe stoc si dureaza cam 2 saptamani pana iti aduc. Poti sa dai un telefon totusi... Eu cand am scapat motorul si s-a rupt maneta am avut noroc sa gasesc la magazinul din Cotroceni. Una din manetele din stoc se potrivea. Ar fi bine daca te duci acolo sa iei si maneta veche sau ce a ramas din ea. Cu schimbatorul de viteze... nu stiu ce sa iti spun.

Bafta

Salut.Maneta de ambreaj costa 10euro+taxa postala.Schimbatorul de viteza 53 euro+taxa postala.Trebuie sa uit daca potriveste de la gsxf .Daca potriveste dau cu 30euro.

Relati la nagyistvan@netter.ro

Cu respect moto-shop cristur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...