Sari la conținut

[Sondaj] Aprilia rs125 vs Cagiva mito125


Ce ati alege  

147 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 60
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mito :o

 

De ce ?

Pai in primul rand ca sunt posesor de Mito.

In ciuda faptului ca e putin mai scumpa fata de Aprilia vine din fabrica cu mai multe componente aftermarket ( etriere + pompe frana brembo , furca si amortizor mazzorcchi , carburator dellorto 28 , finala arrow , amortizor de directie ) si design ducati 748 - cele din 1994+. De asemenea dimensiunile Mito ( mai ales cele din 1990-1993 ) sunt mai mari decat cele ale Apriliei - avantaj doar daca esti mai inalt sau mai plinut.

 

Daca vrei mai multe info vezi la mine in semnatura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Defapt postul meu era un replay la illdude :o

 

Dc nu zici ma asa :laugh: Am banuit eu ceva...dar nu eram sigur...uite problema e ca eu vreau sa'mi iau si ceva de enduro ieftin si akum nu prea am bani spre deloc :ok: Si asa ca o sa o dau, imediat ce'i fac carena care e zgariata...deh n'am stiut s'o scot din garaj :( Si de restu banilor poate gasesc un rs :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

illdude, pai de ce nu zici asa... iti dau eu scuterul aprilia rally50 (in 2 timpi) si imi dai r125-ul... iti convine? :o

Editat de zane94
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot la 4T o sa revii :o oricum bafta :laugh:

 

Pai da dar mai mare de 125 :( Si problema e k vreau sa'mi iau si enduro si n'am bani. Week-end-u' asta ii fac poze sa o pun la vanzare :moto: .

 

 

illdude, pai de ce nu zici asa... iti dau eu scuterul aprilia rally50 (in 2 timpi) si imi dai r125-ul... iti convine?

Da mah stiam eu ca undeva e ceva perfect pentru mine :ok: O dau doar pe bani nu variante.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai da dar mai mare de 125 :o Si problema e k vreau sa'mi iau si enduro si n'am bani. Week-end-u' asta ii fac poze sa o pun la vanzare :( .

 

 

 

Da mah stiam eu ca undeva e ceva perfect pentru mine :moto: O dau doar pe bani nu variante.

Cat vrei sa iei pe ea :laugh: ?

Editat de ZuZu26
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...