Sari la conținut

BURSA MOTO


cristineo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 629
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mot daca vrei te cumpar pe tine imi placi :( , cat vrei pe tine, am avut mero o slabiciune pt tine. Cand te vad imbracat in piele morrrrrrr.(replica la BAD)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Combinezon aluminizat ignifug la pret de pret, 1300 euro. Precizez ca este nou. Unul in magazinele de specialitate sau pe net este 3000 euro

Nu va caiti prieteni, acum este frig si nu va trebuie, dar la vara aaaaaaa? cine sta la soare in combinezon la mare pe litoral ? si priveste sfidator prin vizorul ce rezista la raze x

Acum fac ca ..... nu spun " Ie bun vezi de treaba!!!! si un combinezon ignifug de intrat cu el in cuptor la 7000 de grade in furnal la casa omului"

Mesaj completat

Nu vreti sa va dati mari in combinezonul meu pe litoral aaa? Lasa ma ca nu-l mai dau il bag pa foc sa ma incalzesc cu el :( :( Eu zic ca nu este scump deloc pentru cate stie sa faca, una alta, poti sa te bagi in topitorie cu el daca vrei... ehe las acilea ca nu cere de foame.

Mesaj completat

de mancare

Mesaj completat

Daca are cineva o drujba defecta care il incurca, sunt amator sa-l scap de dansa.

vreau sa construesc o barca de viteza cu radio comanda, foarte rapida care prinde 1ookm/h, Rudi mea dat radio comanda, dar mai am nevoie de motor, restu sunt cacaturi care ori le fac cu pila ori le improvizez, precizez ca se joaca si pers. care-mi da motor cu ia. Preconizez timpul de ex. 1 saptamana

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oferta:

 

suzuki dr 350 shc, inmatriculat, itp valabil+set roti de cross+un tricou suzuki cross========= 1500 euro!!!!

 

oferta valabila pana la sfarsitul saptamanii, banii jos!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Te rezolv eu,dar abia luni sunt in Buzau.suna-ma pe 0748.999555-Adrian

multumesc, am sa te sun luni sa vedem unde ne intalnim!! ce acte iti trebe ca sa faci cmr-ul???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu este aceea, a lui este neagra complet!!!

intr-adevar are una identica, dar cea care i-a fost instrainata din prostie, ignoranta etc. este neagra!!

da week-end-ul viitor aduc samu!!!

Mesaj completat

Te rezolv eu,dar abia luni sunt in Buzau.suna-ma pe 0748.999555-Adrian

 

multumesc, ramane sa dau o bere la paducel!!!

sau o recuperare din padure!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand aerox 2008. 100km. nou nout. pret mult sub cel de reprezentanta.

radu.0727795355.

in reprezentanta bucuresti pretul lui este de 2100e eu il dau cu 1650e URGENT... vreau sa-mi iau masina :crack:

post-13765-1267699712_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator moshnegutzu

echipamente moto cine vrea in semnatura gasiti poze si detalii, combinezon RST marimea 52-54, geaca piele BMW Racing 54-56-68, pantaloni gore-tex POLO marimea 56-58, pantaloni piele IXS marimea 48-50, geaca LUCKY STRIKE, marimea 48-50-52. geaca peile Richa marimea 58-60-62,

accept schimburi in special cu casca. detalii in PM sau semnatura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cel mai tare dealer e radu aici mah.ce alte comentarii:)).Vand si eu o geaca textil mugen race marimea 50. pretz 300 ron.add yo pogo pt detalii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...