Sari la conținut

AM SCAPAT PE ARATURA


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fugi ca vine Angi :friends:

 

Vezi nene Angi ?

Vezi ?

 

eu rad cu lacrimi acum ..crede-ma..se uita neamurile mele din casa la mine si se crucesc

rad ....cum nu rad la orice poanta !

 

Bravo nenea Invictus !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Acum am descoperit si eu acest topic si ma bucur ca exista. Sper ca oamenii pe aici sunt seriosi si nu se cearta ca si pe alte sectiuni. Asta e calutul meu si deocamdata nu am nici o problema. Tocmai i-am facut revizia totala pt sezonul 2009!

Asfalt uscat tuturor!!!

 

Bre da' ce arsa-i poza aia, te dor ochii cand te uiti la ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Dupa cum spune si numele:

Este un topic unde va puteti exprima liber cererile, sugestiile si reclamatiile vis-a-vis de ceea ce se intampla pe aceasta subsectiune, pentru a primi sprijinul meu (in masura in care am aceasta posibilitate).

V-as ruga ca discutiile sa fie serioase si replicile sa fie argumentate.

Veti primi aici explicatii pentru actiunile mele.

 

Primele doua lucruri pe care as dori sa le punctez :

- Daca ceva nu va convine la anumite posturi / topicuri, v-as ruga sa imi trimiteti PM cu link si o scurta explicatie.

Eu petrec cel putin 1 ora/zi pe aceasta sectiune dar acest timp nu este intotdeauna suficient pentru a organiza sectiunea si a face curatenie. Va cer astfel sprijinul, pentru a pastra normalitatea deja prezenta.

 

- In anumite topicuri de posesori se ajunge in situatia de a fi postate peste 10-20 posturi pentru a programa o intalnire de cateva ore sau de maxim 2 zile. Pentru a nu se dilua informatia din acele topicuri aceste posturi prin care user-ii isi planifica intalnirile vor fi lasate acolo timp de 2 saptamani, dupa care le voi muta in topicul de curatenie.

Cei care doriti a organiza excursii de o mai mare amploare, v-as ruga sa initiati topicuri noi.

 

Acum, aveti cuvantul !

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie unu nu imi place cum apar posturile acum..jos trebuie sa ma chinui sa caut prin ele mereu sa vad care e legatura intre ele.asta nu prea imi place in rest ar fi ok nu am nimic de obiectat!sper sa nu fi deranjat sau sa fi spus prosti.cred ca se intelege despre ce este vorba.daca gresesc imi cer mi de scuze!!numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

@lewa_ktm:

Ideea acestui topic este aceea de comunicare. Prin acest dialog vreau sa ne organizam mai bine si sa facem viata pe aceasta sectiune cat mai normala si mai profitabila.

Critica nu este o problema atata timp cat este argumentata. Tocmai asta este si ideea - schimbare in mai bine.

 

Referitor la problema ta:

Daca am inteles eu bine si este vorba de o modalitate mai ciudata de afisare a posturilor, cred ca ar trebui sa faci urmatoarea setare :

 

post-3763-1235595610_thumb.jpg

 

Daca nu despre asta este vorba, mai explica, te rog, inca o data si vedem cum o rezolvam.

 

 

Pe de alta parte, ce parere aveti despre eventualitatea unei schimbari precum aceasta :

 

Posibila noua organizare a topicurilor posesorilor

Nu am nici o promisiune sau (momentan) un aprob din partea cuiva. Este o idee personala si vreau doar sa stiu si parerea voastra.

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@lewa_ktm:

Ideea acestui topic este aceea de comunicare. Prin acest dialog vreau sa ne organizam mai bine si sa facem viata pe aceasta sectiune cat mai normala si mai profitabila.

Critica nu este o problema atata timp cat este argumentata. Tocmai asta este si ideea - schimbare in mai bine.

 

Referitor la problema ta:

Daca am inteles eu bine si este vorba de o modalitate mai ciudata de afisare a posturilor, cred ca ar trebui sa faci urmatoarea setare :

 

post-3763-1235595610_thumb.jpg

 

Daca nu despre asta este vorba, mai explica, te rog, inca o data si vedem cum o rezolvam.

 

 

Pe de alta parte, ce parere aveti despre eventualitatea unei schimbari precum aceasta :

 

Posibila noua organizare a topicurilor posesorilor

Nu am nici o promisiune sau (momentan) un aprob din partea cuiva. Este o idee personala si vreau doar sa stiu si parerea voastra.

sa rezolvat! multumesc foarte mult!probabil am setat eu ceva pe acolo..sau Dumnezeu stie acum e ok!!f multumit!scuze..a fost gresala mea!numai bine :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_
fratilor cat dai atata face ... ce Airoh, ce Uvex ... alea-s praf pulbere fina ... eu inca strang bani pt Arai ... it's the shit!!!

 

 

"Arai ... it`s the shit" pentru ca ... ???

Haide sa discutam in baza unui minim de argumente. Pe unele site-uri straine exista foarte multe impotriva acestei casti. Presupun ca ai un motiv pentru care strangi 400 de euro si cred ca ceva te-a convins. Ce anume?

Si nu este o discutie in contradictoriu sau o tentativa de a jigni. Este doar o rugaminte/invitatie la dialog argumentat.

 

Sincer, nu am probat decat Uvex-ul si eu iti spun ca nu o voi cumpara niciodata pentru ca este imens de grea, de mare, fiindca are un material interior mediocru, aerisiri penibile si nu etanseaza asa cum as vrea eu. Daca imi aduc bine aminte nici sistemul de inchidere nu era dublu D (important pentru mine).

Dar asta nu inseamna nimic.

Este tot una din acele pareri semi-subiective.

As fi fost cat de cat obiectiv daca o foloseam macar 5000 de km.

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am luat bujii noi, le-am pus si tot se ineaca motocicleta (chiar si la relanti). Acum ma gandeam ca ar fi problema dereglarea raportului aer/benzina dar cum se putea intampla asta asa, intr-o saptamana de stat pe bara? Am sa incerc maine sa ajung la surubul de reglare si daca nu reusesc ma duc la motomania pentru service.

 

Ceva sfaturi??

 

cel mai bun sfat

 

1.nu mai pune lucruri noi pe motor vechi

2. nu schimba ceva ce nu e stricat

3. nu mai duce BMW la service de KTM.............. te bate angii

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma gandesc la S4 la o modalitate prin care sa izoleze mai bine putin garnitura pe viziera, pt ca din cauza vizierei mari si a formei ciudate, nu peste tot sta la fel de bine si trage curentul cand intorci putin capul.

tinere domn, imi imprumuti tu s4 ala a tau o zi doua cat sa-mi dau seama ce si cum in detaliu, in schimbu mandibularei din dotare?

cele bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

@ p.c.

E cazul sa insisti atat?

Cred ca e suficient sa scrii ca le vrei si tu si poti astepta sa isi faca cineva timpul.

Poate nu toata lumea are chef sa scrie dvd-uri, sa cumpere plicuri, scotch, ziare si sa faca drumuri la posta.

Sau sa isi bata capul cu conversii si sa isi puna pielea in bat urcand pe net materiale care inca se comercializeaza.

Sunt sigur ca printre prietenii tai vei gasi pe unul care va face rost de unul/ambele si totul o sa fie ok.

 

Ti-am trimis PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...