Sari la conținut

AM SCAPAT PE ARATURA


Postări Recomandate

Sal, in fine yo pe vreme din asta de-5 grade nu ma plimb pe afara, eu unu nu vreau sa ajung la 40 de ani sa ma pis pe mine din cauza reumei :crack: , ajung un cancer de om, vara si pe vreme de 8 grede====>>, ma plimb cu moto, yo cunosc pe cineva care cu tot cu echipament oajuns in stadiul ala, dau un sfat k de la dr-ist la dr-ist . Bafta all si aveti grije! :crack:

 

 

Viata e scurta... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hei,... cam despre asta ar fi vorba...... ar fi de plecat,nu despre cine si ce mai vinde....

 

 

plictisit?pasionat de a deschide topicuri?enervat de prieteni?necunoscator de forum?greu uneori,rezolvare.....plecare....unde?...in departare.....oare ce o fi insemnand asta?te las pe tine sa ghicesti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hei,... cam despre asta ar fi vorba...... ar fi de plecat,nu despre cine si ce mai vinde....

tradune si noua ce-i in capul tau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrerup putzin discutrzia despre stickere. Sper sa nu va suparati.

Am schimbat recent gumele pe Afrikana, si am constatat ca la roata de fatza, inelul e varza. Aluminiul e oxidat puternic, si in unele locuri lipseste mult din grosimea inelului. Draku stie de la ce, probabil de la apa sarata, sau de la detergentul folosit pentru a aseza guma pe janta mai usor. O sa pun si poze. Ideea e ca din cand in cand sa verificatzi si portziunea de sub banda de cauciuc ce acopera piuletzele de la spitze, sa nu va trezitzi ca mine. Acum sunt nevoit sa imi caut o roata de fatza... Ma gandeam sa ma apuc de transformarea in Afrika Queen, ceea ce presupune si schimabrea furcii de fatza cu una mai performanta. Stie cineva care s-ar potrivi? Am inteles ca cea de la nu stiu ce KTM.

Mai am nevoie de rulmentzii de la ghidon pentru o Afrika RD07 si de un cablu de kilometraj pentru acelashi model. Poate sa le aduca cineva? Ca la comanda pe net nu prea ma pricep.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

urmtorul TOPIC

se va intiula

 

MAMA

 

ca tot vine martie

 

poate o sa vrea baiatul un poem despre MAMA

poate o felicitare colorata

 

si voi .....fraieri............ repede incercati sa.l intelegeti

 

mai are pana sa creasca sa exprime o fraza

 

cat din partea mea

 

PLEACA..........................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca atunci vi tu aici e ok si pe 8 aprilie , eu vreau sa ma duc si miercurea care vine , asa ca daca mai sunt doritori sa se anunte. :)

Editat de mki79r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a,unde??? pai credeam ca stie cineva,ceva traseu mai lung.....

Traseu lung?! Ce-i aia?! :) Adica pana la Biker's si inapoi vrei sa zici, nu? De fapt, stai, ca si Magheru e destul de lung. Dragos, tati, eu cred ca ai gresit forumul. Noi, astia de aici, ne dam pe-o roata in mijlocul orasului ca ne e frica de noroi si curbe. Si de ploaie. Si de vant. Si de frig. Si de zapada.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hei,... cam despre asta ar fi vorba...... ar fi de plecat,nu despre cine si ce mai vinde....

 

 

du-te la pascut de iarba , coerelos. bati campii

la picioare sigur n-ai nimic

da tie iti place sigur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a,unde??? pai credeam ca stie cineva,ceva traseu mai lung.....

Mah, trebe sa aibe un substrat, un mesaj ascuns care scapa mintii mele lipsite de subtilitate.., :) Uff, ma simt inferior si prost.., Dragose, dezvaluie-ti secretul! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci deja suntem 3. La cat mai multi si sa fie vreme frumoasa.

 

atw daca ies si in alta zi in afara de miercuri te sun ca si eu am de probat o casca.

Editat de mki79r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite o ideie legat de proba. Am un parbriz care este bun ca forma, dar are niste defecte optice in el, deci nu este perfect si putem sa-l folosim de proba.Eu am facut un drum cu el si mi-am facut o parere. Daca mai vrea cineva sa-l incerce sa vina la mine sa-l puna pe motor si sa-l tina cateva zile de proba si dupa aceea poate sa-l ia altcineva pt acelasi lucru. Cu ocazia asta pot afla si parerea voastre, ca eu, ca orice parinte obiectiv, cred ca copilul meu este cel mai destept si frumos :) Tel meu 0722646373.

Pai atunci poate ne vedem inainte de arc sa iau parbrizul de proba, in caz ca e vreme buna de plimbare. Asta daca nu s-a inscris altcineva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu faceti, rogu-va, careva, un review la tenereu de 660 in topicu recenziilor?

:)

 

Vezi ca sunt facute vreo trei pe la inceputul topicului.

Editat de andrei belcic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am crezut ca sunt singurul neinteles! :D

Dar, da, am sa merg doar de curiozitate sa vedem ce ai in cap!

Sunt primul pe aceasta lista!

Face-ti lista!!!!

:)

Editat de taxi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...