Sari la conținut

Drumuri de mers la sfarsit de saptamana


crazydriver
 Share

Postări Recomandate

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 315
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Sal bikeri de Dobrogea. Io's mai nou in bransa si nu prea am cu cine sa ma dau...asa ca ma bucur ca v-am gasit. Daca faceti ceva iesiri pe negru la sf. de saptamina, m-as baga si io cu capra mea. Nu-s io prea priceput... da' sper sa ma pot tine dupa voi. Astept cu nerabdare...asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal bikeri de Dobrogea. Io's mai nou in bransa si nu prea am cu cine sa ma dau...asa ca ma bucur ca v-am gasit. Daca faceti ceva iesiri pe negru la sf. de saptamina, m-as baga si io cu capra mea. Nu-s io prea priceput... da' sper sa ma pot tine dupa voi. Astept cu nerabdare...asfalt uscat

bine ai venit!acum asteptam sa treaca ploaia.sa vedem weekend-ul asta daca facem ceva.

Mesaj completat

maine dimineata(sambata07.11)iesire enduro B) combinata cu pescuit la balta conacu. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai venit!acum asteptam sa treaca ploaia.sa vedem weekend-ul asta daca facem ceva.

Mesaj completat

maine dimineata(sambata07.11)iesire enduro B) combinata cu pescuit la balta conacu. :friends:

 

mmm. simabata... pe la ce ora plecarea ? si de unde ?... si daca ploua se mai tine ?

Editat de stradivarius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca cel mai bine e sa ne auzim la un telefon...

Se pare ca pescuitul la Conacu se amana pentru o data viitoare (din spusele unor prieteni nu se prea prinde mai nimic in perioada asta).

Asa ca o sa ramana partea de enduro pe dealurile de la Coroana si imprejurimi...

Ciprian - 0727440247

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Basarabi-ciocarlia nu era asfaltat recent acum 3 sapamani. Ciocarlia-cobadin e proaspat asfaltat; Cobadin-Urluia era neasfaltat. De la urluia la ion corvin era asfaltat. Mai in colo nu stiu ca nu am fost

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Seaus! 

 

So, vreme faina, soare cat cuprinde (cel putin la mine in cartier, pe unde m-am si invartit ca un titirez de m-am saturat, dar, de... is incepator, tre' sa fac lucruri de baza)... Voi pe unde v-ati dat? Da' sa nu-mi spuneti ca n-ati mers pe nicaieri...M-as intrista :) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sambata,la coroana...

Mesaj completat

sambata,o noua zi insorita!cine doreste sa ni se alature...

 

 

:crack:

 

Frumos filmuletz!

Actorul principal cine este?...tu, jadeu?

Iar locatia, cam la cati km de Mangalia?

....la urmatoarea iesire primiti si o fata in echipa voastra?... dar cam incepatoare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zona coroana se afla la cativa km de mangalia.ce se vede am invatat acolo.si mai avem multe de facut.vom posta ptr urmatoarea iesire.esti binevenita.cu cat mai multi,cu atat mai distractiv.

 

 

Astept cu nerabdare :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cine e interesat, duminica noi vrem sa dam o tura prin Bulgaria sa mancam un pestic.

 

Am gasit un loc extraordinar de frumos unde sa mancam.

 

M-am uitat pe progoze si astia arata vremea foarte ok de moto. (pentru perioada asta....)

 

O sa stabilim ora si locul de plecare probabil ca Sambata si o sa postam aici..

 

 

 

Enjoy the ride.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da careva o roata azi , da incepand cu ora 15:00?

Mesaj completat

vad ca se ingramadeste lumea pe aici, si va mai numiti motocilicisti, unii macar sunt de weekend da unii nici atat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...