Sari la conținut

Pannonia de vanzare


cstelia
 Share

Postări Recomandate

Vreau si eu un ghidon ca ala ....acelasi model ....identic...caut in disperare ....nu se vinde cel de pe mootor? :scratch:

salutare si astept un raspuns ....

post-17038-1232755270_thumb.jpg

Editat de kta_bmxpunk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se poate vinde ghidonul, doar impreuna cu motocicleta :scratch:

Omul a cumparat motocicleta acum cativa ani dar din lipsa de bani si timp nu s-a mai apucat sa o faca. Initial am vrut sa o cumpar eu, dar si eu incerc sa ma mai scap de ale mele, tot din lipsa de timp si bani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ala e un ghidon facut prin taiere si sudare. motoreta a avut pretentii de racer in mainile cuiva.

 

nu va sfatuiesc sa puneti asa ceva daca mergeti pe strada - e mult mai greu de controlat.

 

bani ar fi da nu am loc si timp ......... e o motoreta simpatica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ala e un ghidon facut prin taiere si sudare. motoreta a avut pretentii de racer in mainile cuiva.

 

nu va sfatuiesc sa puneti asa ceva daca mergeti pe strada - e mult mai greu de controlat.

 

bani ar fi da nu am loc si timp ......... e o motoreta simpatica

stiu este un ghidon pe care l-am vazut pe cafe racere ....si a fost folosit la cafe racere si probabil inca este ....daia vreau sa si eu unul ...o mica transformare vreau sa fac .... sper sa gasesc unul ....aveti idee pe cineva care face ghidoane ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

off topic

eu am avut un ghidon identic pe jupiter 4nu la-m tinut decat 1 saptamana pt ca intra in voblaj foarte puternic pina la 20 kmh dupa nu , cu atasul nu am reusit sa-l folosesc din aceeasi cauza

se poate folosi cu un amortizor pt voblaj, succes voua :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

off topic

eu am avut un ghidon identic pe jupiter 4nu la-m tinut decat 1 saptamana pt ca intra in voblaj foarte puternic pina la 20 kmh dupa nu , cu atasul nu am reusit sa-l folosesc din aceeasi cauza

se poate folosi cu un amortizor pt voblaj, succes voua :scratch:

si ce ai facut cu el ? ... :D il mai ai ? scuze pentru offtopic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...