Sari la conținut

Vama Veche


KIDROCK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 124
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Da, cu o dracie de-asta, luata de pe Louis anul trecut. Am prins-o zdravan de ghidon cu doua coliere de plastic si am dat-o jos cand am ajuns acasa. O optiune interesanta e ca iti da si altitudinea si viteza pe care o ai ptr fiecare punct generat. Sau ptr anumite aparate foto marcheaza locul unde faci fiecare poza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, cu o dracie de-asta, luata de pe Louis anul trecut. Am prins-o zdravan de ghidon cu doua coliere de plastic si am dat-o jos cand am ajuns acasa. O optiune interesanta e ca iti da si altitudinea si viteza pe care o ai ptr fiecare punct generat. Sau ptr anumite aparate foto marcheaza locul unde faci fiecare poza.

 

am si eu una identica

numai ca mie asa imi arata poza dupa de descarc

 

tu cum o ai setata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

excursie excelenta

oameni calumea

acum am invatat si eu diferenta de la chopper la BMW, mai ales in curbe cand am iesit de 2 ori aproape de sant

sa te tot plimbi in grup atat de ok organizat pe sosea

bre, mai calculati benzina ca am facut prea multe opriri pt asta

 

soarele continua sa incalzeasca, astept urmatoarele iesiri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haideti sa coacem o plimbare pentru weekend,in cazul in care ar fii frumos

Cel putin momentan (ca astia schimba prognoza de la zi la zi), vremea pe w-e viitor e cam sumbra. Vreo 3 grade maxim, cu ceva ninsoare.

 

Dar eu sunt curios care va bagati peste 2 saptamani la Bikes on Ice ? Vad ca previziunea e optimista pt w-e ala. Daca reusesc sa-mi repar si eu prinderea la coburi, cred ca ma bag. Totul e sa am cu cine sa merg.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pt iesire. Foarte frumos! Tot respectul!

 

Am fost totusi inspirata ca n-am venit cu voi. M-ati fi fugarit la intoarcere pe A2.

 

A fost frumos si la munte, la Cabana Capra lumea se dadea cu sania.. doar 3 zapaciti calare, din care unul fara benzina (adica eu).

Voi face un topic cu poze de pe Transfsagarasan, ca am si eu cu ce sa ma laud. :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu era problema, oricum faceam pauze sa-l asteptam pe KIDROCK sa nu se piarda iar pe la bulgari. :lol:

 

cu ce elan ne duceam noi pe campul ala ,noi credeam ca e un drum da' de unde ca era granita :scratch:

Dezu nu ....

ce faci ma te-ai sucit ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- excelenta excursie,,,prima mea iesire cu un grup

- eu am mai mers singur cu 120 km/h, dar nu ma simteam deloc comfortabil, insa cu voi, la 120 - 130 km/h am avut un straniu sentiment de siguranta in grup, ca antilopele alea gnu care traverseaza raul mara ha ha

- pauzele au fost cam dese, dar pe ansamblu a fost excelent, abia astept urmatoarea iesire

- incerc si eu sa bag niste poze, sa vad daca merge,,,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- excelenta excursie,,,prima mea iesire cu un grup

- eu am mai mers singur cu 120 km/h, dar nu ma simteam deloc comfortabil, insa cu voi, la 120 - 130 km/h am avut un straniu sentiment de siguranta in grup, ca antilopele alea gnu care traverseaza raul mara ha ha

- pauzele au fost cam dese, dar pe ansamblu a fost excelent, abia astept urmatoarea iesire

- incerc si eu sa bag niste poze, sa vad daca merge,,,

pai intotdeauna unde's multi puterea creste,cat despre pauze eu unul sunt impotriva pauzelor lungi si dese,ma opresc mai des cand e cazul de poze,dar acum pe cuvant daca nu au fost placute si binevenite

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai intotdeauna unde's multi puterea creste,cat despre pauze eu unul sunt impotriva pauzelor lungi si dese,ma opresc mai des cand e cazul de poze,dar acum pe cuvant daca nu au fost placute si binevenite

 

bine kidu

sa vezi de nu te duc pe cheia si facem pauze din curba in curba sa faci poze la veverite

 

:scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

veverite nici io n-am...dar pot sa vin cu niste sconcsi...negri..d-aia de stau si pe tavan...

 

datorita lungimii de 60 km la zgarda

mutam tura mai spre munte ca sa poti si tu sa fii linistit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...