Sari la conținut

CBR 600 F4i - 02


mih
 Share

Postări Recomandate

Salutare ,

 

Faceti cunostinta cu noua mobra :cheers:

 

Pe aceasta cale tin sa multumesc celor care m-au ajutat Darian (tapiterie) , Mertan (stickere) si Claudiu (xtrem airbush) sa o transform in ceea ce este acum .

 

Datorita problemelor tehnice dupa motociclism am fost nevoit sa pun pozele aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alb perlat? Te-am vazut cred aseara pe la Muncii...e frumoasa! Prietenul meu o admira cand ai fost cu ea la un magazin moto :)

Sa ai grija de ea!

 

 

dap , alb perlat :cheers:

 

 

Ii mai multumesc lui Razvan , un baiat de nota 20 de la service-ul din Vitan (stie el de ce:P)cum de altfel ii urez mumux lu dinicuta ptr ca m-a respins pe motiv ca nu aveam baterie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap , alb perlat :cheers:

 

 

Ii mai multumesc lui Razvan , un baiat de nota 20 de la service-ul din Vitan (stie el de ce:P)cum de altfel ii urez mumux lu dinicuta ptr ca m-a respins pe motiv ca nu aveam baterie

 

Am auzit ca ai nevoie de ceva om pt saua de pe moto? Ce vrei sa ii mai faci?

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit ca ai nevoie de ceva om pt saua de pe moto? Ce vrei sa ii mai faci?

 

 

Din pacate calitatea pozelor nu este foarte stralucita sa scoata in evidenta munca lui Darian (saua). O sa revin cu alte poze in varianta finala care vor include schimbarea de finala cat si un double bubble

 

 

@ restu , multumesc :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumoasa, unele motoare chiar arata bine pe alb.

 

In general Hondele arata bine :cheers: Eh, glumeam! :)

Foarte speciala Mih, sa o stapanesti cu placere! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate calitatea pozelor nu este foarte stralucita sa scoata in evidenta munca lui Darian (saua). O sa revin cu alte poze in varianta finala care vor include schimbarea de finala cat si un double bubble

 

 

@ restu , multumesc :cheers:

Mi s-a spus cum arata saua! :)

Da neaparat tre sa faci niste poze pe zi, afara sa se vada frumos opera ta de arta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumoasa. Cat au fost oglinzile alea? din cate am vazut au semnalizare incorporata.

 

A fost nevoie sa ii schimbi culoare din CIV?Care e procedura?

 

Salutare ,

 

Oglinzile m-au costat 290 ron/setul de la motoadventure . In schimb nu iti recomand sa-ti iei de acolo deoarece la cateva zile am trecut pe la scorpio a-z unde am vazut niste oglinzi similare la 200 roni/setul .

 

In prima faza am avut motoru albastru fiind neimatriculat in tara . Cand am facut RAR-ul m-am dus cu noua culoare si cu actele mobrei. Nu am avut nevoie de alte prostii sa schimb culoarea.

Editat de mih
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...