Sari la conținut

Are Cineva Gas Gas Pampera De 250?


leso
 Share

Postări Recomandate

Eu ma gandesc sa imi iau o pampera de 250 (2t) NOUA. E ieftina si e enduro. Vreau sa pot merge si 2 pe ea. Sa o folosesc moderat la munte, la nevoie si pe strada (rar.).

 

Aveti careva astfel de motor? dar moto in 2t (care nu e comunista?)

 

E adevarat ca la fiecare 3 000 Km il segmentez si la fiecare 7 000 ii fac setul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O fi vechi sau obosit Gas Gas-ul ala de 125. Gas Gas nu este KTM dar in nici un caz Fist Bike. Pampera este destinatat plimbarilor pe drumuri asfaltate sau neasfaltate;in nici un caz sa tai muntii in doua cu el. Cu segmentatul la 3000 cred ca nu este cazul sa-ti bati capul ;daca mergi pe drumuri cu el pana la 20000 de km nu ar trebui segmentat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O fi vechi sau obosit Gas Gas-ul ala de 125. Gas Gas nu este KTM dar in nici un caz Fist Bike. Pampera este destinatat plimbarilor pe drumuri asfaltate sau neasfaltate;in nici un caz sa tai muntii in doua cu el. Cu segmentatul la 3000 cred ca nu este cazul sa-ti bati capul ;daca mergi pe drumuri cu el pana la 20000 de km nu ar trebui segmentat.

 

Asa ma gandeam si eu... O sa o iau si pe araturi, dar fara cros cu sarituri si chestii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca ai sa stai pe langa un Gas Gas mesterind si strangand suruburile ca pe KTM!!!

Mai ales la o motoreta noua!

 

Inteleg ca esti dealer?

Daca tot esti pe-aici, da si tu mai multe detalii, ce stiu sa faca, cat costa ... Poate intereseaza pe cineva. Eu sunt fan KTM :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Firma "MOTORLAND" este singurul importator GAS GAS in Romania.

Noi le avem pe piata doar de 1 an si deocamdata nu au avut destula publicitate (decat la diverse intalniri moto si showroom-ul de la Piata Muncii.

In principal renumele de GasGas este dat de competitiile de trial dar si de competitiile enduro www.gasgasmotors.es

Cumparatori din tara au fost in diverse orase:Timisoara (FSE 450, Quad 450), Buzau (Pampera 250),Constanta , toti fiind persoane cu vechime in aceasta pasiune moto.

 

Pampera prezinta un motor derivat din trial, mai "asezat" decat EC 200 sau EC 300 care sunt strict de competitie, special proiectat pentru strada si off-road de incepatori. Pentru cresterea puterii si cilindreei se poate comanda un kit de 280 cc si alt carburator (Mikuni).

post-3690-1134746095_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Firma "MOTORLAND" este singurul importator GAS GAS in Romania.

Noi le avem pe piata doar de 1 an si deocamdata nu au avut destula publicitate (decat la diverse intalniri moto si showroom-ul de la Piata Muncii.

In principal renumele de GasGas este dat de competitiile de trial dar si de competitiile enduro www.gasgasmotors.es

Cumparatori din tara au fost in diverse orase:Timisoara (FSE 450, Quad 450), Buzau (Pampera 250),Constanta , toti fiind persoane cu vechime in aceasta pasiune moto.

 

Pampera prezinta un motor derivat din trial, mai "asezat" decat EC 200 sau EC 300 care sunt strict de competitie, special proiectat pentru strada si off-road de incepatori. Pentru cresterea puterii si cilindreei se poate comanda un kit de 280 cc si alt carburator (Mikuni).

 

SUPER!!! Eu sunt nascut in Buzau, clientul tau cu pampera e din Buzau. O sa ma interesez de el. Daca imi dai un nume e si mai bine (Buzaul e mic, dar nu atat de mic incat sa ghicesc cui ai dat Pampera).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SUPER!!! Eu sunt nascut in Buzau, clientul tau cu pampera e din Buzau. O sa ma interesez de el. Daca imi dai un nume e si mai bine (Buzaul e mic, dar nu atat de mic incat sa ghicesc cui ai dat Pampera).

 

Ar putea sa-ti dea numele cui a vandut-o dar numai cu acordul acestuia as zice eu.

Editat de Marinero
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...
Firma "MOTORLAND" este singurul importator GAS GAS in Romania.

Cumparatori din tara au fost in diverse orase:Timisoara (FSE 450, Quad 450), Buzau (Pampera 250),Constanta , toti fiind persoane cu vechime in aceasta pasiune moto.

 

 

da' in Brasov nu vreti sa vindeti un GASGAS TXT 280 PRO sau TXT 250 PRO ? :laugh:

nu de alta dar am cerut o cotatie de pret saptamana trecuta ca pe site excelu' cu preturile ( atunci cand se deschide ) zice ca sunt din 2007

si nici pana azi n-am primit raspuns. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...