Sari la conținut

'Blade 954 RR


Spideru
 Share

Postări Recomandate

Din 2002. Am pus pe ea :discuri wave si furtune frana de la Galfer (numai pe fata), parbriz double-buble de la Puig, mansoane si capete de ghidon de la Rizoma, crash-bumper-e de la ValterMoto, filtru de aer BMC, toba finala carbon LeoVince si Power Commander III USB.

Motoreta merge bine, sunt multumit de ea...este foarte ok. O am din 2005 si nu m-a dezamagit pana acum. Este al doilea 'Blade al meu deci cand se va vinde si asta...va veni al treilea 'Blade...imi place rau modelul 2009 pe culorile HRC.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din 2002. Am pus pe ea :discuri wave si furtune frana de la Galfer (numai pe fata), parbriz double-buble de la Puig, mansoane si capete de ghidon de la Rizoma, crash-bumper-e de la ValterMoto, filtru de aer BMC, toba finala carbon LeoVince si Power Commander III USB.

Motoreta merge bine, sunt multumit de ea...este foarte ok. O am din 2005 si nu m-a dezamagit pana acum. Este al doilea 'Blade al meu deci cand se va vinde si asta...va veni al treilea 'Blade...imi place rau modelul 2009 pe culorile HRC.

Sunt confuza..... "Vand Hondele....vreau altele

Civic Type R EP3 si CBR 954 RR FireBlade"

 

Am citat din semnatura ta :rolleyes:...Oricum, sa te bucuri de ea. Intr-adevar o motoreta deosebita !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt confuza..... "Vand Hondele....vreau altele

Civic Type R EP3 si CBR 954 RR FireBlade"

 

Am citat din semnatura ta :ok:...Oricum, sa te bucuri de ea. Intr-adevar o motoreta deosebita !

Da pt ca planul initial era de noul Blade si un S2000.

sa vedem daca planul va mai sta in picioare...ca nu stiu

 

Super tare motoreta ;)

Si ce bine se da pe curbe ,mai vreau :)

:cheers:

Se rezolva...nu-i problema...te-am dezamagit eu pana acum?... :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...