Sari la conținut

cumpar scuter


sogard82
 Share

Postări Recomandate

am incercat si aici

nu mi se pare ca cer prea mult, asta vara am fost in italia si se dadeau scutere gen gilera runer un exemplu cu 200e din 2002

eu caut scuterul pt un prieten

Atunci ia din Italia ! DNA cu 200 Euro nu il gasesti nici pentru piese :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vezi in italia scuter la 200euro nu inseamna ca trebuie sa gasesti si aici la aceiasi bani. Scuterele de la noi sunt aduse de acolo. cei care le aduc nu trebuie sa castige si ei ceva?? sau tu le vrei la pretul de italia? Aici e ROMANIA nu e ITALIA! daca nu stiai.

Bafta mare la cautat! desi nu cred ca o sa gasesti ce vrei cu banii aia. mai strange !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am incercat si aici

nu mi se pare ca cer prea mult, asta vara am fost in italia si se dadeau scutere gen gilera runer un exemplu cu 200e din 2002

eu caut scuterul pt un prieten

 

pe langa aia 200 de euro iti mai trebuie ceva euro sa ii cumperi si motor :rolleyes:

 

am glumit :cheers:

 

cam greu de crezut scuter din 2002 la 200 euro...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am incercat si aici

nu mi se pare ca cer prea mult, asta vara am fost in italia si se dadeau scutere gen gilera runer un exemplu cu 200e din 2002

eu caut scuterul pt un prieten

200e + 200e transport + 100e acte + timpul pierdut degeaba ca nu toti isi permit sa faca acte caritabile. Si pune poze cu scuterul ala de 200e din 2002, ca poate asa ti-a zis tie vecinul ca e din 2002, dar poate e din 1992, sau ... poate pur si simplu a prins o oferta buna, ca nah, se mai intampla sa mai apara e cateva ori pe an si din astea.

 

Oricum, si eu sunt in cautare de scuter de minim 125cc cu maxim 400 de lei, dar nu cred sa gasesc prea devreme :rolleyes:.

Editat de Un_vizitator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

La si vandut de vro 3 ori!

Oricum acum am citit si eu :P

Omu vrea de 2000 lei si oamenii aici ii ziceau ca nu are ce sa isi cumpere cu 200 euro :D

 

noi sa fim sanatosi !

 

la 8000 de yeni aveti ceva ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...