Sari la conținut

Rat-motoare


lil debul
 Share

Postări Recomandate

Regret ca datorita programului extrem de incarcat de azi abia acum reusesc sa raspund si eu in acest topic, dar nu ma pot abtine sa nu comentez si eu un pic:

 

Observ aici un om care din diverse motive nu a reusit sa gaseasca pe forum niste informatii (poate nici nu le-a cautat sau poate chiar nu le-a gasit, nu avem de unde sa stim), cativa oameni care au inteles si i-au oferit linkuri catre respectivele topicuri. Dar tind sa iasa in evidenta pe acest topic cativa baietasi carora prezenta zapezii pe carosabil le-a indus o stare de plictiseala accentuata dublata de un intens prurit in degete si nu numai. Baietasi care se apuca sa faca scandal si sa ia la palme pe oricine greseste.

Pentru cei din urma am cateva cuvinte: daca va stiti fara greseala, aveti liber la vorbit. Altfel, ciocu mic si joc de glezne, ca nu v-ati nascut forumisti de frunte si intelepti. Si voi ati fost "nou veniti", care nu prea stiati cu ce se mananca forumul. Experienta mea pe acest forum imi spune ca acest gen de topic avea ca raspuns cateva trimiteri la topicurile unde s-a mai discutat despre aceeasi problema, fara prea multe comentarii, urmand ca topicul sa fie inchis.

 

Si un mesaj pentru adorlith: Baiatu, atentie la declaratii, pana la tine nu a adus nimeni vorba de clubul DAC MOTORS. Asadar nimeni nu a facut vreo declaratie in numele clubului. Asa ca inainte sa dai pe butonu ala "Add reply" citeste de 2 ori ce ai scris si ce au scris ceilalti inaintea ta. Pentru ca odata ce ai scris si postat, nu mai sunt cuvintele tale ci ale celorlalti, care le pot folosi cum doresc :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa ne oprim aici. Am discutat pe PM cu lil debul si totul e ok. Nu mai bateti cimpii ca e pacat . E totusi ajun de Craciun. Hai, plecati sa faceti bradul, sa cumparati cadouri si sa faceti cozonac :friends: ca e mai productiv. Aici "case closed". Multumim.

 

La multi ani tuturor si Sarbatori Fericite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa ne oprim aici. Am discutat pe PM cu lil debul si totul e ok. Nu mai bateti cimpii ca e pacat . E totusi ajun de Craciun. Hai, plecati sa faceti bradul, sa cumparati cadouri si sa faceti cozonac :friends: ca e mai productiv. Aici "case closed". Multumim.

 

La multi ani tuturor si Sarbatori Fericite.

:friends:

 

Haideti macar acum de Craciun sa fim mai intelegatori, mai buni si mai iertatori.

 

LA MULTI ANI SI CRACIUN FERICIT!!!!

 

si sa nu uitam:

 

L&R!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IAR SCANDAL CUM AM LIPSIT de aici,

 

am doar atit de spus pt cel ce a infiintat acest topic.....citeste topicul asta

/index.php?showtopic=21649

 

SALUT SI LA MULTI ANI

 

L&R roby

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...