Sari la conținut

Kali
 Share

Postări Recomandate

Salve tuturor,

pentru cei care ati schimbat toba? Ce ati pus, cum suna shi mai ales de unde ati achizitionat....Multumesc foarte, foarte mult

Asfalt uscat...poate stabilim shi noi o intalnire, mai schimbam ceva pareri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Saptamana viitoare facem o intalnire de miercui incolo oricand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu aveti ce face azi eu va astept la mine maner stiu eu unde sa gasesti pt pasager...sper sa fie valabil ....

 

semnal se gasestet pe luis...sa nu mai cauti atat de mult iti vine repede , si de intalnire azi la mine in fata blocului daca vreti cei noi sunteti invitati

ps vreau sa vad si eu f 650-ul ala nou :cheers: va astept pe toti for_ever_bachelor e id-ul meu si 0766.73.76.79 e telu meu pt detalii

Editat de CrashTestPilot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu aveti ce face azi eu va astept la mine maner stiu eu unde sa gasesti pt pasager...sper sa fie valabil ....

 

semnal se gasestet pe luis...sa nu mai cauti atat de mult iti vine repede , si de intalnire azi la mine in fata blocului daca vreti cei noi sunteti invitati

ps vreau sa vad si eu f 650-ul ala nou :cheers: va astept pe toti for_ever_bachelor e id-ul meu si 0766.73.76.79 e telu meu pt detalii

cand zici semnal, te referi la semnal fata? ca eu sincer n-am vazut asa ceva pe louis... poate mi-a scapat...

 

Laurentiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... maner stiu eu unde sa gasesti pt pasager...sper sa fie valabil ....

 

Salut. Am sunat astazi pe numarul de tel pe care l-ai lasat aici, dar... :cheers: mi-a raspuns tonul de apel :bigstar: ... Crezi ca ma poti indruma in legatura cu manerul ala ?

Multumesc :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut un apel de la un vodafone .....dormeam :cheers: scuze dar a fost o noapte lunga...:)

manerul l-am gasit aici: http://piesemoto.ro/ro/shop/imgprod/maner%20gsxf.JPG e 60 de E cica nu stiu daca mai e pe stock sigur sau nu

doar l-am gasit

Editat de CrashTestPilot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut un apel de la un vodafone .....dormeam :cheers: scuze dar a fost o noapte lunga...:clap:

manerul l-am gasit aici: http://piesemoto.ro/ro/shop/imgprod/maner%20gsxf.JPG e 60 de E cica nu stiu daca mai e pe stock sigur sau nu

doar l-am gasit

 

 

Sanchiu man, cum ma asteptam, nijte scoruri de te doare la circumvolutiune ... 2 mil pentru fieru' ala indoit si cojit :bigstar: ... cum fac unii bani pe seama necazurilor altora ... :laugh:

 

Hallo allz...jtie careva ce toba scandalagioaica ( dar omologata ) se potriveste la baburiba asta ? :)

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mici julituri :kiss: pt mai multe detalii urmeaza linkul din postul anterior :blink:

 

Knox, m-ar interesa ce cod de culoare are motorul tau. Asta daca il vopsesti, si nu schimbi carena cu totul, pe cartea verde...

Eu am vopsit carenele cu o alta nuanta de galben...si acum e girafa :D

 

Numai bine,

 

Laurentiu

Editat de balaur_u
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Knox, m-ar interesa ce cod de culoare are motorul tau. Asta daca il vopsesti, si nu schimbi carena cu totul, pe cartea verde...

Eu am vopsit carenele cu o alta nuanta de galben...si acum e girafa :D

 

Numai bine,

 

Laurentiu

 

salut,

intra pe http://www.colorrite.com/matrix-start.cfm si urmeaza wizardu ala.. selectezi motocicleta .. anu .. modelu si iti zice ala codul

 

a mea e din 2001 si codu e Y9H Pearl Lively Yellow (Factory Variance Color) top 4947/base 1947

 

salutari,

knox

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

intra pe http://www.colorrite.com/matrix-start.cfm si urmeaza wizardu ala.. selectezi motocicleta .. anu .. modelu si iti zice ala codul

 

a mea e din 2001 si codu e Y9H Pearl Lively Yellow (Factory Variance Color) top 4947/base 1947

 

salutari,

knox

 

Mersi,

 

Laurentiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa ma fuck deja e a 2-a oara cand am probleme cu motor team suzuki mi-au gresit comanda si nu au dat-o abia acum dau iar comanda deci iar voi sta inca 2 saptamani pe bara .... knox tata ....ma ajuti si pe mine cu alea 2 piese mici ? pana ti-o faci tu si cand vin alea noi ti le dau tie noi noute! am nevoie de o tija si de un arc atat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

any one care are motor si nu merge ? sau un gsx f dezmembrat stie cineva? am nevoie de niste piese mici de la ambreiaj fara care nu imi merge motorul!...cand vin alea noi ale mele max 10 zile le cedez celui care m-a ajutat le pun eu la loc personal :)

 

 

....... NEED HELLPPPP:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti dau daca le mai am :) numa sa imi zici care sunt .. pune poza de pe www.alphasports.com cu piesele sa vad si eu care sunt piesele

inca nu am dus motoru in service .. cred ca il duc peste 2 sapt.. intai sa imi comand piesele

asa ca pot sa ti le imprumut pt 2-3 sapt fara nici o pb :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi vand suzuka gsx 600 f,din 94,cu 1300 eur fix..e sub pretul pietei,ca ma grabesc cu banutzii...motorul e segmentat acum 5000km,ambreiaje noi,baterie varta noua,plaute fata-spate noi,carburatoare d p una ca noua din austria,bi-xenon,in perfecta stare functionala si estetica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu neaparat pe voi,faza e ca am avut 3 masini honda si sunt peste multe altele,iar la motociclete au o groaza de inovatii si au un bun departament de cercetare

daca o sa am fetitza,o sa o botez Honda..dar cu cine m-am vazut din baietii d p topicul gsx-7,sunt baieti de nota 20 nu parasesc pe nimeni,in principiu.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...