Sari la conținut

Motociclisti clujeni cauta de lucru


Galen
 Share

Postări Recomandate

@kami...vad interesul si dorinta ''fierbinte'' de a munci. :disappointed:

Spor in vanzarea bunurilor !

 

De ce zic asta...pai vad interesul in a'mi raspunde la o banala intrebare: muncesti au ba ? Sau e josnica munca intr'o gospodarie ? In fine ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 345
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cu 3 vertebre pushcate nu stiu cum te-as putea asista in gospodarie... cam asta e problema. oricum daca nu-mi spui exact despre ce e vorba... imi sare gandul la scos cartofi. amu nici chiar asa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu are cartofi Yzu, are casa la tara ce are nevoie de TLC ... ordine, curatenie, minuni de-astea daca am inteles eu bine...

 

* Oferta mea e cat se poate de serioasa, tre spart un parbriz si o luneta, treaba de 5 minute, 50 ron ...

 

Locatia e ok, sunt 4 cai de iesire, riscu e minim spre zero.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

 

Firma la care lucrez cauta oameni:

-API developer

-QA Engineer

-Business Analyst

-Java developer

 

Pt interesati, dati PM sa va trimit detalii.

:agree:

 

Nu are importanta daca joburile sant temporare si nici domeniul nu e important, cei care stiu sau aud de locuri de munca decente sant rugati sa posteze aici.

 

Am si eu un CV de postat, cunosc persoana respectiva si garantez asupra performantelor exceptionale de care este capabila si in plus in privinta caracterului deosebit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scrie PM daca esti interesat , pt detalii. Banii ti-i dau in avans pe incredere.

 

inteleg ce spui dar eu nu ma bag la treburi normale. nu-s genul sa-mi caut probleme, mai ales la un om care mie personal nu mi-a gresit cu nimic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu 3 vertebre pushcate nu stiu cum te-as putea asista in gospodarie... cam asta e problema. oricum daca nu-mi spui exact despre ce e vorba... imi sare gandul la scos cartofi. amu nici chiar asa

Cred ca ar fi timpul sa depui aici un CV. Daca nu il ai sant destule modele pe net si te pricepi tu sa-ti faci unul. Spui acolo ce abilitati ai, ce activitati poti sa prestezi. Inclusiv vei notifica acolo ca nu poti presta munci fizice grele.Il depui periodic si chiar dc motociclistii nu te pot ajuta, pot sa-i faca fw pe la prieteni :) bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kaze nu rad, pur si simplu am nevoie de un om sa sparga niste geamuri si gata, asta e tot. Nu pot fi vazut eu.

Daca mai e valabil jobul ma bag eu.Pot sa ma prezint si la un interviu aferent.

Detin cunostinte serioase,si experienta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mai e valabil jobul ma bag eu.Pot sa ma prezint si la un interviu aferent.

Detin cunostinte serioase,si experienta.

Putem si glumi cu masura, dar anunturile utile raman in urma :( Nu stricati si nu ajutati la stricarea acestui topic please!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare, am dat de acest anunt si poate este cineva interesat

 

Wolters Kluwer Financial Services’ FRSGlobal

Our offices in Cluj require a IT Support Engineer

 

The successful candidate will:

• Provide technical support to internal desktop and server systems in Cluj and at some remote office sites as well and assist with the infrastructure of several European offices. Emphasis is on planning, coordinating and administering systems, including documentation, operational guidelines and protections, and maintenance of IT systems.

• Have significant interaction with all FRS staff and ensures that FRS IS services are coordinated, timely and meet customer expectations.

• Install, configure, and troubleshoot desktop systems, workstations, and servers in a heterogeneous environment

• Maintain password security data systems, data integrity, and file system security for the desktop environment.

• Provide desktop hardware & software installation, repair, and configuration services

• Provide primary level Help Desk on-site plus contribute to global support operations.

• Evaluate desktop software/hardware and define configuration standards.

• Provide PC hardware & software consulting services

• May recommend hardware and software solutions, including new acquisitions and upgrades.

 

Qualifications

 

Education:

• Bachelor degree (or higher) or equivalent training or experience in desktop administration.

 

Essential:

• IT: Requires a minimum of 3 years of experience with PC hardware repair and configuration.

• Experience with Windows XP/7

• Windows Server 2003/2008 and Active Directory domains

• Strong understanding of TCP/IP protocol including WINS/DHCP/DNS

• MS Exchange 2003/2010 mail systems

• MS SQL Server 2005/2008

• Remote access for mobile workers including VPN

• Wide Area Networking and remote support across multiple countries

• Switches, routers and LAN cabling

• Telephone systems and voice mail

• Fluency in English, written and oral.

• Fluency in other European languages (…).

 

Personal qualifications:

• Strong interpersonal skills

• Ability to work independently and as a member of a team.

• Ability to anticipate needs of the users of the computing environment in addition to the requirements of the environment itself.

• Strong work ethic and flexible attitude

 

 

daca sunteti interesati PM va rog!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Buna seara tuturor.Nu stie cineva pe cineva care ar dori sa angajeze DJ noaptea in club.Eu mai lucrez ca si bucatar intr-un loc dar pentru mine muzica este viata.Nu am lucrat niciodata ca si DJ dar fac de mult timp mixuri acasa pe un Vestax Typhoon.In caz ca stiti ceva va rog sa ma anuntati telefonic sau prin PM in orice fel.

 

Puteti asculta mixurile mele pe:

Nr. de telefon: 0748765762

 

Multumesc frumos si promit ca dau cateva beri ca semn de recunostinta. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, am dat de acest anunt si poate este cineva interesat

 

Wolters Kluwer Financial Services’ FRSGlobal

Our offices in Cluj require a IT Support Engineer

 

The successful candidate will:

• Provide technical support to internal desktop and server systems in Cluj and at some remote office sites as well and assist with the infrastructure of several European offices. Emphasis is on planning, coordinating and administering systems, including documentation, operational guidelines and protections, and maintenance of IT systems.

• Have significant interaction with all FRS staff and ensures that FRS IS services are coordinated, timely and meet customer expectations.

• Install, configure, and troubleshoot desktop systems, workstations, and servers in a heterogeneous environment

• Maintain password security data systems, data integrity, and file system security for the desktop environment.

• Provide desktop hardware & software installation, repair, and configuration services

• Provide primary level Help Desk on-site plus contribute to global support operations.

• Evaluate desktop software/hardware and define configuration standards.

• Provide PC hardware & software consulting services

• May recommend hardware and software solutions, including new acquisitions and upgrades.

 

Qualifications

 

Education:

• Bachelor degree (or higher) or equivalent training or experience in desktop administration.

 

Essential:

• IT: Requires a minimum of 3 years of experience with PC hardware repair and configuration.

• Experience with Windows XP/7

• Windows Server 2003/2008 and Active Directory domains

• Strong understanding of TCP/IP protocol including WINS/DHCP/DNS

• MS Exchange 2003/2010 mail systems

• MS SQL Server 2005/2008

• Remote access for mobile workers including VPN

• Wide Area Networking and remote support across multiple countries

• Switches, routers and LAN cabling

• Telephone systems and voice mail

• Fluency in English, written and oral.

• Fluency in other European languages (…).

 

Personal qualifications:

• Strong interpersonal skills

• Ability to work independently and as a member of a team.

• Ability to anticipate needs of the users of the computing environment in addition to the requirements of the environment itself.

• Strong work ethic and flexible attitude

 

 

daca sunteti interesati PM va rog!

 

 

Sa imi bag XXXX DE nu lipsea de acolo : IF YOU WASH MY ASS

Sau Wash my ass if i like you , Wash my ass iff.., you like my ass.

Mere rasa umana pe (cuvant urat) ca la toti li so sculat sa ai faca pe toti sclavi comunisti . da nu mai mere ca nu toti sunt prosti !sa imi bag de nu am ajuns sa ai spalam pe poponeata pe toti nesimtiti astia ce ne conduc , aia stau in vana si spun ; SPALAMA PE SPATE ! si sar 10 si il spala si 9 il si ling in poponeata ,da 1 ala tot ai baga cutitul in gura , dumnezai ei de democratie !ce tare ar fi sa merem toti pe rand cu bureti si cu prosoape sa il spalam pe alesul nostru pe spate ca pe cezar ...sa fim slugi ...pina la moarte ! CACAMAS PE EA PROSTIE UMANA ! Cezar merita ca si Base , ca si alte mizerii omenesti sa fie facuti disparuti ! DESCHIDETI-VA OCHII SUNTETI UNICI PE PLANETA ! fACETI CE VRETI E IN PUTEREA VOASTRA! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oferim loc de munca(deocamdata part time) activitate confectii metalice din teava.Sudura mig,sanfrenari pe freza sau cu carote,format teava dupa schite,debitari.

Necesar experienta in sudura mig(penetrare si aspect).Restul procedurilor pot fi asimilate pe percursul procesului tehnologic.

 

Bogdan Pascu

0758093443

pas_bogdan@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oferim loc de munca(deocamdata part time) activitate confectii metalice din teava.Sudura mig,sanfrenari pe freza sau cu carote,format teava dupa schite,debitari.

Necesar experienta in sudura mig(penetrare si aspect).Restul procedurilor pot fi asimilate pe percursul procesului tehnologic.

 

Bogdan Pascu

0758093443

pas_bogdan@yahoo.com

 

draci... mama ei de experienta. nu mai doare pe nimeni sa te invete, acum toate firmele angajeaza oameni ce s-au nascut gata invatati. s-or termina si astia pana la urma si tot la cei fara experienta ajungeti.

eu am doar experienta in arc electric

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

draci... mama ei de experienta. nu mai doare pe nimeni sa te invete, acum toate firmele angajeaza oameni ce s-au nascut gata invatati. s-or termina si astia pana la urma si tot la cei fara experienta ajungeti.

eu am doar experienta in arc electric

 

De fapt le trebe la toti sa aiba maxim 25 de ani , cu 30 de ani vechime :crack:

Sa stie sa faca tot de la maturat pina la construit piramide din nimic si mai repede de termenul stabilit . :crack:

Minim 6 facultati si 3 doctorate sa poata spala pe jos. :crack:

Plata 1 pe luna ca pe pamant nu e loc.daca se poate sa duca omul bani de acasa la servici :crack:

Traim intr-un sistem defect condus de mizerii defecte .

Editat de alexandru1771
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

draci... mama ei de experienta. nu mai doare pe nimeni sa te invete, acum toate firmele angajeaza oameni ce s-au nascut gata invatati. s-or termina si astia pana la urma si tot la cei fara experienta ajungeti.

eu am doar experienta in arc electric

Te invata,de aceea am postat ca majoritatae operatiunilor vor fi asimilate pe parcurs.Insa viata unor oameni depinde de acele suduri.Sunt cursuri de sudor mig,chiar si in cluj.Din punctul meu de vedere un sudor calificat mig,wig,arch,industrial,plasma cutter are sanse mai mari sa isi gaseasca de lucru in tara si in strainatate comparativ cu un absolvent de stiinte economice.

Ce sa mai vorbim de cursuri de operatori freza/strung cnc...

Cred ca singura facultate care mai poate ajuta tinerii sa nu fie masteranzi la stiinte economice si angajati casieri la Auchan este Politehnica.Combinata cu tot soiul de specializari de actualitate.

Cu cat entuziasm vedem viata cand am fost admis ca si "cursant"la Facultatea de Business....Dar viata bate filmul.Nu putem fi toti economisti,avocati si experti in probleme europene.

 

Cu respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te invata,de aceea am postat ca majoritatae operatiunilor vor fi asimilate pe parcurs.Insa viata unor oameni depinde de acele suduri.Sunt cursuri de sudor mig,chiar si in cluj.Din punctul meu de vedere un sudor calificat mig,wig,arch,industrial,plasma cutter are sanse mai mari sa isi gaseasca de lucru in tara si in strainatate comparativ cu un absolvent de stiinte economice.

Ce sa mai vorbim de cursuri de operatori freza/strung cnc...

Cred ca singura facultate care mai poate ajuta tinerii sa nu fie masteranzi la stiinte economice si angajati casieri la Auchan este Politehnica.Combinata cu tot soiul de specializari de actualitate.

Cu cat entuziasm vedem viata cand am fost admis ca si "cursant"la Facultatea de Business....Dar viata bate filmul.Nu putem fi toti economisti,avocati si experti in probleme europene.

 

Cu respect

 

pai cum ziceam eu sudez in arc electric. nu e o sudura tip mig, deci nu am experienta pe aceasta ramura dar totusi am si putin habar, cat despre politehnica, 3 ani acolo mi-au ajuns

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cum ziceam eu sudez in arc electric. nu e o sudura tip mig, deci nu am experienta pe aceasta ramura dar totusi am si putin habar, cat despre politehnica, 3 ani acolo mi-au ajuns

Sudura mig este tot un arc electric insa in mediu de gaz.Daca stapaniti foarte bine sudura cu electrod,toate tehnicile(vertical,orizontal,umplere etc)si obtineti rezultate bune la capitolul penetrare si apect nu va va fi greu sa aprofundati sudura mig.Va rog sa imi dati un telefon.

 

Cu respect,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sudura mig este tot un arc electric insa in mediu de gaz.Daca stapaniti foarte bine sudura cu electrod,toate tehnicile(vertical,orizontal,umplere etc)si obtineti rezultate bune la capitolul penetrare si apect nu va va fi greu sa aprofundati sudura mig.Va rog sa imi dati un telefon.

 

Cu respect,

 

din pacate am avut un mic accident legat de sudura electrica si am ajuns cu dioptrii cu sfero cilindric la ambii ochi, dupa ce am sudat acum 6-7 ani, fara masca si 3 zile am stat cu comprese si bandaje. de atunci nu am mai sudat prea mult si experienta nu mai am. comentam doar legat de experienta ce o cere unele companii. mi-ar placea sa lucrez cu asa ceva, fiind foarte indemanatic si atent la detalii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vedeti pe strada 2 pechineji si raspund la numele ruxy si puxy sunati-ma urgent la nr 0745148404. Au fost furati din zona iris. RECOMPENSA 500EURO!!!!!!!!!!!!!!!

 

varsta 3 ani...poze nu am

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce pusca mea de legatura are anuntu asta cu cateii furati cu titlul topicului asta si anume ... Motociclisti clujeni cauta de lucru ?

sau o fii un nou job si io nu stiu ..... in a cauta catei furati ? :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...