Sari la conținut

Inalnire Moto! 125cc


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 75
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

da voi ce vreti sa faceti? sa va intalniti doar voi astia care aveti motoare mai mici?

 

veniti fratilor miercurea ca nu conteaza cu ce vii daca esti pe 2 roti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da voi ce vreti sa faceti? sa va intalniti doar voi astia care aveti motoare mai mici?

 

veniti fratilor miercurea ca nu conteaza cu ce vii daca esti pe 2 roti.

Cu mici,cu mari nu conteaza :ok:

Eu unu nu prea pot sa vin miercuri ca am scoala de la 6:30 plecat de acasa.. si poate in weekend au mai multi posibilitatea sa vina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io de 1 mai nu pot veni pentru ca pe la 7 dimineata o sa ma doara capu... la 8 nu am chef sa ma ridic din pat...la 9 sigur ma cert cu babacii...pe la 10 o sa vina un vecin sa il ajut sa monteze mobila de sufragerie...deci i-mi cer scuze asta e am deja programul facut....dar daca plec mai repede din casa 6:58-6:59... pot sarii peste toate astea si poate ajung la mare intreg :)

 

 

:ok: :welcome: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca am gasit tarziu topiul asta... O sa vin shi eu din provincie shi cu inca un prieten cu un rs din capitala. Daca nu reusesc sa o dau pe asta si sa vin cu mito... :moto: :(

 

Inca o chestie: peste 3 luni poate se muta ARCU ca vor astia sa redecoreze capitala!!! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Vine primavaraaaaaa!!!!!!! Si ne intalnim asa mai multi :moto: :moto: :moto: :moto: :moto: si ne dam.

Si mai si :P :baldy: :baldy: :P :lol: si mai pe seara :cheers: :D :baldy: se formeaza "cupluri", stalpii societatii...... Cand ne intrunim?.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu abia sapt. aceasta imi comand filtru de aer si anvelopa pe spate :D Mai este revizia de facut, instalatia electrica si scarita de schimbat care si aia dureaza 2 sapt :baldy:

La dracu :cheers: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...