Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

in eventualitatea ca mi se face subit greata de functia de moderator, ar avea cineva chef sa-mi ia locul?

 

 

insider cred ca este nr 1. dar vezi ca nu a mai postat de cand esti tu sheriff?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, o ocservat cineva ca de cand CalinD e moderator, nu prea mai e animatie pe zona asta? Nu tu topicuri de (cuvant urat), nu tu injuraturi, nu tu poze cu pisici... Cred ca de fapt el destabiliza toata treaba...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am observat si ma bucur ca acest pesronaj odios a fost redus la tacere, astfel incit sa ne putem continua linistiti viata forumistica.

aplicind regula de trei simpla se poate determina ca prin exterminarea completa a acestui element abominabil s-ar putea rezolva citeva probleme acute ale omenirii: criza economica, incalzirea globala si amenintarea terorismului.

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am observat si ma bucur ca acest pesronaj odios a fost redus la tacere, astfel incit sa ne putem continua linistiti viata forumistica.

aplicind regula de trei simpla se poate determina ca prin exterminarea completa a acestui element abominabil s-ar putea rezolva citeva probleme acute ale omenirii: criza economica, incalzirea globala si amenintarea terorismului.

:lol:

Deci asa a fost redus la tacere, am crezut ca... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci asa a fost redus la tacere, am crezut ca... :lol:

ca ce? ca au crezut unii ca am motor galben?

 

e o vorba din batrini, pe care-o stiu de la bunicu': daca vrei sa reduci la tacere un om, fa-l moderator pe forum.

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt curios cati soferi de varsta lui mai sunt asa de soferi :lol:

 

hai mai ca e proaspat vopsita nu vezi cum straluceste lacu?

 

dar cand te uiti pe geam la noi iti dai seama ca esti in..... in alta parte uga uga uga ha haa ti tai cu coasa....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puc, cred ca esti fericit. doar ce-ai invocat numele acestui infam si deja sectiunea Iasi se transforma iar intr-un misto ieftin. din nou motociclistii seriosi, care vor sa invete ceva de pe forum, se vor izbi de acest omniprezent off-topic de proasta factura si-n consecinta, scirbiti, vor parasi forumul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiti ce ma gindeam, dragi tovarasi si pretini? cum ar fi sa sterg topicul off-topic? sa ramina sectiunea Iasi curata si neprihanita de aiureli, exact cum s-a stabilit la al XV-lea congres al PCR ca trebuie sa fie? how about that? ;:lol:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E un anunt pe bune, desi nu vreau sa-l pun la Bursa locala (e prea neinsemnat).

Caut suport detector radar Cobra, pentru montat pe parbriz, dar ma intereseaza doar partea metalica, fara ventuze. Anuntul e in ideea in care aveti asa ceva pe acasa si nu va trebuie, ca pe net am gasit si eu.

 

Asa arata respectiva chestie, numai ca repet: nu am nevoie de ventuze, vreau doar partea metalica.

b90d_1.JPG 41SVylYSB9L.jpg

 

O sa adaug poze mai detaliate in cursul zilei.

Editat de Alveola
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiti ce ma gindeam, dragi tovarasi si pretini? cum ar fi sa sterg topicul off-topic? sa ramina sectiunea Iasi curata si neprihanita de aiureli, exact cum s-a stabilit la al XV-lea congres al PCR ca trebuie sa fie? how about that? ;:lol:

 

 

neeaaa tre sa fie si un loc de refulare pentru unii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...