Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

n-am aflat, cel mai probabil a fost facut invizibil de adminu' global sau de-un alt mod intr-o criza de exces de zel. macar de-as intelege de ce... probabil cui l-a sters i s-a parut ca vrem sa facem stat in stat. il las invizibil pina la noi ordine, ca altfel nu-mi miroase a bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dot cum te impaci cu xenoanele?:cheers: da-mi detalii

 

Perfect, si cu faza mica poti sa-ti dai seama ca 'stanjenesti' vizibilitatea celui din fata ta, indiferent ca merge sau nu in aceeasi directie cu tine. Noaptea nu au fost cazuri in care sa realizez ca cel din trafic NU m-a observat. Am fost intrebat de multe ori daca am faza lunga. "Curata" soseaua noaptea.

 

E fain la mine ca e un H4, si ma pot folosi de flash-uri. Si da mult mai bine la pitzy :D doh... daca ai bani, isi merita investitia.

 

post-9575-1264077775_thumb.jpg

 

diferenta halogen(3 becuri) si xenon

 

post-9575-1264077906_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Perfect, si cu faza mica poti sa-ti dai seama ca 'stanjenesti' vizibilitatea celui din fata ta, indiferent ca merge sau nu in aceeasi directie cu tine. Noaptea nu au fost cazuri in care sa realizez ca cel din trafic NU m-a observat. Am fost intrebat de multe ori daca am faza lunga. "Curata" soseaua noaptea.

 

E fain la mine ca e un H4, si ma pot folosi de flash-uri. Si da mult mai bine la pitzy :cheers: doh... daca ai bani, isi merita investitia.

 

post-9575-1264077775_thumb.jpg

 

diferenta halogen(3 becuri) si xenon

 

post-9575-1264077906_thumb.jpg

tii minte anul trecut la inceputul sezonului cand ai venit la targu cu Vlad si Alex si era sa sa ne ciocnim ca bilele de biliard in curba aia noaptea, cand am facut manevrele alea kamikaze sa reusim sa luam curba in ultimul moment, mi s-au ''umplut'' oglinzile cu lumina xenonului tau, parca aveam un ozn deasupra capului. face toti banii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tii minte anul trecut la inceputul sezonului cand ai venit la targu cu Vlad si Alex si era sa sa ne ciocnim ca bilele de biliard in curba aia noaptea, cand am facut manevrele alea kamikaze sa reusim sa luam curba in ultimul moment, mi s-au ''umplut'' oglinzile cu lumina xenonului tau, parca aveam un ozn deasupra capului. face toti banii.

 

Ce-am mai strans din buci atunci, ma presa si ala cu masina din spate :cheers:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...