Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

stai la coada

 

Insidere ce NU as vrea sa fiu in locul tau acum, si chiar daca eram nu cred ca as fi fost atat de dobitoc incat sa ma pun in gura cu toata lumea de pe forum :D ... oricum sa nu uiti sa ne spui si noua cum se termina povestea, iti iei/ti-ai luat sau nu ...

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Insidere ce NU as vrea sa fiu in locul tau acum, si chiar daca eram nu cred ca as fi fost atat de dobitoc incat sa ma pun in gura cu toata lumea de pe forum :D ... oricum sa nu uiti sa ne spui si noua cum se termina povestea, iti iei/ti-ai luat sau nu ...

 

daca mi-am luat ce? cauciucuri la motor,sau ce?

 

incearca sa nu-ti depasesti conditia de fraier,ok?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insidere ,tu in Lumea reala esti un caca.t mic si umil.in lumea virtual a forumului esti un Mare zmeu.noi suntem reali si cadoul pe care o sa l iei e la fel de real.

 

voi care, ma? esti capitanu vreunei echipe de fotbal forumiste?

 

ia vezi,poate ai treaba si te incurc.

ca vad ca tu m-ai cam incurcat de cateva ori cu altii pe forum, gen catas_him etc

 

invata sa scrii si sa citesti romaneste si dupa aia mai vorbim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca mi-am luat ce? cauciucuri la motor,sau ce?

 

incearca sa nu-ti depasesti conditia de fraier,ok?

 

Nu ma, era vorba de m.uia de care se tot vorbeste pe aici ...

Nu stiu care dintre noi e luat mai mult de fraier pe aici, eu sau tu ... cred ca tu, da ... cu siguranta tu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai Craciunul inseamna pace si dragoste si m.uia se incadreaza in una din categoriile astea doua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iepuras, da' tu ce faci? tii evidenta cu cine ma trag de sireturi?

 

alta treaba nu ai? vezi ca mai e unu pe forum aici care ma tot admira si ma confunda cu altcineva,ia-te de o mana cu el si "face-ti' un cuplu ceva...

Latratorule o sa ti Fu.t directia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te ataci macar?

wa, zi odata: mi-ai trimis aseara un mesaj pe ym in care ma intrebai ceva de vopsit, au ba? eram teapan cind l-am gasit, de asta n-am raspuns, ce-i asa de greu de priceput?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wa, zi odata: mi-ai trimis aseara un mesaj pe ym in care ma intrebai ceva de vopsit, au ba? eram teapan cind l-am gasit, de asta n-am raspuns, ce-i asa de greu de priceput?

 

da m3n,dar nu mai conteaza, e iarna. ma agit la primavara cu vopsitu:)

eu eram,scuze, am uitat sa-ti raspund pe pm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca tot nu e vreme de mers si eu nu am aripa pe fatza vin si eu o cu o rugaminte, am si eu nevoie de o aripa de fata de CB 500 pentru cateva ore cat sa ii fac mulaj ca sa imi fac una din fibra, recompensez cu ceva bere binevoitorul :love:

Precizez ca nu o sa fie afectat deloc stratul de vopsea, daca e nevoie las ceva garantie ...

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avind in vedere ca am schimbat culoarea rablei, stie cineva daca pina il duc sa-i modifice CIV-ul se poate elibera vreo hirtoaga de la Militie pentru drept de circulatie temporar?

 

avand in vedere ca asta ti-ar face viata mai usoara, ma indoiesc ca e posibil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avind in vedere ca am schimbat culoarea rablei, stie cineva daca pina il duc sa-i modifice CIV-ul se poate elibera vreo hirtoaga de la Militie pentru drept de circulatie temporar?

traseul daca nu-l stii e asa: te duci la rar cu mobra de acolo iti da cartea modificata avand culoarea noua trecuta in ea la politie tre sa ai taxa de certificat cererea compleata oricum gasesti datele complete pe site-urile lor

nu politia face constatarea ca sa-ti dea te o hartie provizorie pt circulatie ci RAR eliberand cartea modificata...dureaza 30min-1h sa te duci la rar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

traseul daca nu-l stii e asa: te duci la rar cu mobra de acolo iti da cartea modificata avand culoarea noua trecuta in ea la politie tre sa ai taxa de certificat cererea compleata oricum gasesti datele complete pe site-urile lor

nu politia face constatarea ca sa-ti dea te o hartie provizorie pt circulatie ci RAR eliberand cartea modificata...dureaza 30min-1h sa te duci la rar

asa deci.

apropos de RAR, in martie imi expira si ITP-ul. avind in vedere ca am schimbate niscaiva accesorii (faruri, oglinzi, semnale) crezi ca e posibil sa faca figuri aia? sau sa ma duc sa-l fac intr-un service autorizat care poate e mai blind? :love: (vezi anumiti colegi de forum).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa deci.

apropos de RAR, in martie imi expira si ITP-ul. avind in vedere ca am schimbate niscaiva accesorii (faruri, oglinzi, semnale) crezi ca e posibil sa faca figuri aia? sau sa ma duc sa-l fac intr-un service autorizat care poate e mai blind? :drink: (vezi anumiti colegi de forum).

te duci si faci itp-ul si schimbare de culoare la RAR pt ca itp nu te primeste cu noua culoare :love:

eu nu cred ca ai probleme daca sunt functionale toate cele schimbate asa am luat-o din germania cand a fost adusa si avea tuv-ul valabil :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...