Jump to content

Gixxer de 1000 k4..cum il vopsesc?

Recommended Posts

Salut baieti..vreau sa-mi vopsesc motorul si nu am idee cam care model de painting facut de designerul meu sa-l folosesc. Atasez aici cam ce mi-a placut mie si va rog sa va dati o parere despre cum ar arata mai bine. :scratch:

http://www.motoflash.ro/_addon/mototube_all.jpg

Edited by randamentmaxim
Negru mat, invizibil pe radar! Detalii aici: /index.php?...t=0&start=0 :kiss:

Ontopic: 1A :scratch:

da mersi! :friends: auzi man...astia nu stiu ca nu e vb. de vopsea la stealth? e vorba de structura 'fagure' a fuzelajului care absoarbe undele radar. Cat despre aspectul 'stealth' m-am plictisit de el..asa l-am avut vopsit pana acum :kiss:

Nashpa toate modelele, banale. Uite aicea : Sbz

Normal ca-s banale daca pentru tine e misto kitsch-ul ala de la Alstare Suzuki :scratch:

In caz ca nu te-ai prins de schema, iti explic eu: motoreta tre sa aiba o grafica care sa promoveze MotoTube nu altceva. :friends:

...si inca ceva, topicul a fost pus pentru a alege UNA din cele 5 variante prezentate NU pentru a sugera ce alte scheme de culoare din SBK s-ar potrivi. Unde mai pui ca motoretele Alstare Suzuki au una din cele mai nasoale grafice racing facute vreodata.

Edited by paul_biker
...si inca ceva, topicul a fost pus pentru a alege UNA din cele 5 variante prezentate NU pentru a sugera ce alte scheme de culoare din SBK s-ar potrivi. Unde mai pui ca motoretele Alstare Suzuki au una din cele mai nasoale grafice racing facute vreodata.

Chiar e prea incarcata aia...si nu pica deloc bine scrisurile..

:scratch:

Normal ca-s banale daca pentru tine e misto kitsch-ul ala de la Alstare Suzuki :scratch:

In caz ca nu te-ai prins de schema, iti explic eu: motoreta tre sa aiba o grafica care sa promoveze MotoTube nu altceva. :friends:

M-am prins, e clar. Bafta. Oricum, nasoale rau modelele de mai sus.

mmm...n-ai fi interesat de culorice modelelor Moto Gp, Race..Sbk?...Cu sponsori alea alea? uite un exemplu...Daca ar putea arata ceva de genu.... Cu sposorul Coroana...

post-35729-1238185210_thumb.jpg

mie-mi place 3. e super. ma abtin sa comentez reactiile celorlalti. chiar n-are rost. ti-as fi sugerat sa faci sondaj la inceputul topicului. era mai simplu. dar in definitiv, conteaza parerea celorlalti? tu ai s-o calaresti asa ca alege ceva ce-ti place tie.

bafta multa la alegere. sunt convins ca va iesi ceva super.

Edited by gabyshor