Sari la conținut

Cauciucuri


spd
 Share

Postări Recomandate

Gasesti cauciucuri bune la CHEMTRADERS din Bucuresti(marca MITAS),

si "La MOTOLAND puteti gasi anvelope si camere produse de firma ROMVELO. Comenzile le

puteti face telefonic sau prin mail:. TEL: 0264-237.100 moto@motoland.ro."

La dere mi-am pus ROMVELO de cross pe spate si a facut fatza cu brio la etapa de enduro de la Zarnesti. (asta trecand peste mistourile facute de prieteni precum ca o sa raman doar cu sarmele sau sa am grija sa numar crampoanele la sfarsitul cursei sa vad cate au mai ramas :peace: ).

Foarte bun si ieftin...fo 125 de lei+25 de lei taxele postale.Livrare in 24 de ore.

uite o poza ca sa vezi profilul(e cea de pe spate)post-143-1137015553.jpg

sau mai poti vedea aici: ROMVELO

sau aici: ROMVELO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in bucuresti unde se gasesc camere ROMVELO???? sau unde se gasesc camere ingeneral si care este pretul lor????

:peace: intreab-o pe lizu-ka !

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in bucuresti unde se gasesc camere ROMVELO???? sau unde se gasesc camere ingeneral si care este pretul lor????

 

camere mai gasesti si la MotoAdventure Cotroceni sau Dual Tours Ghencea. O camera costa intre 25-40 RON

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tro5, intreaba si la Chemtraders; nu am idee de pretul generic al camerelor pentru moto, dar am gasit la ei camere pentru Fiat-ul meu 600 145/12 (nu gasesti sa dai cu tunul asa ceva la magazinele de piese auto) la 15RON/buc ... spre comparatie, in tirg la Zarnesti vindea un meltean camere de Floresti 155/13 cu incredibilul pret de 50RON.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

pai daca cei de la chemtraders ti au cerut 50 de eur pt spate, e foate scump mitasul.mai bine dai 58 pe dunlop, dar numai daca e nou.ca tot merge aici, caut camere fata si spate bune, cu peretele gros.stie cineva ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit camere pt fata la Chemtrades care importa si cauciucurile Mitas la pretul de 13roni bucata, camere poloneze. Evident ca am luat numai 1 la banii astia e mai ieftina decat da pui petic pe camera, iar cauciucul de fata l-am negociat de la 140roni la 125roni pt cauciuc Mitas E0-7. din pacate pt spate nu aveau camere cu dimensiunea de 17", pt fata aveau toate dimensiunile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am nimic impotriva nimanui, dar 50 euro pt un cauciuc mitas chiar e mult.se pare ca unii au impresia ca merge bine statutul de monopol.oricum, realitatea e ca motociclismul nu e unul dintre sporturile ieftine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...