Sari la conținut

Pimbare sambata,28.03.2009


marlyin
 Share

Postări Recomandate

salut

Sunt ceva doritori pentru o plimbare maine?daca da ,sa vina fiecare cu propuneri de trasu si alegem....eu ma gandesc sa merg in brasov,acum nu stu daca permite carosabilul,pt ca la munte a mai nins in ultima vreme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu vreau sa ma duc maine pana la Curtea de Arges/Vidraru, tinand cont ca sunt incepator si nu prea pot sa merg mult in sa pt ca incep sa ma doara toate cele, o sa fac cateva opriri pana acolo si vit max. 60-70 in localitate si 100-120 inafara :scratch: . Daca mai vrea cineva plimbare mai relaxata e bine venit :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu vreau sa ma duc maine pana la Curtea de Arges/Vidraru, tinand cont ca sunt incepator si nu prea pot sa merg mult in sa pt ca incep sa ma doara toate cele, o sa fac cateva opriri pana acolo si vit max. 60-70 in localitate si 100-120 inafara :scratch: . Daca mai vrea cineva plimbare mai relaxata e bine venit :friends:

 

Salut,suna bine plimbarea asta in termenii de mai sus.M-am uitat pe accuweather.com si se prognozeaza vreme faina sambata click .Cine mai vine si cand si de unde se pleaca ? Eu ma bag: Nume- Stefan ,Moto- Honda Dominator ,Tel. - 0723606625 ...o sa urmaresc topicul sa vad ce se mai hotareste.

 

Asfalt Uscat!

Editat de DarkDrac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana acum am hotarat ca plecam la curtea de arges/vidraru

si ca loc de intalnire petromul de la metro militari.eu am aflat de la o colega din pitesti ca nu ar fi grozav drumu vechi.Daca tu sti altceva, incercam,in cazul in care e prea prost drumu ne bagam pe autostrada..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana acum am hotarat ca plecam la curtea de arges/vidraru

si ca loc de intalnire petromul de la metro militari.eu am aflat de la o colega din pitesti ca nu ar fi grozav drumu vechi.Daca tu sti altceva, incercam,in cazul in care e prea prost drumu ne bagam pe autostrada..

 

Am o rugaminte pentru organizator,pentru ca merge foarte prost forumul asta si nu pot sa urmaresc discutia,sa-mi trimiti si mie un sms ceva cu datele plecarii de maine si o persoana de contact la nr de tel 0723/606625. Multam fain.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu aveam de gand sa ma duc maine la Vidraru, dar pana la urma se pare ca mergem prin sud, Calarasi-Constanta. Weekendul viitor ma bag la Brasov. Daca sunt doritori, mai vorbim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inceput de sezon,weekend,cald afara,plimbarica scurta si doar atati participanti? Este asa mare criza de nu mai sunt bani pentru un rezervor de gaz,doua cafele si o ciorbica? :scratch:

Editat de DarkDrac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cu noro am venit ieri de la Sibiu prin Cheia calare si : zapada mare si frumoasa cam 10 15cm,frig ca dracu,drumul de la Brasov pana in Valeni este acoperit cu antiderapant,cateva viraje ude cu mazga (la umbra) nu a fost chip sa luam virajele mai tare de 40-50kmh

Deci daca mergeti in directia asta, GRIJA MARE

Drum bun sa aveti :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cu noro am venit ieri de la Sibiu prin Cheia calare si : zapada mare si frumoasa cam 10 15cm,frig ca dracu,drumul de la Brasov pana in Valeni este acoperit cu antiderapant,cateva viraje ude cu mazga (la umbra) nu a fost chip sa luam virajele mai tare de 40-50kmh

Deci daca mergeti in directia asta, GRIJA MARE

Drum bun sa aveti :scratch:

 

evident ca aici vorbea despre el, a trebuit sa-l astept.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana acum am hotarat ca plecam la curtea de arges/vidraru

si ca loc de intalnire petromul de la metro militari.eu am aflat de la o colega din pitesti ca nu ar fi grozav drumu vechi.Daca tu sti altceva, incercam,in cazul in care e prea prost drumu ne bagam pe autostrada..

Traseu de aproximativ 180Km x 2, 2.5-3 ore x 2, o ora de stat acolo, la 18.00 se insereaza si se lasa frigul, deci plecarea ar trebui sa fie la maxim 10.00 ca sa nu alergati. La 9.45 la Petrom langa Metro Militari e ok?

Editat de Adam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Traseu de aproximativ 180Km x 2, 2.5-3 ore x 2, o ora de stat acolo, la 18.00 se insereaza si se lasa frigul, deci plecarea ar trebui sa fie la maxim 10.00 ca sa nu alergati. La 9.45 la Petrom langa Metro Militari e ok?

 

:scratch: opriri numai facem? de mancat ceva?

sa notat, cel tarziu 9:45 la Petrom

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

ora de intalnire 9.30 petrom-militari.Se asteapta pana la 9.45 in caz ca se intarzieDaca mai sunt doritori de plimbare sunt bineveniti.

 

Confirm si eu...voi fi acolo gata de drum ....vrum,vruuum ! :scratch: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yo plec maine spre mare. Viteza de croaziera....:scratch: As vrea sa plec pe la 10-11 max. Care este doritor este binevenit. Ca punct de intalnire - Moll-ul de la intrare pe A2. In max 2,5 ore vreau sa fiu acolo.

 

Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

ora de intalnire 9.30 petrom-militari.Se asteapta pana la 9.45 in caz ca se intarzieDaca mai sunt doritori de plimbare sunt bineveniti.

Daca pana la 9.45 nu va strangeti suficienti, poate faceti o stanga pe centura (adica dreapta si iar dreapta) pana la Jilava si va alaturati grupului de Veliko. O zic pentru orice eventualitate, au mai fost intalniri unde s-au inscris 10 si au venit 2.

 

PS: sunt doua Petromuri la distanta de 100-200m intre ele, nu va opriti in primul ci la cel cu McDonalds langa el.

Editat de Adam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...