Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Paul, ti-a spalat si tie ploaia echipamentul pana la urma?

Mesaj completat

Apropo, unde a disparut dl Kato ca avem o discutie neterminata :D si oricum mi/e dor de el.. :blink:

:( Am sosit!De Vineri am fost tot pe drumuri. La Herculane,Tismana unde a avut loc intrunirea motoveteranilor activi,apoi o raita prin Targu Jiu si Duminica seara am sosit acasa.Tu cum esti cu mana,ok? In recuperare acum cred dar sper sa prinzi timp ca sa te mai dai cu mobra.Poate ne vei insoti in viitoarele iesiri care le vom face.Daca ai nevoie de un maseor la manuta da un semn :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-l pe Kato, suntem noi aici :(

Te oferi? :D

Mesaj completat

 

KATO:

 

Te-ai oprit azi la semaforul rosu pe Banu Maracine pe la 6...? :P

Ma bucur ca ai avut weekend fain.. te invidiez.

Recuperare...? Ahh doar traim in Romania ... unde nu se fac filme in spital de o saptamana ca nu-s fonduri .. asa ca tot cu ghipsul stau cel putin pana joia asta :blink: ....(sarbatoresc vineri de scap in sfarsit..)

In legatura cu plimbatul... eu ma mai dau anu asta..orice ar fii... si daca 100m numai pe strada unde stau...

P.S. masaj DA!!! vreau... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Paul, ti-a spalat si tie ploaia echipamentul pana la urma?

Mesaj completat

Apropo, unde a disparut dl Kato ca avem o discutie neterminata :) si oricum mi/e dor de el.. :D

 

 

scuze nu am avut net am facut aproximativ 18 plangeri la RDC,in fiecare zi am sunat de 3-4 ori pe zi timp de 4 zile sa vina sa imi rezolva problema si azi or venit intr-un final ...da vreau sa vad cum ii :) , apropo,te-ai accidentat grav ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze nu am avut net am facut aproximativ 18 plangeri la RDC,in fiecare zi am sunat de 3-4 ori pe zi timp de 4 zile sa vina sa imi rezolva problema si azi or venit intr-un final ...da vreau sa vad cum ii :) , apropo,te-ai accidentat grav ?

Joi mi-am dat jos ghipsu'.. acuma te-ai trezit? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cam da :P cum ai reusit ?

Mesaj completat

din 14-15 oct am alt motor trec de la GSXR la Hayabusa :D :) :)

:) Ai baut petrol man?Prima data ia-ti plasticu,dupa aia vorbim!Degeaba ai mobra daca o tii in garaj...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Ai baut petrol man?Prima data ia-ti plasticu,dupa aia vorbim!Degeaba ai mobra daca o tii in garaj...

 

nu o tin in garaj :) 2000km am facut si o am de 2-3 luni :) , chiar am ramas uimit de consumul care il are Hayabusa inafara orasului ( constant 120-140 in medie de 6-6.50 si mobra mea consuma 7 )

Mesaj completat

apropo,l-ati vazut pe ala cu R1 la stiri ? ala care o mers cu 294 printre masini :P

Mesaj completat

http://stirileprotv.ro/exclusiv/stirile-ta...vezi-video.html

Editat de paul89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:grinbandit: la ce te-ai referit ?

La percutarile tale intarzaiate.De multe ori evenimentul a avut loc si tu intrebi de el,una alta dupa cateva zile bune,gen :mergem,facem...nu am vrut sa spun dar daca ai intrebat.E grav cand nu iti mai aduci aminte.Atentie cu memoria Paul si fii pe faza,Busa-i al dracului si nu te juca sa umbli in ilegalitate.Esti tanar si iti risti viitorul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La percutarile tale intarzaiate.De multe ori evenimentul a avut loc si tu intrebi de el,una alta dupa cateva zile bune,gen :mergem,facem...nu am vrut sa spun dar daca ai intrebat.E grav cand nu iti mai aduci aminte.Atentie cu memoria Paul si fii pe faza,Busa-i al dracului si nu te juca sa umbli in ilegalitate.Esti tanar si iti risti viitorul.

 

in legatura cu evenimentele intarziate o fost problema ca nu mi-o mers bine internetul si nu imi arata numai jumate de pagina si in legatura cu hayabusa ii ca ma simt pregatit sa trec pe ceva mai mare :wacko: oricum prefer sa imi spui in fata

 

 

Mesaj completat

:grinbandit: ce s-o intamplat cu toata lumea de nimeni nu mai spune nimica ? :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ma intrebam asta zilele astea ca e prea liniste, linistea dinaintea furtunii

pai aici sunt mesaje si discutii

iesirile sunt pe topicul asta

noi am fost duminica trecuta, voi ce asteptati, sa vina zapada? sau poate Moammer Ghaddafi, ca e la moda :)

 

Cristi, cred ca explicatia e furtuna din portofele si/sau carduri

Se pare ca din criza scapa cine poate, adica aproape nimeni :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai aici sunt mesaje si discutii

iesirile sunt pe topicul asta

noi am fost duminica trecuta, voi ce asteptati, sa vina zapada? sau poate Moammer Ghaddafi, ca e la moda :)

 

Cristi, cred ca explicatia e furtuna din portofele si/sau carduri

Se pare ca din criza scapa cine poate, adica aproape nimeni :)

 

Nici eu nu am scapat, din pacate, off si vroiam sa ii dau crizei cu tifla in nas, dar se pare ca mi-a dat ea mie, God damn it !

Las ca va plimbati voi si pt astia crizatii ( a se citi cei cu furtuna in portofele :P ) si postati pozele :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am plecat toti la un mega-party si tie nu ti-a zis nimeni :moto:

Si eu ma intrebam asta zilele astea ca e prea liniste, linistea dinaintea furtunii :P

 

:D ce urat din partea voastra

 

:)

 

Intra la Planuri De Excursii...Iesiri bla,bla,bla...si gasesti pozele la pag.29 :)

Editat de paul89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi, 25 septembrie va avea loc Cupa Aradului a Campionatului National de Raliuri, la ora 17.00 va incepe in fata primariei prima probla, la 18.00 la VIK la proba a doua. Detalii aici : http://autonovo.ro/stiri/sport_auto_un_par...p_2009_609.html

Cine vine ? :)

la ora 18,cand vin de la lucru ma opresc pe la vik. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper sa ajung si eu azi pe la pista, chiar sunt curios ce timpi vor scoate pe pista masinile de raliu, ca eu cu alfa mea mai putin de 48.288 sec nu am reusit

daca stiti unde se vor publica pe net rezultatele si in special timpii, va rog sa spuneti si mie

mersic, si ne vedem pe acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...