Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

sincer,nu ma deranjeaza deloc ca faceti wheelie-uri pe centru si plm,pe politisti ii cam deranjeaza,chiar is pasionat de stunt riding,pacat ca nu is locuri special amenajate (pista sau spatiu liber betonat 500-1 km2) asa cum is in alte tari ( poate si la noi in tara ) :unsure:

Mesaj completat

 

Rolly tu de ce ti-ai vadut KTM-ul ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sincer,nu ma deranjeaza deloc ca faceti wheelie-uri pe centru si plm,pe politisti ii cam deranjeaza,chiar is pasionat de stunt riding,pacat ca nu is locuri special amenajate (pista sau spatiu liber betonat 500-1 km2) asa cum is in alte tari ( poate si la noi in tara ) :unsure:

Mesaj completat

 

Rolly tu de ce ti-ai vadut KTM-ul ?

 

Findca nu puteam sa ies cu el din oras, dak aveam bani sa intretin si ktm'ul si o vitezana o faceam :polite:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Findca nu puteam sa ies cu el din oras, dak aveam bani sa intretin si ktm'ul si o vitezana o faceam :unsure:

 

da... am auzit ca intretinerea unui KTM ii al drq de scumpa,te bagi pe vitezana sau enduro ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da... am auzit ca intretinerea unui KTM ii al drq de scumpa,te bagi pe vitezana sau enduro ?

 

Vitezana k m'am saturat sa nu pot iesii din oras la o plimbare cat de cat mai lunga. Vreau sa vad si alte privelisti :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vitezana k m'am saturat sa nu pot iesii din oras la o plimbare cat de cat mai lunga. Vreau sa vad si alte privelisti :unsure:

 

Nah,ti-a venit mintea la cap, in sfarsit...baga Roly.Eu m-am saturat de vitezana,vreau enduro,prietenii stiu de ce :polite: !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nah,ti-a venit mintea la cap, in sfarsit...baga Roly.Eu m-am saturat de vitezana,vreau enduro,prietenii stiu de ce ;) !

prieteni, :polite: domnul kato are chef de glume :unsure: dau o bere maine la ala care duce clisa dinaia cum o dus swartelf cand am mai iesit ,clisa trebuie pt camparea de maine la obrasie :crack:

Editat de Makaveli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prieteni, :polite: domnul kato are chef de glume :unsure: dau o bere maine la ala care duce clisa dinaia cum o dus swartelf cand am mai iesit ,clisa trebuie pt camparea de maine la obrasie :crack:

 

 

drum bun maine ;) pacat ca deocamdata stau foarte prost cu bugetul :D ca as fi venit si eu

Mesaj completat

nu de alta da el vrea sa isi vanda mobra lui ,de aia o intrebat daca vitezana sau enduro

 

 

Nu mai o vand pe Suzzzi o mai tin 4-5 ani si dupa aia imi iau altceva(F650 Dakar sau Transalp) deocamdata mi bine cu ce am

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vitezana k m'am saturat sa nu pot iesii din oras la o plimbare cat de cat mai lunga. Vreau sa vad si alte privelisti :unsure:

Mai bine iti iei un touring puternic, cum am facut eu

Yamaha TDM 900 ar fi o alegere foarte buna

Evident, mai sunt multe variante bune

Editat de Korben Dallas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine iti iei un touring puternic, cum am facut eu

Yamaha TDM 900 ar fi o alegere foarte buna

Evident, mai sunt multe variante bune

 

Sa vad acu ce si cum ca, cu criza asta e grele :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine iti iei un touring puternic, cum am facut eu

Yamaha TDM 900 ar fi o alegere foarte buna

Evident, mai sunt multe variante bune

 

 

Am vazut un TDM de 850 la all moto wear,singurul defect ii ca o agatat toba 1800 mi se pare ca cere pe el,in afara de problema cu toba mie sincer mi se pare ca ii in stare perfecta,daca ai timp dai o tura pe-acolo sa il vezi

Mesaj completat

ba da mari planuri ai, 4-5 ani ? esti nebun sti cat te saturi de un motor in atata timp ? :polite:

 

 

nu se stie :crack:

Mesaj completat

De motor nu te saturi, ca nu te-ai insurat cu el..... :unsure:

 

 

;) ca bine zici

 

oricum swartelf(alex) spuneam doar asa 4-5 ani,ca totusi,totul depinde de bani daca imi iau altul sau nu ...ca la asta mai trebe sa bag bani in el ....kit lant,cauciuc fata,cablu,(posibil cablu acceleratie si cablu ambreaj ca nu stiu daca or fost schimbate sau cand or fost schimbate) si daca o sa bag atatia bani in el tot nu il vand mai mult de 1900 de euro,asa ca ma gandeam sa imi cumpar si sidecase-uri si numa bine imi duce 4-5 ani lejer

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rezultatele Moto GP Laguna Seca (USA) 1. Dani Pedrosa (HONDA) 2.Valentino Rossi ( YAMAHA) 3. Jorge Lorenzo (YAMAHA), degeaba ma Honda e Honda

Cât poți fi de inconsecvent... :unsure:

Zilele trecute îl ridicai în slăvi pe "Doctor" Rossi

Diferențele dintre echipele (Âşi motoarele) de top din Moto GP sunt insesizabile Âşi irelevante, să Âştii

Diferențele le fac pilotul Âşi strategia de cursă

Ca să nu mai spun că se fură unii pe alții pe rupte (idei, oameni etc)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cât poți fi de inconsecvent... :unsure:

Zilele trecute îl ridicai în slăvi pe "Doctor" Rossi

Diferențele dintre echipele (Âşi motoarele) de top din Moto GP sunt insesizabile Âşi irelevante, să Âştii

Diferențele le fac pilotul Âşi strategia de cursă

Ca să nu mai spun că se fură unii pe alții pe rupte (idei, oameni etc)

da dar honda ramane honda :polite: the power of dreams . pai mie imi plac rossi,pedrosa si max biagi care acum nu mai e in moto gp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut un TDM de 850 la all moto wear,singurul defect ii ca o agatat toba 1800 mi se pare ca cere pe el,in afara de problema cu toba mie sincer mi se pare ca ii in stare perfecta,daca ai timp dai o tura pe-acolo sa il vezi

Mesaj completat

 

Momentan nu sunt in tara, si slabe sanse sa fie acolo pe cand ma intorc eu, in toamna..oricum ms de info

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Excursie Transfagarasan 31 iulie-2 august

Am plecat din Arad pe urmatorul traseu Arad,Deva,Hateg,Petrosani,Obrisia Lotrului ( campare peste noapte ),Rm.Valcea,Curtea de Arges,Transfagarasan,Cartisoara (campare peste noapte), Sibiu,Ocna Sibiului,Sebes,Simeria,Deva,Arad. Am fost Eu (Makaveli), Kato, Swartelf, Korben Dallas,CuCun,Nashoo cu prietena,Rookie 22,Marcel cu nevasta,la Obrsila Lotrului unde am campat ne-am intalnit cu Lutzifer,Atti,Liviu si mai cativa pe care nu mai stiu cum ii cheama,de acolo am plecat catre Rm. valcea apoi Curtea de Arges si Transfagarasan,seara am campat la Catrtisoara unde ne-am intalnit cu un grup de motoristi din Bucuresti care erau super de treaba si am stat peste noapte cu ei, apoi dimineata am plecat spre Ocna Sibiului unde am facut baie si am mancat apoi am plecat catre casa.

 

Slide Show

Poze AICI

Editat de Makaveli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum a fost drumu? Ati mers si pe offroad? Blestemam putin daca veneam cu a mea pe acolo?

In zona aia nu a fost nevoie de offroad

Se numeste bad road. Very bad road

daca veneai si tu blestemem impreuna

Nu pentru ca TDM-ul ar fi asa sensibil, ca mie nu-mi place sa fiu scuturat nici cu Transalpul

Offroad pe macadam e lux pe langa DN7A :laugh: (DN = Drum National)

Eu cred ca avem o perceptie gresita asupra notiunii de drum national

Drum National (DN) nu inseamna drum bun

Inseamna drum aflat in administrarea Agentiei Nationale a lu' peste belit, aia cu drumuri

Cred ca nici dracu' nu ii controleaza pe aia cum cheltuie banul public

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la free bikers week 2 vine careva? ;)

 

 

eu nu mai pot sa vin :) (probleme tehnice)

Mesaj completat

daca nu are nimeni drum si nu merge nimeni in Hunedoara care vine la Sărbătoarea Praznicului de Pită Nouă” la Pecica, 14-16 august ... ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...