Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Oaaai Paul te bat jur.Esti OK sper.Bine ca n-am fost si eu ca ma faceam si eu cu un "iepure".

 

nu am nimic stai calm,am avut tot echipamentul pe mine, mi-o fugit "curu" in curba ca era nisip si eram prea inclinat sa fac ceva ...asta este

Mesaj completat

:crack:

uite ca am intarziat, da numa acuma am apucat sa citesc topicu cu update.

Multumesc frumos, sa imi traiti alaturi si voi !

o fost ziua ta sau ii ? :) oricum la multi ani,multa sanatate si fericire :(

Mesaj completat

nu am nimic stai calm,am avut tot echipamentul pe mine, mi-o fugit "curu" in curba ca era nisip si eram prea inclinat sa fac ceva ...asta este

Mesaj completat

 

o fost ziua ta sau ii ? :) oricum la multi ani,multa sanatate si fericire :D

 

deci azi la ce ora in Nerv ?

Mesaj completat

apropo Cote(black wolf) mersi ca mi-ai zis ieri sa imi las prelata pentru motor sub dacie ... si cand am ajuns la 23-00 acasa tot sub dacie era

Mesaj completat

am uitat sa specific " mi-ai zis ieri sa imi las prelata pentru motor sub dacie ca mi-o iei tu in 5 min "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am tot vazut ca il lauzi si-l recomanzi pe Gabi cu orice prilej.

Vreau sa spun ca acu' ceva ani am vopsit carenele complete de la o motocicleta la el. A cerut un pret cam ridicat, i-am spus ca platesc oricat, dar sa iasa bine.Am platit in avans si apoi am fost nevoit sa ii dau carenele de 2 ori inapoi la revopsit. Prima data aveau scurgeri de vopsea, a doua oara a motivat ca era de vina filtru de la cabina, vopseaua prezentand dese particule de impuritati.

Cat despre termenul de executie, deseori nu era de gasit la telefon, si mereu intervenea cate ceva, ca sa lungeasca data finalizarii promisa.

Poate ca s-a mai experimentat omul intre timp si ma insel eu asupra prezentei meserii care acum o exercita bine, dar asta a fost experienta mea cu el, si oricine poate sa ia aminte optional.

 

Eu il recomand pe Gabi pe baza experientei pe care am avut-o cu el. Dupa cum unii bine stiu, in primavara, un mosh biciclist, cu dioptrii de plus infinit, mi-a taiat calea iar ca sa-l pot evita am fost nevoit sa fac o manevra spectaculoasa la care, cand eram pe la 10 km/h, am tarntit motorul de pamant! Ei, in zilele alea imi trebuia un vopsitor si nu aveam idee de nici unul; Gim mi l-a recomandat pe Gabi care s-a ocupat de motor foarte bine si a fost un baiat de mare caracter cu mine.

Este a doua oara cand il recomand de cand postez aici, deci nu cred ca i-am facut reclama gratuita... Cand l-am recomandat prima oara, am mentionat si defectele lui si anume ca il gasesti greu pe telefon (recomandat este sa mergi direct la el acasa) si practica preturi mai mari decat ceilalti vopsitori dar cu un mare plus de calitate (cel putin eu nu pot sa ma plang...).

Pe P.M. i-am scris la paul89, iar el poate sa confirme, ca omul e mai greu de gasit pe telefon si mai bine incearca acasa la el.

All in all, eu incercam sa ajut pe cineva...Daca el merge la Gabi sau la altcineva e optiunea lui. :crack: Daca stiam doi vopsitori buni ii recomandam pe amandoi, sincer...

Numai bine! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu il recomand pe Gabi pe baza experientei pe care am avut-o cu el. Dupa cum unii bine stiu, in primavara, un mosh biciclist, cu dioptrii de plus infinit, mi-a taiat calea iar ca sa-l pot evita am fost nevoit sa fac o manevra spectaculoasa la care, cand eram pe la 10 km/h, am tarntit motorul de pamant! Ei, in zilele alea imi trebuia un vopsitor si nu aveam idee de nici unul; Gim mi l-a recomandat pe Gabi care s-a ocupat de motor foarte bine si a fost un baiat de mare caracter cu mine.

Este a doua oara cand il recomand de cand postez aici, deci nu cred ca i-am facut reclama gratuita... Cand l-am recomandat prima oara, am mentionat si defectele lui si anume ca il gasesti greu pe telefon (recomandat este sa mergi direct la el acasa) si practica preturi mai mari decat ceilalti vopsitori dar cu un mare plus de calitate (cel putin eu nu pot sa ma plang...).

Pe P.M. i-am scris la paul89, iar el poate sa confirme, ca omul e mai greu de gasit pe telefon si mai bine incearca acasa la el.

All in all, eu incercam sa ajut pe cineva...Daca el merge la Gabi sau la altcineva e optiunea lui. :crack: Daca stiam doi vopsitori buni ii recomandam pe amandoi, sincer...

Numai bine! :(

 

ma duc dupa Anul Nou ca totusi nu vreau sa il deranjez in perioada asta si oricum nu prea stau bine cu bugetul :D ,oricum mersi robert inca odata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de 1 dec dam o tura prin orasul nostru minunat? :(

Orasul minunat in care Primarul trimite acasa in posta afise sau biletele (cum vreti sa le numiti) " shantajiste " cu mesajul: " ca, daca mai vreti ca Aradul sa se dezvolte in continuare votati pe

"

Orasul asta minunat ? :crack:

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...