Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Dănuț, săptămâna asta, nu, dar săptămâna următoare te invit pe transalpina

Acuma chiar fără pasager, că se rupe. Atât pasagerul cât Âşi Yama

 

 

In cazu asta ...nu vreau sa merg,nu vreau s-o rup...Yamaha :scratch:

 

 

Uite o stire in care zice ca si o motocicleta a fost implicata...

http://www.aradon.ro/stiri/arad/articol/ac...080909-11014636

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In cazu asta ...nu vreau sa merg,nu vreau s-o rup...Yamaha :scratch:

 

 

Uite o stire in care zice ca si o motocicleta a fost implicata...

http://www.aradon.ro/stiri/arad/articol/ac...080909-11014636

Moped mai Danut...nu motocicleta,ai inceput sa imbatranesti! La Moneasa Duminica,care mergeti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moped mai Danut...nu motocicleta,ai inceput sa imbatranesti! La Moneasa Duminica,care mergeti?

 

 

:scratch: Citez din ce scrie acolo : Victime nu au fost doar persoanele din cele două autoturime, ale căror număr încă nu îl Âştim, ci Âşi un motociclist - care circula regulamentar – prins Âşi el în acest eveniment. Motociclistul a fost transportat la spital.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:scratch: Citez din ce scrie acolo : Victime nu au fost doar persoanele din cele două autoturime, ale căror număr încă nu îl Âştim, ci Âşi un motociclist - care circula regulamentar ? prins Âşi el în acest eveniment. Motociclistul a fost transportat la spital.

Mah iara ma enervezi? Citeste bine si la comentarii.Cocalarii astia de ziaristi nu stiu face deosebirea dintre un moped,scuter,motocicleta sau avion...nu te mai contrazice cu mine ca urmeaza sa-ti ceri scuze dupa aia oricum :) Are 17 ani si calarea un moped...declara unul care e var cu el!

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah iara ma enervezi? Citeste bine si la comentarii.Cocalarii astia de ziaristi nu stiu face deosebirea dintre un moped,scuter,motocicleta sau avion...nu te mai contrazice cu mine ca urmeaza sa-ti ceri scuze dupa aia oricum :) Are 17 ani si calarea un moped...declara unul care e var cu el!

 

 

urmeaza... :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah iara ma enervezi? Citeste bine si la comentarii.Cocalarii astia de ziaristi nu stiu face deosebirea dintre un moped,scuter,motocicleta sau avion...nu te mai contrazice cu mine ca urmeaza sa-ti ceri scuze dupa aia oricum :kiss: Are 17 ani si calarea un moped...declara unul care e var cu el!

 

 

Nu te mai enerva Kato...celulele nervoase,sunt singurele celule din corpul uman care nu se mai refac :unsure:

 

WOW .. suntem in viata dupa testul cu acceleratorul de particule ? Uraaaa .. :)

 

Stie cineva daca a reusit testul ? .. sau care e adevartul motiv pt care s-a facut testul ? :scratch:

 

 

Nu cred ca a reusit,ca am inteles,ca a mers si un savant roman :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te mai enerva Kato...celulele nervoase,sunt singurele celule din corpul uman care nu se mai refac

 

 

 

 

Nu cred ca a reusit,ca am inteles,ca a mers si un savant roman :scratch:

neuronii...da nu se mai refac....si ce-i cu gramatica asta,,ca am inteles,ca a mers,,...pwoola...si nu e doar un singur roman in echipa,sant 100.Vom afla rezultatele peste cateva luni,sant milioane de fotografii care trebuiesc analizate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ highlander

testul va incerca sa gaseasca particule primare ale materiei ca bosonul Higgs, care nu au reusit sa`l gaseasca pana acum doar teoretic.

 

Bosonul Higgs va ajuta la deslusirea marii teorii a unificarii, cea pe care nu a mai reusit einstein sa o gaseasca.

teoria consta in unirea a 3 din cele 4 forte fundamentale: electromagnetismul , fortele nucleare puternice si slabe, lasand afara gravitatia, ca sa inteleaga de ce gravitatia este asa slaba fata de celalalte forte fundamentale.

 

Adica pe scurt, vor sa vada daca exista bosonul higgs si fizic..

 

ZOLTAN! :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:scratch: Citez din ce scrie acolo : Victime nu au fost doar persoanele din cele două autoturime, ale căror număr încă nu îl Âştim, ci Âşi un motociclist - care circula regulamentar ? prins Âşi el în acest eveniment. Motociclistul a fost transportat la spital.

motociclistul era defapt un mopedist din gradiste care se plimba si el aiurea.. cand am ajuns eu acolo am vazut un freelander rasturnat peste un logan, cica nu's morti, si mopedul era parcat pe cric. Am ramas unpic socat de ce am vazut .. dar nu am vazut pentru mult timp ca militia ne-a trimis la mamele noastre zicand ca am vazut destul. Ah si pozele de pe aradon sunt de toata jena, mie mi-au iesit mai bine pozele cu telefonul.

 

Nu te mai enerva Kato...celulele nervoase,sunt singurele celule din corpul uman care nu se mai refac :)

 

 

 

 

Nu cred ca a reusit,ca am inteles,ca a mers si un savant roman :unsure:

 

Au mers mai multi romani, experimentul s-a incheiat cu succes.. cel de azi ca defapt cel adevarat inca nu s-a facut, cel in care zic unii imbecili ca s-ar crea gauri negre, un mic detaliu e ca gaurile negre nu se pot provoca din asa cantitate mica pe care fac ei teste.

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neuronii...da nu se mai refac....si ce-i cu gramatica asta,,ca am inteles,ca a mers,,...pwoola...si nu e doar un singur roman in echipa,sant 100.Vom afla rezultatele peste cateva luni,sant milioane de fotografii care trebuiesc analizate!

 

 

Eu sunt de la tara...prietene :) Kato si stau mai prost cu gramatica...Chestia cu savantu roman,era o gluma,da vad ca te prinzi greu.Acu incepe sa imi moara mie neuronii,celulele nervoase sau ce dracu or fi...ca nu ma pricep la geometrie :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

WOW .. suntem in viata dupa testul cu acceleratorul de particule ? Uraaaa ..

...vezi, ti-am spus eu ca n-o fii nimic de aici, alaltaseara!... :scratch:

 

un mic detaliu e ca gaurile negre nu se pot provoca din asa cantitate mica pe care fac ei teste.

...daa!?...ia uite unde era certitudinea noastra!...ti-ai gresit locul baiete, acolo cu ei era locul tau!.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...vezi, ti-am spus eu ca n-o fii nimic de aici, alaltaseara!... :laugh:

 

 

...daa!?...ia uite unde era certitudinea noastra!...ti-ai gresit locul baiete, acolo cu ei era locul tau!.. :)

Chiar mi-ar face placere sa merg la un asemenea experiment sa fiu de fata, da intr'adevar locul fiecaruia este acolo unde se simte bine. Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmm...

Asta e atac la persoana sau recunoastere a meritelor? :)

...evident, recunoasterea meritelor!... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

UPS :) LA MULTI ANI!!! TEEEO :) azi faci xx ani

UN CALDUROS (ca e cam frig) LA MULTI ANI !!

 

Happy birthday si pt Mike.... (pt 2 3 zile in urma e urarea hihiih)

 

 

La multi aaaaaaaaaaaaaaaaaaaani !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da..da vreau si eu tort..!!!!! :bounce:

...cu frishca sau fara?... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...