Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vad ca tu pe mai multe judete tot te bagi si comentezi la fiecare post, nu spui nimic concret.

 

Spune-mi ce-ti doresti , sa afli , concret , d-le ! Postez unde vreau si cum vreau ( cu exceptia cazurilor in care am vreun admin pe urme ) ! Spune-mi draga , ce vrei sa stii , despre mine ? Poate feciorul sa faca fata adevarului ?

Editat de 383
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spune-mi ce-ti doresti , sa afli , concret , d-le ! Postez unde vreau si cum vreau ( cu exceptia cazurilor in care am vreun admin pe urme ) ! Spune-mi draga , ce vrei sa stii , despre mine ? Poate feciorul sa faca fata adevarului ?

pun pariu ca esti clona cuiva, nu ai nume nu ai oras... de ce? daca erai barbat te prezentai frumos in profil si stia si lumea cu cine sta de vorba :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pun pariu ca esti clona cuiva, nu ai nume nu ai oras... de ce? daca erai barbat te prezentai frumos in profil si stia si lumea cu cine sta de vorba :P

 

Da , aici ai perfecta dreptate ! Dar ai nevoie de un nume sau un oras , doar ca sa-ti expui un punct de vedere sau o parere ? Oare toti ce-i de pe acest forum , au un nume si un oras , real ? :laugh: . Tu , esti intr-adevar un exemplu de sinceritate !

Mesaj completat

Mda , ma asteptam la . . . . . tacere ! :D

Editat de 383
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da , aici ai perfecta dreptate ! Dar ai nevoie de un nume sau un oras , doar ca sa-ti expui un punct de vedere sau o parere ? Oare toti ce-i de pe acest forum , au un nume si un oras , real ? :D . Tu , esti intr-adevar un exemplu de sinceritate !

Mesaj completat

Mda , ma asteptam la . . . . . tacere ! :P

nu vezi la club ce scrie? ARAD BIKERS, dupa gandirea ta cam de unde crezi ca sunt? de pe marte? :laugh: am si numarul de la motor postat da infine...

Editat de Makaveli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vezi la club ce scrie? ARAD BIKERS, dupa gandirea ta cam de unde crezi ca sunt? de pe marte? :laugh: am si numarul de la motor postat da infine...

 

Nu vezi ca la club nu scrie nimic ? Vad ca la tine la club scrie Arad Bikers ! Tu vezi ca la mine la club nu scrie nimic ? Dar te-ai intrebat de ce ? Vrei sa ma inscriu intr-un club , doar asa , " for fun " ? Iti da clubul ceva , in plus fata de cei fara club ? Ai reducere la piese ? Ai reducere la benzina ? Ai impozitul mai mic ? Ai vreun beneficiu , real , palpabil , din faza cu clubul ? In legatura cu numarul de la motor . . . . . ptr ce ? Oricum nu ajungi tu in partea asta de tara si chiar daca ajungi , la ce-ti foloseste ? Si nu speram sa fii de pe marte , sincer . Avem si aici destui care sa " orbiteze " , asa , aiurea !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vezi ca la club nu scrie nimic ? Vad ca la tine la club scrie Arad Bikers ! Tu vezi ca la mine la club nu scrie nimic ? Dar te-ai intrebat de ce ? Vrei sa ma inscriu intr-un club , doar asa , " for fun " ? Iti da clubul ceva , in plus fata de cei fara club ? Ai reducere la piese ? Ai reducere la benzina ? Ai impozitul mai mic ? Ai vreun beneficiu , real , palpabil , din faza cu clubul ? In legatura cu numarul de la motor . . . . . ptr ce ? Oricum nu ajungi tu in partea asta de tara si chiar daca ajungi , la ce-ti foloseste ? Si nu speram sa fii de pe marte , sincer . Avem si aici destui care sa " orbiteze " , asa , aiurea !

:laugh: cel putin la mine se vede ca sunt din ARAD, dar tu cum comentezi peste tot nu ai tupeu sa iti pui numarul de la motor sau sa spui cine esti ca poate te trezesti cu motorul zgariat sau trantit pe jos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: cel putin la mine se vede ca sunt din ARAD, dar tu cum comentezi peste tot nu ai tupeu sa iti pui numarul de la motor sau sa spui cine esti ca poate te trezesti cu motorul zgariat sau trantit pe jos.

 

Stimabile , vad ca ai sentimentul ca ai revolutionat forum-ul cu ultima replica ! Poti sa mai citesti , odata , ce am scris ? Te simti in stare sa dai un raspuns la ce am scris , ca sa putem continua discutia sau nu ?

P.S : motocicleta mea e facuta sa mai si cada , prin natura si destinatia ei ! Ptr tine , doar ptr tine :

Editat de 383
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimabile , vad ca ai sentimentul ca ai revolutionat forum-ul cu ultima replica ! Poti sa mai citesti , odata , ce am scris ? Te simti in stare sa dai un raspuns la ce am scris , ca sa putem continua discutia sau nu ?

P.S : motocicleta mea e facuta sa mai si cada , prin natura si destinatia ei ! Ptr tine , doar ptr tine :

 

Un om cu o asemenea motocicleta nu spune replici de 2 bani. Poze din astea pot pune cu gramada pe net. Pune si tu poza asta cu tine pe mobra daca esti in stare. Sau orice instantaneu din iesirile tale. daca nu stai cuminte in coltisorul tau si mai sterge-ti mucii de la nas. hai sa te vadem in carne si oase...Dar cum intuiesc o sa spui ca nu ai asemenea poze. Bine ar fi sa gresesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un om cu o asemenea motocicleta nu spune replici de 2 bani. Poze din astea pot pune cu gramada pe net. Pune si tu poza asta cu tine pe mobra daca esti in stare. Sau orice instantaneu din iesirile tale. daca nu stai cuminte in coltisorul tau si mai sterge-ti mucii de la nas. hai sa te vadem in carne si oase...Dar cum intuiesc o sa spui ca nu ai asemenea poze. Bine ar fi sa gresesc.

 

Doar atat poti , mosu ? ( precum vezi , si eu voi stapani o frunte lata ) .

P.S : una din mobrele din poza e tocmai din Arad !

Editat de 383
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja o dam in extreme.OMULE forumul a fost creat ca sa iti postezi parerea.Acesta este un forum pt si despre motociclisti.Aicea discutam despre motocilete.Ai tot dreptul sa iti dai cu parerea,de aia sunt mii de forumuri.Poate te regasesti in altul,caci in asta,nu cred.Pana acuma tot ceea ce ai facut este sa ne jignesti si sa te crezi inteligent.Daca esti patologic sanatos te rog eu....lasa-ne in treaba noastra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja o dam in extreme.OMULE forumul a fost creat ca sa iti postezi parerea.Acesta este un forum pt si despre motociclisti.Aicea discutam despre motocilete.Ai tot dreptul sa iti dai cu parerea,de aia sunt mii de forumuri.Poate te regasesti in altul,caci in asta,nu cred.Pana acuma tot ceea ce ai facut este sa ne jignesti si sa te crezi inteligent.Daca esti patologic sanatos te rog eu....lasa-ne in treaba noastra.

 

Deja , ma simt prost . Deja am remuscari si promit sa nu va mai deranjez . Dar imi zice cineva cum se sterge un cont ? :laugh:

Mesaj completat

Doar atat poti , mosu ? ( precum vezi , si eu voi stapani o frunte lata ) .

 

P.S : una din mobrele din poza e tocmai din Arad !

post-60813-1287663449_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa va trebe daca ii dati nas....lasa-l sa jubileze ca a inventat roata si gata. Omu o fi fost restructurat de la job si acu are timp liber in care poate face ce doreste, drept pentru care testeaza si el sa vada cu cine poate sa-si piarda vremea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja , ma simt prost . Deja am remuscari si promit sa nu va mai deranjez . Dar imi zice cineva cum se sterge un cont ? :D

Eu zic sa te calmezi si sa te prezinti la motothursday astazi, la Kaufland, in parcare, asa cum se intalnesc majoritatea motociclistilor aradeni

Beti un suc, o bere, mai socializati si gata, sunteti prieteni

Pana la urma eu nu cred ca esti chiar asa de rau pe cat vrei sa pari :laugh:

 

P.S. La Kaufland in Arad

P.P.S. Nu se pot sterge conturile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Na Lutzifer, acum ce zici...? :D

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh:

 

te-a confundat, a crezut ca tie ti-am dat reply...

Mesaj completat

Deja , ma simt prost . Deja am remuscari si promit sa nu va mai deranjez . Dar imi zice cineva cum se sterge un cont ? :D

Mesaj completat

Pe Titi il stiu, pe tine Nu. Oricum nici nu vreau sa te stiu. Esti un ciudat. Asta e impresia majoritatii de pe aici. Daca aveai c...e nu-ti mazgaleai fata cu noroi si te afisai asa cum o face un om normal. Eu zic ca bine ai facut ca te-ai dezabonat de pe aici . Scrie cu romana ta de balta pe alte topicuri.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vezi ca la club nu scrie nimic ? Vad ca la tine la club scrie Arad Bikers ! Tu vezi ca la mine la club nu scrie nimic ? Dar te-ai intrebat de ce ? Vrei sa ma inscriu intr-un club , doar asa , " for fun " ? Iti da clubul ceva , in plus fata de cei fara club ? Ai reducere la piese ? Ai reducere la benzina ? Ai impozitul mai mic ? Ai vreun beneficiu , real , palpabil , din faza cu clubul ? In legatura cu numarul de la motor . . . . . ptr ce ? Oricum nu ajungi tu in partea asta de tara si chiar daca ajungi , la ce-ti foloseste ? Si nu speram sa fii de pe marte , sincer . Avem si aici destui care sa " orbiteze " , asa , aiurea !

Beyyyyyy cine esti prezintate in primu rand si dupa mai stam de vorba ,daca esti din arad vino si aratati fata daca nu stai

jos patru si nu mai comenta atita si ciocu mai mic ca deja incep sa ma cam enervez prin posturile tale ,asa ca hai pa da cu sapa altundeva

ca aici nui curios nimeni de tine :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...