Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In Arad care stie vre-o firma care cromeaza si nicheleaza? Sa dea de veste!

mai greu in arad ,si eu m-am interesat si nu am gasit pe nimeni,eventual la vagoane sau feroneria daca ai pe cineva acolo.ultima solutie ar fi la timisoara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai greu in arad ,si eu m-am interesat si nu am gasit pe nimeni,eventual la vagoane sau feroneria daca ai pe cineva acolo.ultima solutie ar fi la timisoara

 

Mersi! Culmea ca un timisoarean m-a sunat sa ma intrebe daca la Arad este asa ceva. Deci bag seama ca nu a avut sanse nici la Tm. Ar fi cazul sa se deschida una in partea de vest a tarii. Si mai se plang investitorii ca nu stiu ce afacere sa deschida...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi! Culmea ca un timisoarean m-a sunat sa ma intrebe daca la Arad este asa ceva. Deci bag seama ca nu a avut sanse nici la Tm. Ar fi cazul sa se deschida una in partea de vest a tarii. Si mai se plang investitorii ca nu stiu ce afacere sa deschida...

eheh...daca se deschide asa ceva...ma duc sa-mi cromez pixu',sa scriu "cromat" :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"In lumea actuala, se investeste de cinci ori mai mult in medicamente pentru virilitatea masculina si silicoane pentru femei, decat in vindecarea bolii Alzheimer. Din aceasta cauza in cativa ani, vom avea batrane cu bustul mare si batrani cu penisul tare. Dar niciunul nu-si va aduce aminte la ce servesc".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"In lumea actuala, se investeste de cinci ori mai mult in medicamente pentru virilitatea masculina si silicoane pentru femei, decat in vindecarea bolii Alzheimer. Din aceasta cauza in cativa ani, vom avea batrane cu bustul mare si batrani cu penisul tare. Dar niciunul nu-si va aduce aminte la ce servesc".

Asta trebuia postata la bancuri?Tare oricum faza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca nu e banc,auzisem si eu faza.Doar ca mi s-a parut de prima data cand am auzit-o o cosmogonie.Am observat si eu ca mai nou prin spitale incepe lumea sa vina de placere nu din cauza problemelor de sanatate.Vorba pacientilor la intrebarea "Ce va doare?" "Apoi vin sa ma cot(caut) ca vicina de langa a venit si ea si sa nu fiu proasta satului vin si eu.

Editat de Black Wolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai nevoie de cheie bruta sa-ti faci copie, pe okazii.ro este un tip din deva care vinde la 10 euro asa ceva

mersi Papa am vazut ca ti-o dat Balanescu alta masina :laugh:

 

cu cheia nu stiu ce sa spun ca am facut copie la ziridava ( am dat 50 de lei pe ea ) dar nu se potriveste cu nici un contact (rezervor,saua...) si acuma vreau sa vad ce pot face

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi Papa am vazut ca ti-o dat Balanescu alta masina :laugh:

 

cu cheia nu stiu ce sa spun ca am facut copie la ziridava ( am dat 50 de lei pe ea ) dar nu se potriveste cu nici un contact (rezervor,saua...) si acuma vreau sa vad ce pot face

 

Nu ai pentru ce !

balanescu ,,mi-a dat papucii'' in August anu' trecut, impreuna cu jumate din echipa; masina mi-a dat-o Astral-ul :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai pentru ce !

balanescu ,,mi-a dat papucii'' in August anu' trecut, impreuna cu jumate din echipa; masina mi-a dat-o Astral-ul :laugh:

 

oohhh ... nu am stiut...sper ca ii mai bine ca la Agrirom, mi-am gasit contact 2 mil ma costa si nu ma mai stresez pe degeaba

Mesaj completat

miercuri ies si eu la o tura cu motorul dupa 4 luni de pauza si service:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...