Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

(iti face discoteca cand ii radar)

 

HAHAHAH ce reclama...cica face discoteca...:rose: bine ar fi...sa il putem observa

 

poate ati uitat regulamentul dar eu stiu ca in localitati limita inca este 50 km/h :nono:

 

maxim 61 ca de la 62 de agata :rose:

 

HAHA deci daca te prind eu prin localitate cu 61 ,dau telefon la politie sa te ARESTEZE... :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pe bune, vezi filmuletzu si te convingi

http://www.detectoarebune.ro/video/cx-660_in_curba.avi

...daca-ti iei unu din ala sa-mi arati si mie cum merge ca sunt interesat de unul si eu!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo de detectoare, am ceva fain, detector fara fir, se incarca de la soare, da' are si fir ptr. bricheta, cu becuri pe el (iti face discoteca cand ii radar)

 

am gasit pe net detectoru' si vreau sa il cumpar cat mai repede, ca dupa ce am deschis tema noua: "Detector pe motor", dupa cateva zile m-au prins astia cu 77 km/h in micalaca...io eram cu masina...

 

 

mare grija cu detectoru asta....are avantaje(fara fir,becuri multe,...),dar si dezavantaje:ARE DOAR 3 BENZI;

eu am detector in masina de aproape 4 ani,si crede-ma nu am avut surprize(si am facut 200.000 km);

un detector performant trebuie sa aiba minim 6-9 benzi(frecvente);si la vitezele cu care circula unii "colegi"cu moto,conteaza fiecare metru(secunda) pt a nu fi detectat...

sfatul meu e sa va luati detectoare cu minim 9 benzi;nu uitati ca si radarele politistilor se mai imbunatatesc...

duminica ,la piata de masini,erau radare Cobra 9110,la 350 ron,care merge pe 10 benzi(in afara de acumulatorii solari,avea de toate...);daca va intereseaza...il stiu pe tipul care le avea..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Hristos A Inviat !!! - Sarbatori Fericite Tuturor !

Adevarat ca-nviat.....numai bine si sa va dea Domnu asfalt uscat :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marele Alb voi ati fost la granita cu bihoru? :ok:

nu te-am mai sunat ca eu am plecat pe la 11:30

 

 

Da, noi eram . Si noi am plecat la 11.15 din Arad , pentru ca ne-am tot asteptat unul pe altul pina ne-am strins. Am fost 4 pina la urma. Aseara( luni) pe la 22.00 ne-am intors, dupa 560 de Km. Super fain. Pesteri , baraje, circuit , etc.

 

Astazi am fost la Hunedoara la Castelul Huniazilor , alti 360 km.

Super misto pe Valea Muresului, mai ales ...segmentul de dupa Savarsin.

Editat de marele alb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;:ok: ce faaaain...io nu stiu cat mai trebuie sa astept...deja ma tai cu lama...tot astept si iara astept...mortii masii de asteptare...dar sa speram ca cat de curand ne vom alia si sa merg si eu cu voi la un drum din asta...:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...ok,cine vine azi la terasa la impartit note pt fete??... :what: ...eu acolo sunt!!..pa! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...