Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

salutare, as avea si eu ceva de intrebat. Ma gandeam sa-mi duc fierul la piata de masini, stie cineva cam cat e taxa pt moto si daca se intereseaza politaii de actele motorului pus la vanzare??? :ok: mersi si asfalt.......fara gropi :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca mai auziti de salon moto la Timisoara, sub orice nume, ziceti pas. Salonul se poate vedea la 3 firme pe gratis in orice zi(nu dau nume sa nu fac propaganda). Asta e al doilea salon la interval de 1 luna la care participa aceleasi firme. Nu mai vorbim de intrarea egala cu cea de la SMAEB :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La GIV 32 e valabil pe post de ecuson numarul de inmatriculare :ok:

..... :crack: ... :what:

 

salutare, as avea si eu ceva de intrebat. Ma gandeam sa-mi duc fierul la piata de masini, stie cineva cam cat e taxa pt moto si daca se intereseaza politaii de actele motorului pus la vanzare??? :lol: mersi si asfalt.......fara gropi :lol:

 

 

...nu stiu cit e taxa ideea este ca poti negicia cu baietii de la poarta!!!!!...de acte la motor .... B) ...vezi tu!!

 

... ce ziceti inscriem si Aradul la Stafeta Romaniei ?

 

/index.php?...30entry371227

 

 

 

io stiu??... :blink: ...fa ce vrei!!eu nu am vreme de prostii din astea!!

 

Daca mai auziti de salon moto la Timisoara, sub orice nume, ziceti pas. Salonul se poate vedea la 3 firme pe gratis in orice zi(nu dau nume sa nu fac propaganda). Asta e al doilea salon la interval de 1 luna la care participa aceleasi firme. Nu mai vorbim de intrarea egala cu cea de la SMAEB :lol:

...multumim!! :lol:

 

 

 

:lol: acuma am auzit ca o murit aseara unu cu motoru... nu stitzi cumva cine a fost ?

 

 

...era unul din vladimirescu,probabil incepator si nu era din trupa noastra...era din sleahta noastra moto!!nu stiu nimic nici macar cind este inmormintarea!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am aflat cine era. pacat de el B) si de toti care patzesc chestii de genu.. ma rog.. life. (ms oricum givule)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...life is a biatch!!!!...fuck'it!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am aflat cine era. pacat de el B) si de toti care patzesc chestii de genu.. ma rog.. life. (ms oricum givule)

da-ne si noua amanunte despre el!cine era,ce moto avea?DETAILS,DETAILS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare.Spuneti-mi si mie unde va pot intalni daca tot ziceti ca nu conteaza ce motocicleta ai.Dupa cum vedeti eu sunt putin "inferior" :cheers: dar mi-ar placea sa intalnesc motociclisti din arad fara fite si aere "ce racheta am", ca daca imi permiteam imi luam si eu ceva mai mare.astept raspuns

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu te speria , vei primi raspuns ,dar toata gasca(sau aproape toata) e plecata la intrunirea de la cj

si de aia nu da nimeni nici un semn de viata(deocamdata) .oricum eu te salut :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana una alta de intrunire... incearca sa ajungi miercurea in trafic, pe eminescu unde era ... black& white... miercurea dupa 8.. 9 oricum o sa vezi motoare...

acuma fiind dupa intrunire ne intalnim sa facem schimb de poze si eventual de bagaje :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana una alta de intrunire... incearca sa ajungi miercurea in trafic, pe eminescu unde era ... black& white... miercurea dupa 8.. 9 oricum o sa vezi motoare...

acuma fiind dupa intrunire ne intalnim sa facem schimb de poze si eventual de bagaje :ok:

 

nu sunt sigur ca voi reusii sa ajung miercuri (sunt din judet) :cheers: oricum cu prima ocazie cand scot pegasul trec pe acolo :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da-ne si noua amanunte despre el!cine era,ce moto avea?DETAILS,DETAILS

din cate am auzit: era un tip din vladi, avea un kawasaki ninja (verde cred) si stateau la coloana la tren,el o iesit din coloana o prins vreo 180h si unu cu masina nu lo vazut, o iesit, o intrat in el si o explodat motoru pe loc. :cheers: :crack:

ps: scuze de intarziere probabil ca ai alfat deja.. da erdieshu face minuni la toata lumea :ok: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cate am auzit: era un tip din vladi, avea un kawasaki ninja (verde cred) si stateau la coloana la tren,el o iesit din coloana o prins vreo 180h si unu cu masina nu lo vazut, o iesit, o intrat in el si o explodat motoru pe loc. ;) :hug:

ps: scuze de intarziere probabil ca ai alfat deja.. da erdieshu face minuni la toata lumea :bigstar: :cheers:

Da am aflat a doua zi dupa ce am intrebat.Oricum mersi de atentie! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

...mai,dar ce a-ti tacut asa dintr-o data??? :D ....doar nu v-ati speriat de faptul ca mai citesc si altii topicurile noastre?...era clar ca oricine vrea,le poate citi!!.....ca le citeste nu-i asa problema mai rau este cind i-si dau cu parerea fara sa fie necesar! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...mai,dar ce a-ti tacut asa dintr-o data??? :P ....doar nu v-ati speriat de faptul ca mai citesc si altii topicurile noastre?...era clar ca oricine vrea,le poate citi!!.....ca le citeste nu-i asa problema mai rau este cind i-si dau cu parerea fara sa fie necesar! :cheers:

 

 

liniste si pace....liniste si pace..... B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa fiu si eu in ton cu voi:o liniste apasatoare trona asupra comunitatii moto din Arad!Oare ce urmeaza? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...