Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Am vazut motoru ala in ziua cand mi-am luat Dominatoru pe trotuar la UTA. Atunci nu arata a fi bushit, sa nu m-am uitat io cu atentie. Oricum, sper ca ala ce l-a cumparat sa nu auzim de el la rubrica aia de accidente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Baieti am si eu o intrebare: am primit o oferta un aprilia af1 de 49 (nu radeti stiu si eu ca e mic dar de altceva nu prea am bani) si in cartea de identitate scrie ca vit. max ar fi 40 si ceva=> am nevoie sa o inmat. sau nu????? :crack: am citit si eu articolul din moto life de luna asta dar nu prea m-am lamurit :crack: mersi si asfalt uscat tuturor :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

eheeei.....unde esti floriane,ca nu mai zice nimeni nimic nou........... :crack: :crack: :what:

....cucu!....vorbeai de lup si hop si eu!!.... :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eheeei,lume noua pe net......hai sa traiesti floriane,unde ai disparut atita timp???? :hug: :ok: :P

...la bucuresti cu treaba... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

...IAR A-TI TERMINAT DISCUTIILE?...SPERAM SA FIE UZAT LA MAXIM TOPICUL ASTA ATUNCI CIND L-AM DESCHIS!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai mai sint si alte topicuri,dar sa vedem ce mai zic si alti.

...ciudat e ca nici pe alte topicuri nu prea se inghesuie!...las ca vine ea iarna si atunci sa vezi fire inrosite de atita internet....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare am auzit ca cei de la Black Angels organizeaza petrecere de inchidere de sezon la giroc acum in week 16.09.2006 stie cineva ceva? am mai auzit ca cica ar trebui sa mergi cu o jucarie ca taxa de intrare pe care le vor dona la casa de copii este adevarat?

...daca ei nu se anunta pe aici nooi putem crede orice!...oare chiar niciunul dintre ei nu se afla pe internet acum?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare am auzit ca cei de la Black Angels organizeaza petrecere de inchidere de sezon la ghioroc acum in week 16.09.2006 stie cineva ceva? am mai auzit ca cica ar trebui sa mergi cu o jucarie ca taxa de intrare pe care le vor dona la casa de copii este adevarat?

...ai mai intrebat o data exact acelasi lucru si...... :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: :crack: TOTUL ESTE ADEVARAT

salutare am auzit ca cei de la Black Angels organizeaza petrecere de inchidere de sezon la ghioroc acum in week 16.09.2006 stie cineva ceva? am mai auzit ca cica ar trebui sa mergi cu o jucarie ca taxa de intrare pe care le vor dona la casa de copii este adevarat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...in weekend-ul asta iar merg la cincis!!!!......cine mai vine?...plecare simbata dupa 13,30 si inapoi duminica la ora....

...au okazia cei care nu au ramas data trecuta sa se revanseze!!!!....o betivaneala scurta nu strica!!!...

:crack: :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

se mai plimba baietii din ar cu motoarele???? eu nu mai am motoooor!!!! :) :angry: :)

salutare la toata lumea,nu ne-am vazut cam de muuult....... :) :moto: :moto:

...pai da,cum te lasi fara motor...cum i-ti aduci aminte de noi!....asa-ti trebe! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce liniste ........ :hug:

...liniste?....GRRRRR!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-6251-1162241291_thumb.jpgpepe choperist! :cheers:

...asta chiar merita vazut! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...