Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

By Black Wolf :D

Mesaj completat

 

Jegu ma , JEGU

:laugh: :P

Nu-i doresc nimic la mosu' , dar daca ar fi sa ne luam cum clasifica el motoare nu cred ca mai ajungea la centrul ala :D

:D

 

Luat de pe Mos Craciun pe motocicleta 2

 

sincer la faza cu 400 la ora ce i-ai spus la saracul batran nu o fost asa frumos din partea ta,trebuia sa ii explici frumos cum sta treaba , parerea mea

Editat de paul89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cat de serios esti nu am de unde sa stiu... poate o sa am ocazia odata sa trag singura concluzia asta, dar deocamdata cum au zis si altii esti greu de gasit.. :P

in orice caz, cred ca eu am fost singura la care i-a placut raspunsul tau, apreciez gestul :D

 

 

ASA E,... FILMUL A IESIT SUPER,.. MERSI CA TE OCUPI DE DVD-URI,.. DAR O SA TE IMBETI MIERCURI DE NU TE VEZI DACA O SA BEI ATATA VIN CATE DVD-URI FACI... :D :laugh:

ce face? las ca vedem noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pety !!! schimba-ti Semnatura ta imensa ca eu am primit Warn 10% si a mea o fost nici jumatate cat a ta

Acuma baga la matz , dar cand se intoarce ii fac eu semnatura mai mica :D

Editat de maradeanu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pety !!! schimba-ti Semnatura ta imensa ca eu am primit Warn 10% si a mea o fost nici jumatate cat a ta
Cum naiba sa nu primiti ca numai idiotenii postati aici.faceti mess pe forum.Schimbati-va unul la altul naibii id-urile si vorbiti acolo idiotenii.Postati aici daca aveti mesaje care ne privesc pe toti,nu numai pe 1-2 dintre noi.Bagati de vina la orice,ca nu va place muzica aia sau saracia mea stie ce. Ce vreti AC/DC la Craciun?

Asta e rugaminte.Nu zic sa nu se vorbeasca aici,dar spuneti ceva concret.Nu comentati faze de fotbal sau de la telenuvele...In rest e libertate,daca stiti ce e ala bun simt e ok,daca nu nu.

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum naiba sa nu primiti ca numai idiotenii postati aici.faceti mess pe forum.Schimbati-va unul la altul naibii id-urile si vorbiti acolo idiotenii.Postati aici daca aveti mesaje care ne privesc pe toti,nu numai pe 1-2 dintre noi.Bagati de vina la orice,ca nu va place muzica aia sau saracia mea stie ce. Ce vreti AC/DC la Craciun?

Asta e rugaminte.Nu zic sa nu se vorbeasca aici,dar spuneti ceva concret.Nu comentati faze de fotbal sau de la telenuvele...In rest e libertate,daca stiti ce e ala bun simt e ok,daca nu nu.

Kato ce ai cu oamenii, ce ai patit nu ti-au picat bine la stomac cartofii aia :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate pentru tine, baiete

Mie chiar imi face placere sa discutam :D

si mie ,da mai vad cateodata posturi de genul : Ba te-am sunat dc nu raspunzi? , Ba ce faci? Bine Ba , Vi la o cafa? da , pt toate celelalte exista master card ;)

pe siteu arad bikers am pus un chat dar nu se prea foloseste pt discutii dinastea. o idee calumea era sa faca moderatorul un chat la fiecare sectiune , arad,timisoara,cluj etc

Editat de Makaveli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si daca 10 negrii mititei sar cu capul in W.C sari si tu pentru ca majoritatea o facut asta? :D

 

Eu imi iau si casca in cap ;)

Glumeam :birthday:

... dupa ce ei sar eu ma pun pe W.C. ... poate ii mai si "sfintesc" :birthday:

nu ma,.. ii trebe dvd-ul...

Cu imprumut doar pana il copiez , dupa aceea il "donez" altcuiva ;)

Editat de maradeanu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu imi iau si casca in cap ;)

Glumeam :birthday:

... dupa ce ei sar eu ma pun pe W.C. ... poate ii mai si "sfintesc" :birthday:

 

Cu imprumut doar pana il copiez , dupa aceea il "donez" altcuiva ;)

 

DvD-urile le face ca sa le avem,sunt destule pentru toti stai linistit,daca nu sunt destule se pot cumpara :D

Mesaj completat

Makaveli care ii treaba cu Cargo ? pana la urma ce si cum ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DvD-urile le face ca sa le avem,sunt destule pentru toti stai linistit,daca nu sunt destule se pot cumpara :D

Mesaj completat

Makaveli care ii treaba cu Cargo ? pana la urma ce si cum ?

pana la urma nu ii nici o treaba , nu mai sunt locuri asa ca eu unu nu ma duc sa ma inghesui pe acolo.+ ca si biletul e 20 lei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata ... am pacatuit destul pentru ziua de azi

 

Windows has just recovered from a serios error

:birthday: ;)

 

@paul : eu nu tin DVD/CD-uri ca m-am saturat de ele , azi le puneam in birou si maine le gaseam zgariate :D . Mai cum stau langa drumul national cand trece vreun TIR supraincarcat se scutura toata casa ... un bas excelent . Si problema cu locul in hard nu este , daca e chiar neaparat bag pe stick(flash memory/USB) .

 

Va las , noapte buna tuturor si asfalt uscat

PS: mi-a vazut cineva cheia de la motor ? :birthday:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...