Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

riscate, ce crezi ca te opreste fix maine mai ales ca om fi "multi" :laugh: si pe frigu asta nu stau gaborii afara

 

 

asta crezi tu,eu in fiecare zi is in oras, inafara de Politia comunitara pe are o vad pe trotuar pe sosea vad doar rutiera

 

 

Mesaj completat

OK dilema mare, m-am uitat azi de diminieata intamplator in actele motorului si am vazut ca mi-a expirat asigurarea pe 10 si nu stiu ce sa fac, sa fac asigurare noua doar pt ziua de maine, sau sa ma risc? HEEEELP ME OUT :D

 

eu ma risc :P vrei sa ne riscam impreuna :D ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

daca ninge si pe centru ca la lutzifer in curte, mem pa jos :D.

:laugh:

de ar fi numa ca in curte ar fi bine... numa problema ii ca pe drum ii sclivisit. In cure am doar putina zapada proaspata.

Ieri am fost mult prin oras , si am vazut cum is drumurile, chiar cele principale. Cu toate ca ele is curatate tot luneca cu moto. Si daca ii doar asfaltu foarte rece deja pierzi enorm din aderenta. Ce sa mai vb sa fie umed si inghetzat... trebuie sa fi camicaze rau, sau sa ai un moto usor.

Mesaj completat

asta crezi tu,eu in fiecare zi is in oras, inafara de Politia comunitara pe are o vad pe trotuar pe sosea vad doar rutiera

Voi nu puteti intelege ca el ii fixit... el stie ce stie si gata. Poti sa te pui sa ii explici cat vrei si in ce limba vrei ... el tot aia intelege ce vrea!

 

Daca nu as fi asa de plictisit as lasa naibii forumu asta , dar pe deoparte ma distrez :P

 

Apropo , afara ninge in continuare ! :D

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai, daca te plictisesti, incearca sa vezi cum merge Transalpul pe gheata

Nu fac misto de tine, sa stii :D

Stiu ca nu faci ... si crede-ma ca ma tenteaza. Dar daca cantaresc putin riscu cu ce as putea obtine daca as iesi cu el pe gheata... parca nu se renteaza!

Fix asa bine poti scapa , nush cum ... da poti. Parcurgi tot orasu la pas , faci matanii... bun , poate scapi.

Dar daca trantesti motoru pe jos , incepi sa rupi/spargi cateva la el ... mai rupi o mana un picior... in cazu meu mai patiesc si ceva ca ma fortez sa tin motoru... fara sa vreau , din reflex. Parca nu imi surade ideea :P

 

Sa nu se inteleaga gresit... eu vb in numele meu. Voi restu mergeti , faceti ... va doresc succes ! :D Astept poze, filmulete... :laugh:

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A dus Makaveli in eroare ce am spus eu ... eu nu am treaba cu restu. Eu cu el am , ca el isi bate gura pedeaga si el face , drege , da indicatii , sfaturi ... ii micutzul Maradeanu!

pana una alta io am facut tot din ce am zis , am ajutat cum am putut, si iara incepi tu ca io nu am motoru meu ca io nu am aia si aia , si daca nu am ce ? are taicamio, plus ca mie nu mi atata de motor , conteaza sa fiu acolo , la intruniri actiuni etc . mai bine ziceai ca nu vrei sa vi si gata dar nu mai tot baga de vina ca vremea ,zapada,gheata, frig etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine ziceai ca nu vrei sa vi si gata dar nu mai tot baga de vina ca vremea ,zapada,gheata, frig etc.

Vezi , exact ce spuneam un post mai sus. Tu o ti pe ata , nu poti accepta ca pe gheata nu se merge cu moto... si asa mai departe.

 

Ca nu ai motoru tau nu ii asa mare problema.. fiecare am inceput odata si nu am fost innascuti cu motor sub qur. Dar fix tu care n-ai motor , n-ai carnet , n-ai experienta , n-ai , n-ai etc... fix tu vi si dai pe marele motociclist si intelept si asa mai departe. Si faptu ca ai fost la 5 intruniri moto unde inafara de :D :D :P :D , nu multe alte lucruri se inampla... asta nu te face sa vi si sa faci pe " desteptu "

 

Asta ii singur lucru care nu imi place la tine.. in rest tot respectu. :laugh:

 

Si eu is asa la partea cu excursiile, is cele mai importante. Tu esti cu intrunirile... fiecare cu ale lui !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine ziceai ca nu vrei sa vi si gata dar nu mai tot baga de vina ca vremea ,zapada,gheata, frig etc.

alex du-te la el pe strada sa vezi ce e, aici are dreptate, tu ai idei ce inseamna piatra cubica+gheata ? patinoar la care nu platesti intrare! Nici pe langa motor nu poti sa mergi acolo.

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alex du-te la el pe strada sa vezi ce e, aici are dreptate, tu ai idei ce inseamna piatra cubica+gheata ? patinoar la care nu platesti intrare! Nici pe langa motor nu poti sa mergi acolo.

DA CINE MERGE PE ACOLO :P avem noi vreo treaba la el pe strada? :laugh:

din partea mea stati acasa :D eu ma duc si pe jos daca ii pana acolo AM ZIS CLAR DE 10 ORI . mergem la parada cu motoarele si daca pe strada unde sunt caminele ,orfelinat,casa de batrani etc mergem pe jos daca nu se poate intra pe strada cu motoarele ,iar masinile pot intra sa duca cadourile , DA VOI BETMEN BETMEN

Mesaj completat

Vezi , exact ce spuneam un post mai sus. Tu o ti pe ata , nu poti accepta ca pe gheata nu se merge cu moto... si asa mai departe.

 

Ca nu ai motoru tau nu ii asa mare problema.. fiecare am inceput odata si nu am fost innascuti cu motor sub qur. Dar fix tu care n-ai motor , n-ai carnet , n-ai experienta , n-ai , n-ai etc... fix tu vi si dai pe marele motociclist si intelept si asa mai departe. Si faptu ca ai fost la 5 intruniri moto unde inafara de :, nu multe alte lucruri se inampla... asta nu te face sa vi si sa faci pe " desteptu "

normal ca fac pe desteptu doar am un tata destept :D si nu fac pe desteptu eu doar spun ceea ce fac si ma tin de cuvant daca spun ca fac un lucru :D asta o pot confirma multi care au avut de a face cu mine. laumoto, micutu moto, luci, etc

Editat de Makaveli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@cristi - sa numai zici de semne de viata,ca de fiecare data cand te-am sunat n-ai raspuns...

@makaveli - o sa vin la parada,cu ce apuc...

@kato - nu-s samantza bah,ca deja din samantza o iesit buruiana :D)

si faza cu tacutul si facutul,pai doara nu m-oi pune sa urlu-n gura mare ce am de gand sa fac...astept sa vad cum imi ies pasentele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca nu ai motoru tau nu ii asa mare problema.. fiecare am inceput odata si nu am fost innascuti cu motor sub qur. Dar fix tu care n-ai motor , n-ai carnet , n-ai experienta , n-ai , n-ai etc... fix tu vi si dai pe marele motociclist si intelept si asa mai departe. Si faptu ca ai fost la 5 intruniri moto unde inafara de :laugh: :P , nu multe alte lucruri se inampla... asta nu te face sa vi si sa faci pe " desteptu "

 

Asta ii singur lucru care nu imi place la tine.. in rest tot respectu. :D

 

Si eu is asa la partea cu excursiile, is cele mai importante. Tu esti cu intrunirile... fiecare cu ale lui !

 

[/quoteAi o bere de la mine pentru postul asta :D Si te asigur eu ca mai sunt multi "motociclisti" de genul dar cel putin nu se afiseaza,stau in banca lor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

paul ai rabdare cu pozele si VIDEO-rile ca se ocupa maka... de ele dar e ceva de lucru acolo

sunt f. multe, sunt care necesita prelucrare (cele cu copiii), la mine cel putin sunt si cateva rate-uri care treb. radiate.......le vom avea asa cum s-a promis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care ii faza cu Off Topic?

 

Nu va luati dupa "Off Topic" , am pus pentru cei din jurul lui nenea ca erau multi

Oricum ... eu spun sa asteptam DVDul de la Makaveli . Pacat ca nu am fost inspirat atunci fiindca i-as fi lasat stickul :D .

Eu pana anul viitor nu cred ca mai trec prin oras :laugh: . Daca treceti vreunul dintre voi prin Zimandu Nou luati DVDul cu voi . Da-ti un PM daca vreti sa las nr de tel sau imi trimiteti un mesaj pe mess

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

paul ai rabdare cu pozele si VIDEO-rile ca se ocupa maka... de ele dar e ceva de lucru acolo

sunt f. multe, sunt care necesita prelucrare (cele cu copiii), la mine cel putin sunt si cateva rate-uri care treb. radiate.......le vom avea asa cum s-a promis

 

m-am referit la video-ul facut de ziaristi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@cristi - sa numai zici de semne de viata,ca de fiecare data cand te-am sunat n-ai raspuns...

Asa e.. ce sa faci.. e tare ocupat baiatu' cu ceva,...sau cu cineva :D

 

Oricum ... eu spun sa asteptam DVDul de la Makaveli . Pacat ca nu am fost inspirat atunci fiindca i-as fi lasat stickul :D .

Eu pana anul viitor nu cred ca mai trec prin oras :P . Daca treceti vreunul dintre voi prin Zimandu Nou luati DVDul cu voi . Da-ti un PM daca vreti sa las nr de tel sau imi trimiteti un mesaj pe mess

Daca esti cuminte :laugh: ma opresc sapt. viitoare in Zimand cand ma duc la lucru... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca esti cuminte :P ma opresc sapt. viitoare in Zimand cand ma duc la lucru... :D

 

...daca asa sta treaba ma fac baiat cuminte :laugh: :D

:D

Multumesc frumos

da-mi add pe mess te rog : moto_manu

Editat de maradeanu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...