Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai io nam tata asa bogat ca atau :laugh:

De as avea tata bogat ti-as da si tie :laugh: , da din pacate nu-i pe cum crezi tu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai lutzifer , doara nu sio luat pe banii lui motor

Jumi-Juma o fost ... tata mi-o dat 1000 de euro si am pus 900. Pe care i-am lucrat frumos incet cu cele doua manutze , o masina de shlefuit si o pensula. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai lembre, mai traiesti... de cand esti BIG STAN nu mai dai nici un semn de viata :D

 

Isi va face Big Stan intrarea la anu triumfal...tace si face pruncu de zici ca-i samanta de securist...

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Isi va face Big Stan intrarea la anu triumfal...tace si face pruncu de zici ca-i samanta de securist...

auu bah stanule ca cica esti samantza de securist... :laugh: :D

that was a good one :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu a zis ca este

Doar ca se comporta ca si cum ar fi :P

eram sigur :laugh: , de aia am si lasat asa, ca cineva se va gasi sa faca pe lingvistu' cu mine si sa ma corecteze

vrei sa-ti spun cate ceva...ta manca... :D ... :D

Editat de CuCun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai asa ii romanu daca ii o piedica in fata lui da inapoi , nu incearca sa gaseasca o solutie, daca tot spui ca eu nu am neuroni etc.

Sa iti raspund aici:

 

1. NU am vorbit in numele tuturor , nu am spus la nimeni sa NU mearga cu moto , NU am spus la nimeni sa dea innapoi ...

2. Cu mine sau fara mine nu cred ca o fi mai rau sau mai bine ...

3. De cotizat nu pot cu nimic pentru ca n-am , deci pe undeva nu prea imi vine sa ma bag in seama daca nu trebe.

4. Initial am zis ca vin sa fac niste poze , filmulete... pe curt " De un Slide " ... intre timp te-ai perfectionat si tu in asaceva ... deci sa vin doar pentru asta nu are rost!

5. Eu imi cunosc limitele , vad realitatea de afara ... nu vreau sa risc si sa fac ceva minune doar pentru aia sa ma laud ca am fost si eu (daca nu se poate, nu se poate)

 

6. Si cel mai important: Eu cred ca pana la urma Kato decide daca mergeti cu moto sau nu... posibil ca de la voi sa ajungeti pe centru si pe unde mai trebuie ajuns ii totul bine si frumos... dar daca pe tine nici pozele ( unde vezi cu ochii tai ce ii pe drum ) nu te ajuta, atunci nu mai am nimic de spus.

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa iti raspund aici:

 

1. NU am vorbit in numele tuturor , nu am spus la nimeni sa NU mearga cu moto , NU am spus la nimeni sa dea innapoi ...

2. Cu mine sau fara mine nu cred ca o fi mai rau sau mai bine ...

3. De cotizat nu pot cu nimic pentru ca n-am , deci pe undeva nu prea imi vine sa ma bag in seama daca nu trebe.

4. Initial am zis ca vin sa fac niste poze , filmulete... pe curt " De un Slide " ... intre timp te-ai perfectionat si tu in asaceva ... deci sa vin doar pentru asta nu are rost!

5. Eu imi cunosc limitele , vad realitatea de afara ... nu vreau sa risc si sa fac ceva minune doar pentru aia sa ma laud ca am fost si eu (daca nu se poate, nu se poate)

 

6. Si cel mai important: Eu cred ca pana la urma Kato decide daca mergeti cu moto sau nu... posibil ca de la voi sa ajungeti pe centru si pe unde mai trebuie ajuns ii totul bine si frumos... dar daca pe tine nici pozele ( unde vezi cu ochii tai ce ii pe drum ) nu te ajuta, atunci nu mai am nimic de spus.

 

:laugh:

da cine ii kato sa zica el cu ce sa mearga X sau Y, fiecare vine cu ce poate , conteaza sa vina :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK dilema mare, m-am uitat azi de diminieata intamplator in actele motorului si am vazut ca mi-a expirat asigurarea pe 10 :D si nu stiu ce sa fac, sa fac asigurare noua doar pt ziua de maine, sau sa ma risc? :laugh: HEEEELP ME OUT :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK dilema mare, m-am uitat azi de diminieata intamplator in actele motorului si am vazut ca mi-a expirat asigurarea pe 10 :D si nu stiu ce sa fac, sa fac asigurare noua doar pt ziua de maine, sau sa ma risc? :laugh: HEEEELP ME OUT :P

riscate, ce crezi ca te opreste fix maine mai ales ca om fi "multi" :D si pe frigu asta nu stau gaborii afara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da cine ii kato sa zica el cu ce sa mearga X sau Y, fiecare vine cu ce poate , conteaza sa vina :D

Eu vorbesc de voi 2... tu si kato! Ziceam ca el decide daca mergeti sau nu cu moto. Ca banuiesc ca tu mergi cu Kato pe moto , sau nu ii asa? Si dupa cate il cunosc eu pe kato el ii om intelept si nu se risca numa asa ca pruncu zice " hai tata cu moto ca n-are nimic ca ii ghetus afara " ...

 

Sau Kato vine cu masina sa duca pachetele? Si tu defapt nici nu meri cu moto? Numa dai indicati a altii ? :laugh: ( esti micul Maradeanu...?)

 

Acuma lamureste-ma pana la capat :P

Mesaj completat

Pentru mine decid eu

A dus Makaveli in eroare ce am spus eu ... eu nu am treaba cu restu. Eu cu el am , ca el isi bate gura pedeaga si el face , drege , da indicatii , sfaturi ... ii micutzul Maradeanu!

 

Binenteles ca fiecare decide pentru el ... de aia am decis si eu sa nu imi risc sanatatea si motorul doar sa arat lumii ca is mare si tare si ca TransALP-ul mere si pe gheata.

 

Dar Makaveli pe langa ca nu are putere de decidere , nu are motorul lui personal pe care poate sa-l tranteasca de pamant ... el o tine pe alui. Ii foarte fixist.

Nu cred ca ii unu din noi care nu si-ar fi dorit sa fie mai frumos afara , in sensu NU sa fie tot inghetat... dar daca asa fost sa fie, cu natura nu te pui. Nu noi decidem daca ninge sau nu ... noi doar decidem daca ne riscam sau nu ... unii da , altii nu !

 

Eu va doresc la toti cei care mergeti cu moto sa nu aveti parte de ceva momente nefericite! :D

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK dilema mare, m-am uitat azi de diminieata intamplator in actele motorului si am vazut ca mi-a expirat asigurarea pe 10 :D si nu stiu ce sa fac, sa fac asigurare noua doar pt ziua de maine, sau sa ma risc? HEEEELP ME OUT

 

asa sa iti faci reclama pe forum :D

 

ps nici me nu imi va mai fi valabila maine. oricum, pentru asigurare ii amenda, nu parnaie, si oricum ... daca ninge si pe centru ca la lutzifer in curte, mem pa jos :P.

 

ideea lui paul - cu saniile ar sta in picioare pe strazile laturalnice/chiar inainte de centre pentru impresie artistica, da ar fi prea multe inconveniente in realizare si oricum cred cu tarie ca nu asta va conta pentru cei care ne asteapta.

 

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...