Sari la conținut

Intalnirea saptamanala a MOTOCICLISTILOR in Tulcea


Postări Recomandate

In fiecare saptamana,Vinerea ora 18.00 la "La Rosa"ne intalnim motociclisti din Tulcea la un suc,cafea pentru o barfa,una alta.Nu este o obligatie ,este o ocazie de a ne mai cunoaste intre noi si a mai purta diverse discutii.

...Este bine venita toata lumea !

 

Atentie ( SE POATE SA FIM LA ETAJ SAU ), VARA LA TERASA DIN SPATE

Editat de Lucian Cezar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 52
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

In fiecare saptamana,Vinerea ora 18.00 la "La Rosa"ne intalnim motociclisti din Tulcea la un suc,cafea pentru o barfa,una alta.Nu este o obligatie ,este o ocazie de a ne mai cunoaste intre noi si a mai purta diverse discutii.

...Este bine venita toata lumea !

 

Atentie ( SE POATE SA FIM LA ETAJ SAU ), VARA LA TERASA DIN SPATE

 

ERATA: ACOLO SE INTALNESC MOTOCICLISTII DIN CLUBUL DANUBE OF REBELS...NOI, CEILALTI, IN MAREA MAJORITATE MOTOCICLISTI NEMEMBRI NE INTALNIM IN ALTA PARTE ( PRIETENII STIU DE CE...) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar imi pare rau sa spun , dar a cam inceput sa fie un chin sa fii motociclist in Tulcea din cauza anumitor persoane care pur si simplu nu inteleg ce vor de la viatza shi totushi au o varsta inaintata, sincer imi este rushine mie de ceeea ce fac ei sau cel putzin cea ce incearca ei sa faca.

sper sa fie doar ceva de moment am mai vazut efecte secundare la anumite medicamente, poate asta ar fi un motiv. ASFALT USCAT FRATZII MEI shi mintzi luminate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lamuriti-ma si pe mine care-i diferenta dintre motociclisti si motociclistii

 

 

 

iti zic eu Titi,

unii cred ca din cauza ca sunt mai batrani si cu mai multi km sunt adevaratii motociclisti...asa e..ei sunt..hai sa le facem o statuie(o sa fac rost de o vidanja cu tot cu material)

pana una alta restul care au un motor nu sunt motociclisti, idealul lor e sa ajunga ca Stanescu sau ca Mititica(doamne fereste..daca ajung asa impuscati-ma)

asa ca ei traiesc acol sus intre "zei" iar noi aici jos intre oamenii normali c are mai au si un servici si o familie si le mai place sa se plimbe in timpul liber cu trotineta..nu ca ei care sunt niste divinitati care o freaca toata ziua si se gandesc de ce nu mai au clienti asa ca scriu si mai multe rahaturi , de plictiseala.... :) ..eu zic ca urmatoarea actiune ar fi sa adunam bani sa-i internam pe cei 2 la un azil unde sa se dea cu capul de pereti pana le iese motociclismul din cap..si poate vine si mos craciun pe la ei daca sunt cuminti si nu scapa sapunul.. :D :) :)

 

mult succes domnilor si hai dati-mi o replica cum va sta in fire...aveti subiect in noaptea asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai baieti..m-ati dezamagit..nici unu nu a venit cu tema scrisa..RUSINE

ma asteptam sa vad Fatalai, mincinosi..hai ca se poate ce naiba nu asta iti place sa faci....sa incerci sa ne ataci cat mai mult posibil?

hai domnu membru AMR...lasa-ti politeturile...spune-ti ce aveti de spus, sau acum sunteti credincios dupa ce aacum ceva timp in urma spunea-ti neste chesti despre religie si biserica ..oare ce ar spune maica stareta de ceea ce ai scris tu atunci?

 

nu-ti face probleme..nu o sa te param ... inca...

 

aa, esti ocupat cu vopsitu oualelor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
mai baieti..m-ati dezamagit..nici unu nu a venit cu tema scrisa..RUSINE

ma asteptam sa vad Fatalai, mincinosi..hai ca se poate ce naiba nu asta iti place sa faci....sa incerci sa ne ataci cat mai mult posibil?

hai domnu membru AMR...lasa-ti politeturile...spune-ti ce aveti de spus, sau acum sunteti credincios dupa ce aacum ceva timp in urma spunea-ti neste chesti despre religie si biserica ..oare ce ar spune maica stareta de ceea ce ai scris tu atunci?

 

nu-ti face probleme..nu o sa te param ... inca...

 

aa, esti ocupat cu vopsitu oualelor?

 

mai felix,eu personal va invit pe toti cei care sinteti nemultumiti sa veniti sa-mi beliti mielul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ooo, bravo

in sfarsit ne bagi in seama

si binenteles in stilul tau caracteristic...ai vazut ca se poate?hai ..ti-ai revenit

mersi de invitatie

 

 

o sa ne gandim serios ca si-asa nu aveam miel..da esti sigur ca e miel sau e javra?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
lamuriti-ma si pe mine care-i diferenta dintre motociclisti si motociclistii

 

simplu unul are 2 de i !!!

 

si hai ca prea va intindeti si va simtiti bagati in seama,deacum in colo trebuie sa platiti ca sa va mai bag in seama!

o sa va las un nr de cont,ptr ajutorarea celor care cad!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

simplu unul are 2 de i !!!

 

si hai ca prea va intindeti si va simtiti bagati in seama,deacum in colo trebuie sa platiti ca sa va mai bag in seama!

o sa va las un nr de cont,ptr ajutorarea celor care cad!

E SIMPLU PT NOI MOTOCICLISTI PT TINE ,,MOTOCICLISTII'' E CEVA MAI COMPLICAT.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
Vizitator rock46hunt

Alo...motociclisti din Tulcea...am auzit si noi(gruparea de gherila) un zvon,de la unul mai pitic asa(la statura),cica presedintele clubului si-a dat demisia...este adevarat?

Daca este adevarat rugam sa ne scrieti...este posibil sa fim interesati sa aderam la club.... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum ...??? a demisionat??? gata i-a pierit entuziasmul? dorinta de a conduce gloata de eroi..?acum cand era aproape de apogeul fenomenului moto din tulcea?...ce misto...!! si cine ii va lua locul...? ...Nela?? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
cum ...??? a demisionat??? gata i-a pierit entuziasmul? dorinta de a conduce gloata de eroi..?acum cand era aproape de apogeul fenomenului moto din tulcea?...ce misto...!! si cine ii va lua locul...? ...Nela?? :laugh:

 

 

imi permit sa-ti dau un sfat...nu vorbi despre membra nela ca dimineata te trezesti cu ex-presedintele la poarta...nu stiu exact ce o sa-ti spuna...probabil ca-l doare undeva in adincul sufletului de copil + o citatie la politie...

 

/index.php?showtopic=367408

 

asa ca fii atent maine dimineata... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt

da,presedintii astia nu prea stiu de gluma...ei taie si spinzura...doar din membri sau membrele lor...atit au putere...restul se amuza de puterea lor!

(puterea presedintelui de club moto tulcean)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
asimov e mult mai interesant decat tine ...dar oricum plin de SF uri ca intotdeauna :lol:

 

 

da' eu nu stiu cine este asimov,doar sint tractorist...te deranjeaza daca imi,(ne) spui cine este?

si dupa aceea sa-mi,(sa ne) explici ce inseamna SF...cred ca ar fi interesant sa-ti vedem explicatia!

pina la urma pacaliciul si-a dat seama ca este in plus fata de restul motociclistilor sau nu?

oricare ar fi raspunsul,rezultatul este acelasi.... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...