Sari la conținut

Nota 10 pt.cine ?


Postări Recomandate

Vizitator rock46hunt
MIZERIE SI INCOMPETENTA MINTALA A CELOR 2 DEBILI

Daca aveau ceva cu unul din noi cum sa tot aruncat pe toate forumurile...CE AU AVUT CU RESTUL??? dar mai ales char cu prietenii lor...???

 

NU frate nu sunt toti motociclisti ...DOMO ... sau cum au mai fost numiti ..ci sunt persoane cu obrazu destul de fin ...care au ajutat ori de cate ori a fost cazul....

 

IAR CLUBUL BA (cuvant jignitor) EXISTA PT CA AI AVUT UN FRATE CARE AR FI PUTUT SA MOARA ......PT CA AM AVUT PRIETENI CARE AU LUAT TRANTE SI ACCIDENTE GRAVE ..GEN LUCIAN CU CLAVICULA .... GEN ACCIDENTU CU IRINA SI SILVIU .... GEN ACCIDENTUL MEU CARE SE PUTEA SFARSI TRAGIC PENTRU MIHAELA GEN ACCIDENTUL LUI ARES ..... CLUBUL EXISTA PENTRU CA NOI --- AM CONSTIENTIZAT FAPTUL CA VREM SA NE AJUTAM UNUL PE ALTUL NU SA NE DAM IN CAP.... INCOMPETENTULE ...HABAR NU AI CE INSEAMNA SA LEGI O PRIETENIE ...

 

RUSINE BOLNAVILOR MINTAL....

 

Si acum un mesaj catre unul din membrii fondatori al acestui riders club rebels of danube;

vrem sa vedem obrazul fin al acestui riders club tulcean ajutand-ui pe cei 2 care au comiso sambata....am inteles ca de aceea v-ati facut un club ...ca sa ajutati...

si ptr cultura ta generela,am un frate..."nu am avut"!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care ajutor ? Cred ca glumesti...pe unul din cei doi Clavicula tot Dani l-a ajutat, cind ceilalti se uitau ca la urs...

 

Cred ca deja ar trebui facuta o lista cu toti kamikaze astia:

1. Irina

2. Luci + Florin

3. ala blond si slab cu Repsol

4. Ares

5. Ares (din nou, ca el persevereaza)

6. Irina (din nou...) + ? Fazer?FZR

si lista cred ca o sa continue, tinind cont ca ei se invata unii pe altii...

Editat de cristi-mic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor, am si eu o mica rugaminte. Va rog, sa inceteze toata discutia asta in contradictoriu ca ala-i sus si ala-i jos. E loc pentru toata lumea. Ne facem de ras domnilor. Eu unul m-am saturat de toata chestia asta am pierdut chiar un prieten, pe cineva de la care as fi avut ce invata, asa ca va rog, inca o data, incercati sa va rezolvati neintelegerile in particular. Multumesc frumos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
Domnilor, am si eu o mica rugaminte. Va rog, sa inceteze toata discutia asta in contradictoriu ca ala-i sus si ala-i jos. E loc pentru toata lumea. Ne facem de ras domnilor. Eu unul m-am saturat de toata chestia asta am pierdut chiar un prieten, pe cineva de la care as fi avut ce invata, asa ca va rog, inca o data, incercati sa va rezolvati neintelegerile in particular. Multumesc frumos.

 

 

draga catalin...atunci cand rebelii astia din club isi vor vedea de lungul nasului si vor avea bun simt,probabil ca nimeni nu va mai comenta nimic...asa ca eu unul nu vad care este problema ta!

referitor la faptul ca ai pierdut un prieten nu cred ca este mare paguba...ai castigat alti 2 prieteni:poida si iancu...poate vei avea ce invata de la ei...intro alta viata.

nu mi-o lua in nume de rau,stii bine ca eu sant mai direct. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te inteleg foarte bine. Eu unul nu am nici o problema, doar ca este un pic ciudat. La ceea ce ai zis tu prefer sa raman la opinia mea ca acel prieten pentru mine este o pierdere mare, si nu nu cred ca am castigat nimic. Ma gandesc oricum foarte serios la ceva. Va afla toata lumea la momentl oportun. Pana atunci ... ASFALT USCAT fratilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te inteleg foarte bine. Eu unul nu am nici o problema, doar ca este un pic ciudat. La ceea ce ai zis tu prefer sa raman la opinia mea ca acel prieten pentru mine este o pierdere mare, si nu nu cred ca am castigat nimic. Ma gandesc oricum foarte serios la ceva. Va afla toata lumea la momentl oportun. Pana atunci ... ASFALT USCAT fratilor.

 

Vreau sa fac o precizare. Cele scrise mai sus reprezinta opinia mea personala. Imi cer scuze daca prin cele exprimate am ofensat pe cineva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care ajutor ? Cred ca glumesti...pe unul din cei doi Clavicula tot Dani l-a ajutat, cind ceilalti se uitau ca la urs...

 

Cred ca deja ar trebui facuta o lista cu toti kamikaze astia:

1. Irina

2. Luci + Florin

3. ala blond si slab cu Repsol

4. Ares

5. Ares (din nou, ca el persevereaza)

6. Irina (din nou...) + ? Fazer?FZR

si lista cred ca o sa continue, tinind cont ca ei se invata unii pe altii...

banuiesc ca e vb.de mine ?

te rog sa.mi zici de ce kamikazie eu ?ai fost cu mine acolo sa vezi cum sa intamplat ,era mai bine daca treceam peste nevasta lui Mircea care era si insarcinata, crezi ca in momentul ala te.ai fi descurcat mai bine pe marginea (curba stransa) pe unde i.am evitat eu plina cu pietrisi ,nu i.ti doresc sa intampini o astfel de situatie.NU ESTE FRUMOS SA RAZI

 

Si apropo de lista ar mai fi de adaugat si multi alti...se stiu ei bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca se vede undeva ca am ris. Doar subliniam cita lume din clubul vostru a cazut pina acum (in interval de mai putin de 1 an). Ar trebui sa va puna pe ginduri faptul ca la fiecare iesire se produc evenimente de genul asta. Cine nu e in stare sa mearga pe 2 roti ar trebui sa-si reconsidere "pasiunea".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

]aici iar gresesti IRINA ,? FAZER si Cristi cu repsolul nu sunt intrati in clubul nostru (te rog verifica la MEMBRII http://danube-rebels.myforum.ro/viewtopic.php?t=77) nustiu unde ai vazut tu asta...faptul ca se plimba cu noi e altceva :) ideea este ca daca nu te plimbi nu ai cum sa inveti sa mergi cat mai bine (NIMENI NU SE NASTE INVATAT),se mai intampla si accidente asta e.

in interval de un an nu a cazut decat ARES care este mambru in club .

Editat de Lucian Cezar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
]aici iar gresesti IRINA ,? FAZER si Cristi cu repsolul nu sunt intrati in clubul nostru (te rog verifica la MEMBRII http://danube-rebels.myforum.ro/viewtopic.php?t=77) nustiu unde ai vazut tu asta...faptul ca se plimba cu noi e altceva :) ideea este ca daca nu te plimbi nu ai cum sa inveti sa mergi cat mai bine (NIMENI NU SE NASTE INVATAT),se mai intampla si accidente asta e.

in interval de un an nu a cazut decat ARES care este mambru in club .

 

luci,nu te mai chinui...stim! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
Nu vezi oligofrenule ca esti singurul care te faci de ras pe forumul ala infantil ?

 

salut!

imi permit sa-ti raspund acum...oligofren este feciorul lui mata...

dute repede la politie!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la partea cu cazaturile daca te uiti bine intra injoc si varsta...si banuiesc ca nu iti trebuie mult una doua cazaturi si te inveti...teribilismul varstei....ce naiba voi cand erati mici nu aveati scapari, nu va placea sa o faceti pe zmeii...cel putin 1 data si tot se intampla...am cazut si a 2-a oara nu am mai facut aceeasi greseala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Vizitator rock46hunt

Propun sa dam nota 10(zece),celui mai mare mincinos,membru al clubului rebels of danube,domnului Poida Silvian...presedintele acelui club de mincinosi si fatalai!

10 cu felicitari!

bravo domn presedinte...sinteti tare...felicitari si respect!Pe Drumurile Patriei...comunist jegos ce esti...mars la politie! :bounce:

Editat de rock46hunt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...