Sari la conținut

Baieti unde va centrati rotile.?


Postări Recomandate

Salut pe toti Enduristi am o intrebare daca se poate raspunde este ok , in primul rind as vrea sa va intreb unde va centrati rotile.? in Bucuresti..???

Salut, eu le-am centrat la Sirius, in zona Diham daca iti spune ceva, este o benzinarie Petrom acolo si in spatele ei este un service mare si acoloare atelierul de centrat.

Trebuie sa i le ducu fara cauciucuri, altfel nu ti le face sau le duce el sa dea cauciucurile jos.

Face treaba buna - centreaza orice fel de roata (aluminiu, magneziu, otel. spite) e meserias omul.

 

Bafta :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar mai fi Rabinu 0724452023. Sta pe la podul Constanta daca nu ma insel. Eu mi-am centrat o roata si la baietii aia de repara biciclete la fabrica de ace, pe la Baba Novac.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eu le-am centrat la Sirius, in zona Diham daca iti spune ceva, este o benzinarie Petrom acolo si in spatele ei este un service mare si acoloare atelierul de centrat.

Trebuie sa i le ducu fara cauciucuri, altfel nu ti le face sau le duce el sa dea cauciucurile jos.

Face treaba buna - centreaza orice fel de roata (aluminiu, magneziu, otel. spite) e meserias omul.

 

Bafta :wink:

Pai si dupa aia tre sa ma duc sa le echilibrez, nu? Dupa ce pun caucioaca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...