Sari la conținut

Tg Neamt


ktalinn
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 753
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:pow: :rock: tat nu am cum

 

la targu neamt se cauta un dezaxat care are ca pasiune zgaraiatul masinilor! tocmai ce am gasit cu gospo masinile cu cate o dunga trasata adanc in portiere!oferim recompensa pentru care poate da informatii.scuzati off topic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PERSONAL CRED CA I-AS TAIA CAPUL ALUIA!!!!!!!!!DUPA CUM AM SPUS PROBLEMELE PERSONALE SE REZOLVA FATA IN FATA !

CATA LASITATE..................

CE DRACU NU SUNTETI BARBATI?????????BRAVO!!!!!!!!!!!v-ati luptat cu o masina ,doua !le-ati invins!!!!!!!!! :finger: DAR CU PROPRIETARII AUTOTURISMELOR ???????????????? :hurt: CREDETI CA VETI INVINGE MACAR FRUSTRARILE?????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PERSONAL CRED CA I-AS TAIA CAPUL ALUIA!!!!!!!!!DUPA CUM AM SPUS PROBLEMELE PERSONALE SE REZOLVA FATA IN FATA !

CATA LASITATE..................

CE DRACU NU SUNTETI BARBATI?????????BRAVO!!!!!!!!!!!v-ati luptat cu o masina ,doua !le-ati invins!!!!!!!!! :finger: DAR CU PROPRIETARII AUTOTURISMELOR ???????????????? :hurt: CREDETI CA VETI INVINGE MACAR FRUSTRARILE?????

 

da nu-s frustat c ni-o zgaret unu bou mashna.da ma gandesc cat di prost o putut s fie ala care o facut asta.

 

s poate repara vopsiaua sceia zgaraiata?ti intreb c li ai cu treaba asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba fratilor acu 5 minute am aflat si yo de fratemiu, foarte urat gestu( dar daca atata poate... atata face, oricine ar fi fost acea persoana)

y o v am pupat pi portofel ca ma duc la targu de nunti, daca aflati cine e inculpatu sa mi dati de stire :box:

 

PS: @ cojho sunt niste creioane special pt zgarieturi si chiar am vazut la cineva care o folosit si in proportie de 80 % acopera

BAFTA

Editat de ruffrider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba fratilor acu 5 minute am aflat si yo de fratemiu, foarte urat gestu( dar daca atata poate... atata face, oricine ar fi fost acea persoana)

y o v am pupat pi portofel ca ma duc la targu de nunti, daca aflati cine e inculpatu sa mi dati de stire :box:

 

PS: @ cojho sunt niste creioane special pt zgarieturi si chiar am vazut la cineva care o folosit si in proportie de 80 % acopera

BAFTA

pai si lui? ce i-a zgariat.

 

vedeti poate e vreun iubitor basescian si i s-a pus pata pe voi dupa protest.

 

face-ti reclamatie la politie, si poate apare vreo informatie. in plus incercati sa montati niste camere unde tineti parcate masinile/motoarele, sau parcatile la lumina, preferabil unde sunt surse de supraveghere(camere) dar e prea de tot una dupa alta. cineva e pus pe rele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba fratilor acu 5 minute am aflat si yo de fratemiu, foarte urat gestu( dar daca atata poate... atata face, oricine ar fi fost acea persoana)

y o v am pupat pi portofel ca ma duc la targu de nunti, daca aflati cine e inculpatu sa mi dati de stire :box:

 

PS: @ cojho sunt niste creioane special pt zgarieturi si chiar am vazut la cineva care o folosit si in proportie de 80 % acopera

BAFTA

 

uni sant creioane din alea bre?in 7 ani juma nu so gasit nici unu s faca asta.niste oameni, vorba cuiva''sub zero''.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uni sant creioane din alea bre?in 7 ani juma nu so gasit nici unu s faca asta.niste oameni, vorba cuiva''sub zero''.

uite aici. http://www.babymania.ro/corector-zgarieturi-vopsea-auto-p-6610.html

 

 

si aici mai multe rezultate http://www.okazii.ro/cautare/corector+vopsea.html?autoc=write

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Creioane d'alea gasiti in Carrefoururi sau in magazinele mari cu profil auto...si costa undeva la 12 ron. Sunt bune...am avut aceeasi problema ca si voi si s-a rezolvat deja.

Editat de Calin26
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ninge, ninge tare. :unsure:

 

@ mosnegutu cea cu Marlborro mi se pare mai ca lumea, Xerox-ul e prea fistichiu. Parerea mea.

Xerox-ul intradevar e prea tiganesc. tot ce m-am gandit sa il fac sa arate mai misto e sa elimin scrisul dintre Advence si Xerox si sa pun doar Ducati. ca arata altfel. gen asta cu 916 Ducati_916_123.jpg

 

Marlboro arata misto pt ca e si cadrul rosu iar poza e reala dupa vopsire (xerox is carene de china) dar marllboro nu m-ar reprezenta (de parca Xerox ma reprezinta) dar daca imi sponsorizeaza vopsirea cei de la marlboro o fac asa :haha:

 

ele poza

 

eu tind spre enache.

nu nu, el vrea sa il fac Diavel si sa il dau lui. un fel de vis umed :))

 

yo l as intreba pe chuck norris

nu am dat de Chuck Norris, dar va da el de mine.

 

pana la urma am sa o fac replica Chuck Norris. si o sa am prioritate in trafic mai mare. :moto:

 

ba dar de grafica asta? 10814806_1.jpg

post-59565-0-73096300-1327488984_thumb.jpg

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...